Rekreativno drogiranje

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
NemamFejsbuk
Posts: 11
Joined: Sat Jun 20, 2015 2:24 pm

Rekreativno drogiranje

Post by NemamFejsbuk »

Pozz ljudi imam pitanje....
Sta mislite o rekreativnog drogiranju, ali ne da tako pocnete da se drogirate... nego ono prosli ste sve to, prosli ste period kad niste imali kocnice sa tim stvarima i sada znate da morate oprezno i ponekad.... Znate da se necete vratiti na staro jer to ne vodi nigdje (upoznati ste sa tim licno).. naravno ovdje mislim samo na travu, kokain i to.....
Zapitao sam se jer imam drugara koji ima super posao, djevojku, ima sve u zivotu i drogirao se jako kao mladic sa hemijom i travom... sad ima oko 30god i samo na taj jedan festival na balkanu uzme ekstazi (jednom ili dva puta godisnje) ostale stvari su mu se zgadile....
Takodje imam drugara koji je isto sve to prosao, i eto bas bas rijetko zapali dzoint, ono kad ode na more ili na planinu...
Ili imam drugare koji uzimaju kokain ali samo na moru ( a udarali su nekad po njemu jako)...
Ali posto su prosli razbijanje sa tim gudrama sada to rade oprezno i bas u rijetkim trenucima..
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Rekreativno drogiranje

Post by ziki »

I sta ti sad ocekujes..da ti neko kaze ma slobodno se ti drogiraj jednom nedeljno, vikendom ili kad je Exit u novom sadu pa malo da se dignes itd...
Ovde ljudi ne znaju kako da se rese te bede..a ti bi rekreativno malo belo ili ekstazi...
...
User avatar
đondo
Posts: 40
Joined: Wed Sep 08, 2021 5:41 pm

Re: Rekreativno drogiranje

Post by đondo »

kao da alkoholičara pitaš zašto si ne popije jednu ali samo vikendom
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Rekreativno drogiranje

Post by Akkasha Come Back »

đondo wrote: Fri Sep 10, 2021 10:24 am kao da alkoholičara pitaš zašto si ne popije jednu ali samo vikendom
Stara tema, neće ni videti odgovor, i ja slučajno naleteh...
Nego, nije tako kao da "alkoholičara pitaš..." Jer on nije pitao narkomane da li bi se mogli "rekreativno" drogirati, a lično znam stvarno dosta ljudi "ne-narkomana" koji se drogiraju samo par dana na EXITU, par dana na drugom mestu, pa par dana na trećem...tako da je to sad veliko pitanje do koje učestalosti može da se uopšte upotrebi termin "rekreativno", pa nije to plivanje, ode to "rekreativno" u propast, mi kad tad...
Nema "rekreativnog drogiranja", tako nešto nije moguće, iako znam ljude koji tako žive, takođe znam ljude koji su tako živeli, to ne potraje a završi se tek kad umreš ili zaglaviš na robiju, komunu, bolnicu...
Post Reply