Sve zene neke na ovom forumu

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

Citam ispovijesti i sve neke zemske kao drogirale se uzas ono probale vutre koji bonkas na partiju, povukle smedeg secera i evo prvoklasnog dopa ma pogaca iz makedonije. Malo poetskog preseravanja, preuvelicavanja problema, povukle tri vikenda zaredom lajnu pola mg suba i sada su se ufurale da su ispale iz Knjige mi djeca sa kolodvora. Nakon tri mjeseca vec su faks zavrsile, livade leptiri cvijece zeko pase travu. Mamica zabrinuta bila vise nije svi sretni hepi faking end. Super evo raznjezio sam se. Sad si cool u drustvu jer si se izvukle iz pakla droge. Super pijana prica za lokalne papucarke kvazi frendice till death do us a part, dok ne skuzis da si odjebana i nisi vise koplentna sto se tice tvojih 400 tis prijatelja na fejsu. Tu nastaje problem nase kvazi wanabe punkerice alternativke narko miljea i onda evo nas pacenika slusamo jos jednu tuznu pricu tinjeđerke koja jos nije rijesila dady kompleks i zeljna je paznje te se ne snalazi u ovome svijetu ne shvacena je i droga ju je toliko zela da razmislja o prelasku na teze oblike kao sto su baloni helija sa zrca.
Last edited by Atman777 on Thu Jul 25, 2019 8:19 pm, edited 1 time in total.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by yasujirozu »

cijenim kak imamo ozbiljnog konkurenta za veoma traženu poziciju "morona godine" :mrgreen:
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by xxxana »

Dopa nikad videla, ja sam strogo radila bazu,posle sam po tabletama za alergije crtala osmice i strelice i dosla na forum da glumim zavisnika i ubrzo postadoh uspesan zavisnik, nije da se hvalim,prizemna sam ja, samo kazem!
Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

:mrgreen:
Ja sam prvi puta probao drogu kad me drustvo nagovorilo. Prvo sam probao travu nakon tri dima konzumirao heroin. Mama mi nije dala dovoljno paznje pa sam joj poceo krasti cigare iz kutije. Nakon sto me uhvatila da pusim otisao sam na odvikavanje u komunu jer sam bio navucen i na caj od macine trave. Bilo je dana da sam i po tri kesice stavljao u solju. Nakon sto sam izasao iz komune ponovno sam se vratio cvarcima i udebljao cetiri kile. Onfa sam popio kafetin i prijavio se u centar i sada cuclam subove. Ovdje citam kolimo cu miligrama svaki dan skratit jer se bojim krize od 1 mg suba. Javim se sutra pus pus cmok cmolj zb
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by xxxana »

Ma jacine od ljudi to sa 16 fljus i cao, sve na suvo,molim lepo..Maciji kasalj, kakvo separatisanje miligrama, kakvi bakraci!
Uspeh zagarantovan!
Rizik za recidiv 0% !
Ljudi iz ovih pricq su i inace poznati po jakim odlukama i volji,
uopste ne posezu za raznim drogama/medikamentima u tesim fazama,sve to junacki guraju na nogama i sto je najbitnije,nastave strejt zivot kao da nista nikad takli nisu!
Jes!
Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

U skidanju sam sa 16 ice osobno pio sve sto mi je doslo pod ruku. Bilo mi je lose tri tjedna. Ali samo loše, nista neizdezivo kako vi to ovdje predstavljate. Ne znam kakva je vasa tolerancija boli ali nista to nije spektakularno. Drama kvins. Prošo sam ja svakakvih sranja u zivotu i jaca gripa od tri tjedna nije nista. Problem koji i dalje vucem je glava. Nista nije zanimljivo kao prije. Meni je smjesno kako ovaj forum sada izgleda svi su usrefotoceni na fizicku krizu koja nije vrijedna spomena u toj cijeloj prici. Ne kurcim se ja nista samo sam frustriran sa sobom i kurcem palcem miligram vamo mil tamo boli me glava, sve kmice neke. Kako dalje zivjeti i uzivati u bilo cemu, igri sa djwcom, sexu sa zenom koji traje sest sekundi, ici na posao. Tu treba biti mudo a ne ko pickica skidati miligrame pet godina.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Jurke »

Atman777 wrote: Thu Jul 25, 2019 8:46 am U skidanju sam sa 16 ice osobno pio sve sto mi je doslo pod ruku. Bilo mi je lose tri tjedna. Ali samo loše, nista neizdezivo kako vi to ovdje predstavljate. Ne znam kakva je vasa tolerancija boli ali nista to nije spektakularno. Drama kvins. Prošo sam ja svakakvih sranja u zivotu i jaca gripa od tri tjedna nije nista. Problem koji i dalje vucem je glava. Nista nije zanimljivo kao prije. Meni je smjesno kako ovaj forum sada izgleda svi su usrefotoceni na fizicku krizu koja nije vrijedna spomena u toj cijeloj prici. Ne kurcim se ja nista samo sam frustriran sa sobom i kurcem palcem miligram vamo mil tamo boli me glava, sve kmice neke. Kako dalje zivjeti i uzivati u bilo cemu, igri sa djwcom, sexu sa zenom koji traje sest sekundi, ici na posao. Tu treba biti mudo a ne ko pickica skidati miligrame pet godina.
Mene brate interesuje jesi li ti sve to vreme dok si imao fizikaliju radio normalno i uspeo da zadrziš posao, a i jel trpela porodica to tvoje naglo skidanje i u kom smislu, ako jeste?
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Jurke »

Meni lično nikada problem nije veci bio da se skinem sa 2g horsa dnevno na suvo, bez da išta uzmem da se kriziranje umanji. Ovo je ipak nešto gde ja imam drugačije tegobe, ne tako jake kao kada se skida čovek sa dopa, sa metadona, ali traju prilično dugo, a smetaju da se ponašaš normalno na poslu i da isti radiš. Porodica ne moze da računa na mene nikako u tom periodu, jer sam u stanju onda da ih do besvesti maltretiram, a to nije nešto što zelim. Zato sam se lično pre odlučio da to smanjujem jer predhodni put je to trajalo 6meseci na suvo i bez uzpeha...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Jurke »

Na kraju to što pričaš o psihi koja kida i pravi problem u daljem strejt zivotu, meni se makar čini i jeste poenta ovog laganog skidanja. Tu daješ sebi vremena da o svemu u hodu razmišljaš, a ne da depremiran sjebeš gore i sebe i ljude oko sebe. Tebi svaka čast, skidam kapu, ako si to tako lagano odradio, a opet ima i ljudi koji bi to nešto drugačije. Prvi si koga čujem da je to tako uradio, a iskreno ovde na forumu sam tek prvi put i našao nekog ko je uspeo da se skine sa ovih govana. Nema razloga za kukanjem, svi znamo da to nije toliki zajeb kakvih ima, ali ni za karikiranjem. Eto voleo bih da napišeš šta je to što si još spoznao kao problem posle skidanja, a da je vezano sa svakodnevnicom i zivotom sa porodicom i na poslu...? Aj recimo faca si skinuo si se naglo i kazeš uspešno, ali daj ljudima iskustvo iz prve ruke opširnije da mogu da razmišljaju o tome...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Atman777
Posts: 61
Joined: Sun Oct 07, 2018 7:33 pm

Re: Sve zene neke na ovom forumu

Post by Atman777 »

Ok. Fer i korektno pitanje. Nisam ja faca nikakva, ne pisem pod imenom i prezimenom, pisem onako u kakvom i jesam stanju trenutno. A to stanje je kakvo se da iscitati u monim recenicama. I ja sam brate u fazi skidanja maltretirao i zenu i djecu i bio sam govno kakvo sam mislio da ne mogu nikada biti i jako mi je zao zbog toga, zena ne kuzi da sam u kurcu iako je znala da sam se skidao i još mi je brojala falilo joj paznje sexa svega dok se ja grcim u sobi. I samar je popila. Eto iskreno toliko sam govno bio. Na poslu sam takav radio i skoro popusio otkaz iso na komisinu i dobio ukor jer sam lika skoro zbombo na poslu seronju jednog. Eto to sam ja kad se skidam. A skidam se deset godina vec, nadam se da je ovo bio zadnji put. Na frci nisam svoj covijek i moja obitelj ne moze vise trpiti moja skidanja. Drogiranja moze jer sam financijski om nikom ne fali ali ne moze vise skidanja ako me razumijes. Mozda mi organizam se navikao na stalne krize i nije mi vise nista problem. Problem mi je zivot normalan, koji tek sada vidim sta je. 10 godina ko ne i vise necu da brojim vako mi je lakse sm zivio zivot u oblacima tek sfa upoznajem sta je zivot i sta su male stvari. Zivot je patnja i sluzenje a uzitak je pojesti hladnu jebenu lubenicu. Eto sta je uzitak. I kada ti djete kaze volim te tata a tebi to samp zatitra srce na sekund i vec srugi trenutak si isprazno bezvoljno govno. Kvaliteta zivota nula kupim kucu ili novi auto ili paradajz na pijaci osjecaj isti. Eto kakav sam ja frajer.
Post Reply