22 GOD BRUTALNA,JAKA,ZLA NIKAD IZMENE IZASLA PRICA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Suci
Posts: 2
Joined: Mon Oct 30, 2017 12:11 am

22 GOD BRUTALNA,JAKA,ZLA NIKAD IZMENE IZASLA PRICA

Post by Suci »

Bojim se i sad da ispricam moj pocetak koji jos nema svoj kraj ,unistena skrhana sama u svom zatvoru ! Celim bicem obuzeta a iz mene samo krici kao na krst da sam razapeta pricala bi vam o mojoj prokletoj i ukletoj sudbini ali mi nesto ne da ,buljim u tastaturu te u ekran a slike prolaze ispred ociu kao slajdovi a bol svakim slovom ukucana sve je jaca te mi govori iz nutra nesto ¨MISLIS DA SI POSEBNA,,KOLIKO SI JADNA ,KAKO TE NIJE SRAMOTA PISATI SVOJU PATETICNU PRICU? STIDI SE OD OVIH LJUDI KOJI SU ZNATNO VISE PROPATILI !¨¸Mrak me pojeo ,citajuci vase ispovesti pomislih mozdace moja prica ako ugleda svetlost dana pustiti svetlo i u moju izmorenu dusu pojedenu skoro celu od strane crnila i tame! uglavnom ja sam razmazeno dete iz malogprovinciskog grada u hrvatskoj i kadje pocelo to svo vjersko sranje kao vecita Jugoslovenka pomislila sam da sam hrvatica kao i svi moji tada skolski prijatelji ali PRC bila sam srpkinja i svi koji su odrasli samnom i bili ekipa su mi okrenuli ledja cak mi i smrt pozeleli,taada sam prvi put osetila sta znaci biti voljen a zatim preko noci omrazen od prijatelja za koje bi zivot dao ,samo oni nisu bili spremi isto toliko i mene voleti vec su me toliko voleli da su bili spremni zivot mi uzeti iz ljubavi prema drugcijem od njih i dan ,danas se pitam kako je to moguce jer ja uprkos svemu jos ih volim i kako to danas volis sutra ne ? to je bilo moje prvo otkrivrnjr i prava tuga u srcu jer napustam voljeni grad ,rodno mesto i sve prijatelje ,koji postadose neprijatelji preko noci i preselih se za Beograd ranjene duse i srca! Pronadjoh utehu u flasi i pila sam dugo al ne toliko redovno da bi postala alkoholicarka ali sam shvatila da sam porocna i da se moram cuvati droge! No kao provincijalka u metropoli 90tih sam jako dobro naucila kako mi prolazimo ukoliko nemamo nikog da nas cuva ! Mislila sam prvo silovanje da je proslo brzo i lagano dvojica oronulih matoraca ,jedan narkoman drugi alkoholicar ,namestila im me drugarica za flasicu opiuma a tad sam ga i ja prvi put probala kad su shvatili da su mi previse dali i da lagano tonem i odlazim u zagrobni zivot ,samarima ,guranjem prsta u usta i teranje na povracanje zatim ladan tus a potom i silovanje bar dok sam jos ziva,tako sam i izgubila nevinost a penis prvi put osetila u ustima i moje povracanje od njega im cak i simpaticno bilo nisu ga vadili ,mrcvarenje je trajalo dva sata al zahvaljujuci opiumu skoro pa nisam ni znala sta mi se desava ,ne zeleci ipak ostala sam ziva ,par meseci potom,noz pod grlo i ponovo zversko silovanje nije ga bilo briga sto jedva 17 god imam tuco me krvnicki i zestoko da sam osecala kao noz da mi zariva svakim ulaskom u mene a noz pod grlom svaki put bi me zasekao malo kad je zavrsio isterao me a ja sam otrcala kuci da se spremim u skolu i ne zakasnim na prvi cas gde sam morala da glumim da sam tulumarila celu noc a rolka mi je skrivala ranu na vratu sta sam mogla sama sa bakom nista bas a onda je doslo i trece pa i cetvrto samo sto je cetvrto bilo od strane ¨DECKA¨koji me prisiljavao na odnose i pravio naslednikaradi nekogne postojeceg nasledstva i uspeo je u tome ! Svo vreme sam bezala u pice odtih nasilja nadamnom i bezala od droge nadajuci se da svakoj patnji dodje kraj ali ne i mojoj !!!Prisiljena da rodim od 9 meseci mozda mesec dana sam na spavanje otisla a da nisam zaplakala ,kad bi ostala sama stavljala bi jastuk preko lica i ridala suze,mrzela sebe i plod u sebi volela drugog a oca deteta prezirala i pitala se dokle dokle ce da me nesreca i jad prati imali kraja?......No za mene kraja jos nema pa mi sad dok pisem !!! para nije bilo i kao porodilja tek napunila 19 godina morala sam da radim u 3 smene jer je plata bila veca a ujedno sami doila najtezidani mog zivota odrekla se glume,manekenstva i svake karijereumetnicke i postala rob svog zivota,gazda je puko a ja pocela da radim za novog ne kao trgovkinja vec kao konobarica nakon godinu dana misleci da mi je gazda dobar prijatelj i da brine zamene i moje novorodjence upozna me sa najboljim prijateljeeeem koji drzi kafic u Rimu i nagovori ga da me zaposli kako bi mi pomogao molio ga predamnom samo jednu sezonu da odradim jer sam samohrana majka ostavljena od muza na dan po izlasku iz porodilista cak ni prezime detetu nije hteo dati sinu i da ce mu biti veciti duznik ukoliko mi pomogne i povede u Rim ,mislila sam hvala bogu prokletstvu mom i mukama mog sina i mojih napokon kraj tu noc celu sam se zahvaljivala bogu sto me pogledao i molila da gazdin prijatelj pristane sutradan sam otrcala naposao da cujem odgovor i gazda kad se napokon pojavio kao tele sam gledala u njega cekajuci sta ce mi reci ,koji je odgovor bio ,kad je rekao mala pakuj se ides za Rim suze su mi same potekle od srece! Nisu ni 3 dana prosla a vec sam bratu i kumici mahala iz autobusa za Trst a iz Trsta kolima do Rima i dok je ceo bus spavao ja sam mastala kako cu se vratiti sa obecanih 5 soma maraka i otvoriti svoj kafic i imati napokon zivot i posao i biti majka kakvu svako dete zasluzuje da ima sa samo 20 godina,al ne lezi vraze kad smo dosli u Trst i kad mi je pasos uzet i kupljena nova ˝RADNA GARDEROBA ¨ sve mi je bilo jasno moj dobri gazda me prodao za 1000 DM u belo roblje i pozalila samsto sam se rodila ceo zivot mi se srusio i sva ona silovanja su mi bila nista naspram ovog ,gospode uzmi me ,ponavljala sam u sebi ali nije me gospod bog uzeo vec makro nije mogao da saceka rim vecjos u Trstu me silovao i terao svasta da mu radim kao i on meni isprobavao je novu robu koju je kupio!!! ostala sam pocepane garderobe lezati na krevetu sa jednom jedinom misli ˝Jbt pa ja sam ROB˝ Odvedena na jug Italije sramotno oskudno odevena ,izbacena na ulicu sa recima radi bar 10 njih moras da imas !!!Nit znam jezik,nit posao,sem silovanja niko mi nije znao pokazati vodjenje ljubavi kako izgleda u tom trenutku je to bio blagoslov za mene ,prvih mesec dana imala sam osecaj da me svakog dana siluje njih 10,15 a vikendom i po 20 muskaraca i svako vece po povratku u hotelsku sobu makro bi me cekao uzeo sve pare ostavio mi da platim sobu i da kupim hranu a potom do jutra tucao i kad napokon ostanem sama odlazila bi u kupatilo sva uplakana i tusirala se satima pokusavajuci da saperem tu prljavstinu sa mene ,sve te muskarce trljala bi se sundjerom pod tusem sve dok me koza ne zaboli ali smrad ,znoj i prljavstina bi ostali nikako nisam mogla da je operem sve dok nakon mesec dana nisam oguglala na sve ,dok mi to nije postala rutina! mesec dana sam lagano umirala i kad je napokon Snčica umrla i rodila se Nina sve je postalo svakodnevnica i poslovna rutina,Suncica vise nikada se nije iz zagrobnog zivota i ovo vam sve pise Nina kao ROB sam svasta prezivljavala a najgore od svega je to sto sam sve to prezivljavala potpuno cista i bez kapi alkohola ili bilo kojeg stimulansa ili supstance,nakon nekog vremena postala sam pravi ratnik spasavala devojke od batina,prodaje albancima trpela svakave nacine nanosenja boli sve dok nova cimerka nije donela andjeoski beli prah i mesec dana me nagovarala da uzmem znala sam da ako to ucinim ubit cu i Ninu ali magistrala zimi je tako hladna ja oskudno obucena na nogama samo najlonke preko njih sorc gore brus i raskopcana kozna kratka jakna ,stojeci tako sad vec na severu Italije potpuno smrznuta a na najlonkama se nahvatalo inje koje sam svakih pola sata sat skidala da se ne vidi i molila boga za sto vise musterijasamo da bi se ugrejala u autu na tih 15 min pa mi se place kad ponovo na zimu izaci moram a pre 05h ujutro nisam u hotel ni smela pomislit se vratiti!!!!izmucena izmaltretirana ubijena u pojam bez ikakve naznake da ce ista lepo ikad da mi se desi jedne noci dosla sam u hotel mrtva bolesna,sa temperaturom,potpuno smrznuta da nisam osecala ni ruke ni noge ,puna crnih misli i ne mareci vise za zivot ja nisam videla razlog zasto ne uzeti ponudjeno od sina sam se jos kao Suncica oprostila misleci da ga nikad vise videti necu a kao Nina postala sam sigurna u to i tako sam pocela sa Kokainom ! Vise mi nije bilo toliko hladno ,radila sam puno vise i puno bolje i tako 6 meseci dok nisam pala u kokaisku krizu tad mi je diler doneo i gram heroina da kad preteram sa kokom spustim se sa heroinom a onda je vaga polako se samo spustala sa kokom a sa horsom povecavala sve dok nisam potpuno prestala sa kokom i potpuno presla na hors! dani robstva su prosli uz dobre ljude Italiane uspela sam pobec i vratit se mom sinu i roditeljima i na sve moguce nacine pokusala sakriti da Suncice vise nema da je Nina samo imitira a majka ko majka njeno srce se nikako prevarit ne da i ne moze. Jednom prilikom mi je to rekla ¸¨TI MI SE JOS KUCI NISI VRATILA,TA OSOBA KOJA JE DOSLA VISE NIJE MOJA SUNCICA,KO SI TI I KAD CES MI SE VRATITI? od tad prodjose evo 22 godine a ja jos kuci nisam stigla jer sam tamo u tudjini kao robinja zauvek ostala,umrla,sad sam samo bleda senka devojcice pune zivota koja iz dana u dan sve vise bledi i nestaje!!! 20 godina sam na heroinu na mom telu nema vene iz koje krv moze da se izvadi ja ne znam ni kako sam ziva jos uvek,sad sam vec 2 pune godine na caju i lekovima konstantno bez ikakve nade i cilja,bez prijatelja bez igde ikoga ,sin mi jehvala bogu covek postao prezire sve vidove porokaima posao ,dobar posao sa jakom platom i stalnim zaposlenjem i radnim stazom od prvog dana posla,sam svoj covek postao! Nina je beskucnik bez para ,stana bez apsolutno iceg u zivotu samo puna ruznih uspomena koja proklinje svaki dan sto se probudila imam malog ćuku jedno i mamu koja nas hrani ali i ona se umorila pa kad je neko iznervira ja sam joj vreca za udaranje verbalno,povredjuje me jako sa tako niskim udarcima da svaka reczaboli kao nozem da meprobode i ostavi da krvarim .Svakog dana molim boga da mi je zadnji jer buducnost moja je svakim danom sveteza i gora! Zbog debelog dosiea u policiji posao ne mogu nacia i ne zavrsene srednjeskole nista lepo me ne moze snaci vec pognute glave tumaram naokolo i nikome ne mogu nista reci jer sam kao ker ne smes da ujedes ruku koja te hrani aodgrizla bi je samo da tracaksvetlosti u ovoj mojoj tami vidim i ako je caj od maka toliki otrov kakvim ga opisujete nadam se da ce mi doneti laganu al sigurnu smrt ,nisam pateticna vec logicna,ovako mi jezivot nizbrdo krenuo od 15este god a sad mi je 42god,jako sam umorna i moj rat se zavrsio rekama zivo seprepustih nekame nose i o kamenje lome dok me potpuno ne iskidaju i potpuno slome i u dubinama svojim poslednji dah mi utone!!!
Suci
Posts: 2
Joined: Mon Oct 30, 2017 12:11 am

22 GOD BRUTALNA,JAKA,ZLA NIKAD IZMENE IZASLA PRICA

Post by Suci »

Nadam se da nisam promasila temu ali to je kako sam pocela i kako je trajalo i kako ce zavrsiti ako vas zanima mogu biti detaljnija i opisati sve patnje koje mi je droga donela
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: 22 GOD BRUTALNA,JAKA,ZLA NIKAD IZMENE IZASLA PRICA

Post by sanela »

Draga moja, vidim niko ti nije odgovorio. Ili je većina "zalijepljena" za podforum skidanja s Buprenorfina ili jednostavno ne znaju sta da ti napisu.
Prvo, u ovih deset godina kako forum postoji, nisam nikad procitala potresniji zivotni put. Dalje, iako je tvoj zivot prepun patnje, ja tebe ne dozivljavam kao zrtvu, nego kao borca koji se nosi na najbolji moguci nacin sa svime sto ti se desava. Tebi je droga dosla i kao spas i kao dodatni teret na sve ono sto te opterecavalo do tada.
Kad pogledam sta si sve prosla, cini mi se da si prozivjela sto zivota, a onda vidim da si ustvari samo nekoliko godina starija od mene. Kad pogledam svoj zivot, sebi uvijek kazem da je zivot ispred mene. S obzirom na tvoje godine mogu to reci i tebi. S obzirom na tvoje iskustvo, vjerujem da ne dijelis svoje misljenje.
Ovo sto si napisala ja citam kao tvoj poziv upomoc. Kao rasterecenje. Kao zelju za katarzom prije nekog iduceg koraka.
Moze li iduci korak ici u smijeru tvoje borbe a ne odustajanja? Koliko god bilo tesko.
Kakav je tvoj status sada i u kojoj si drzavi? Jesi li razmisljala da odes u bolnicu na detox od svog otrova koji uzimas, a oonda u neku od komuna?
Ja vjerujem da ti mozes promijeniti zivot na bolje, uz boziju pomoc.
Mozes li napraviti slijedeci korak? Zelis li?
Neka si s nama podijelila svoju pricu. Napravila si prvi korak... Sretno! I pisi kad mognes. <3
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: 22 GOD BRUTALNA,JAKA,ZLA NIKAD IZMENE IZASLA PRICA

Post by Caty »

Strasna i potresna prica jako mi je tesko bilo dok sam samo čitala tako da ne mogu ni zamisliti kako je bilo tebi... i ne mogu da verujem zasto? Zašto ta silovanja? Nekako zaključujem da si bila lepa devojka ali opet ne shvatam zasto ???? Zasto i kako je taj covek mogao da proda samorhanu mladu majku u belo roblje?!?!?! I kako si uspela da odes odatle i uopste koliko si bila u italiji? Da li si rekla majki sta se desilo? Jako mi jw zao sad trenutno nemam bas vremena da pisem ali nadam se da ces se opet javiti i da si ok :(
Zanima me jos nesto o onome posle Italije? Kako si se borila sta se desavalo? U kakvim si odnosima sa sinom? Zar ne misliš da zbog njega treba da probas da nekako predjes preko uzasne proslosti i izboris se sa tim na drugi nacin a ne heroinom? To je svakako trauma ali droga te nece spasiti toga. I dalje sam potresena samim citanjem ove ispovesti tako da ni sama ne znam sta jos da napisem. Baaas mi je zao zbog svega ne mogu da verujem da na svetu postoje tako zli i odvratni ljudi i samo se pitam sta oni sada rade i da li su platili za sve grozote koje su uradili?!?!?!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: 22 GOD BRUTALNA,JAKA,ZLA NIKAD IZMENE IZASLA PRICA

Post by StopBup »

Suci wrote: Mon Oct 30, 2017 5:31 am Nadam se da nisam promasila temu ali to je kako sam pocela i kako je trajalo i kako ce zavrsiti ako vas zanima mogu biti detaljnija i opisati sve patnje koje mi je droga donela
Odavno nisam ovoliko suza pustio, nego sada citajuci ovu pricu, svo vreme diveci se tvojoj snazi. Znaj da bi malo ko mogao da prezivi i peti deo toga sta se tebi dogodilo, tako da sam ja ubedjen da za tebe jos ima nade i vere. Imala si ogromnu nesrecu da si dosla u kontakt sa najgorim tipovima ljudi koji postoje, ali znaj da na ovom svetu ima ite kako i dobrih ljudi! Suncice, javi se molim te, makar da si ziva!
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: 22 GOD BRUTALNA,JAKA,ZLA NIKAD IZMENE IZASLA PRICA

Post by lutalica »

Ja jednostavno ne znam sta bi napisala.Reci cu 2 stvari.Bolila bi da je ovo izmisljena prica,i ako sam svjesna da je istina .I volila bi ako jos dolazis na forum da napises kako si di si,eto ja jednostavno ne umim na ovaj nacin da iskomuniciram na ovako nesto...
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: 22 GOD BRUTALNA,JAKA,ZLA NIKAD IZMENE IZASLA PRICA

Post by Jurke »

Na žalost naša okolina je prepuna ovakvih slučajeva, a o tome se cuti. U svakom gradu postoji javna kuca ili makro koji ovakve zene iskorišćava zarad novca. Vidim da je prošlo dosta od momenta kada je Sunčica otvorila svoju mučenu dušu ovde i da je malo ko želeo da napiše na tu temu nešto. Nadam se da si dobro i da ne patiš više. Što Sanela kaze u najlepšim si godinama i život je pred tobom, želim da verujem da je mnogo bolji od tog što si do sada proživela. Žene su meni lično nešto prelepo i ne shvatam jadnike koji iskorišcavaju iste zarad sexa. Svako ko makar digne ruku na njih i decu ne treba da živi medju ljudima. Žalosno je to sto je toga sve više i to se zna, a o tome se ćuti.
Želim ti sve najlepše i želim da verujem u to da sada živiš spokojno, koliko je to moguce.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: 22 GOD BRUTALNA,JAKA,ZLA NIKAD IZMENE IZASLA PRICA

Post by zvrky »

Auuu koja prica, a znamo svi da uopste nije retka, medjutim kad se ovako isprica jednostavno te vrati u realnost u koju niko ne zeli da zaviruje. Na ulici, kada se sretnemo sa takvim devojkama uglavnom se okrece glava na drugu stranu,niko se nazalost ne pita sta se iza slike koju vidimo desava...nadam se da ce je put odvesti nekom boljem zivotu i da ce se eventualno javiti Saneli za pomoc. Moram priznati sada sam prvi put pomislila da je jedini spas komuna :)

Pozdrav i javi se ako ipak posetis ovaj forum,ovde ima ljudi koji ti mogu pomoci.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Contessa Bg
Posts: 8
Joined: Sat Aug 31, 2019 11:14 pm

Re: 22 GOD BRUTALNA,JAKA,ZLA NIKAD IZMENE IZASLA PRICA

Post by Contessa Bg »

Aaauh..kako je ovo strašna priča :o
Volela bih da je ova žena ok..
Poz.
Butterfly and Hurrican
User avatar
debduh2
Posts: 43
Joined: Tue Aug 07, 2018 7:11 pm

Re: 22 GOD BRUTALNA,JAKA,ZLA NIKAD IZMENE IZASLA PRICA

Post by debduh2 »

Nakon ovakve price mislim da su suvišne teme skidanja s bupa ili metadona.. Ovo doživjet a kamoli prezivjet nebi moglo pola nas sto se borimo s bulom ili hepom. Gledaj na ovaj svjet kao nešto lijepo, kao nesto sto se davno desilo u tvom snu i kreni dalje, nasmijana lijepa i najbitnije jaka žena. Zao mi je sto si to sve proživjela ali daj si novu nadu nisu te ubili, nadam se da je karma dosla po svoje sto se tice njih ali drzi se i budi ponosna na sebe, vjerujem da si kroz suze pisala tekst ali daj si nadu, najgore je davno proslo, ja sam sigurna da iz te situacije ja nebi ziva izasla..
One love, one life. My life, no limit
Post Reply