Ostavio sam drogu i svaki dan je smor!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
NemamFejsbuk
Posts: 11
Joined: Sat Jun 20, 2015 2:24 pm

Ostavio sam drogu i svaki dan je smor!

Post by NemamFejsbuk »

Pozdrav ljudi, imao sam neke postove ovdje jos od kad sam pricao da vutra nije droga do toga da sam postao klasicni zavisnik od nje :mrgreen:
Duvao sam konstantno 5 godina, poceo sa spidom i kokom... najveca zelja mi je bila da ne uzimam nista... i ispunila se! Ali mene pere depresija svaki dan!! Nikad mi nije bilo gore iskreno....
Necu duziti evo situacija:
vutra svaki dan 5 godina, onda naravno situacija dje sam bio mrtav pijan i drugar izvadio koks i kao ajde probaj da te vrati u normalnu vidi kakav si :mrgreen: :mrgreen: i naravno najjaca noc u zivotu... onda kad izadjem u grad naravno koka.. onda ona tripovanja da je nasa ekipa najjaca (kad ste na koksu u klubu hehe) , da niko ne sme da vas gleda jer odma krecete u fajt, onda ribe neke sve u svemu ludilo kao sto moze koka da da. Onda sam provalio da koka radi i kad je ne uzimas jednostavno te nekako digne promijeni razmisljanje, radi na mafiozu i tako to,nervozu, i tako nekoliko nedelja posle uzimanja.. Da onda tuce, kucke, kesh sve sto ide uz koku naravno.. U svemu tome odem u drugi grad na zurke i drugar kaze jesi lud da zavrsavas koks u klubu zajebace nas neko, da puknemo toliko kesha, sad ce tebi brat da pokaze kako najbolje da prodjemo... i naravno uzmemo speed, i ostalo kesha da pijemo cijelo vece... Sledeci stadium zaljubim se u likusu koja ne voli koks al voli nekad speed, i onda snjom sex na speedu wooooooow, ne osjecas da te radii nista al pricaaas mnogoo, yebes kolko oces...... Onda odlucim nista vutra necu vise da se spustam samo dizalice... I sta ocu da ostavim sve... i nadjem djevojku da iskuliram sa njom, prelijepa, stvarno super, onda sa njom koks ludilooo, boni i klajd...... (naravno svo vrijeme i sa ortacima.....). I odlucim da ostavim sve, naravno imao sam problema ali uspijem al fora je sto je mene devojka volela takvog kakav sam, lozio sam je takav naduvan svaki dan i ta krimi prica, kombinacije, pravljenje kesha, "odradjivanje" stranaca bla bla, i ta prica... I ja ostavim sve i ona se smori.. ......... i ja raskinem sa njom, jednostavno nestanem, svuda je blokiram.......
------------------------------------
To je moja prica.... e sad... ja nisam duvao vec 5 mjeseci, nisam uzimao nista 3 mjeseca!!! Smrcu pored mene ja i kad sam pijan isto necu, nesto se istripovao da necu da sam lik koji vuce... Ali fora u svemu tome je sto meni nikad nije losije u zivotu!!! Depresija svaki dan!! Po cijeli dan kuci, izadjem popijem kafu vratim se kuci... nista se ne desava..... nema vise one akcije, nema kesha, nema ludila..... sve mi to nedostaje... da li se to strucno zove da mi je proradio rovac?? Jer sad da ocu da nastavim jer je drugar upao u lovu, odmah bih mogao za male pare da uzmem koke i odma da okrenem 1-2 cice i da nam bude najludje... da one cice koje se prodaju za lajnu....... Svi drugari mi kazu brate nisi isti kao prije, uvjek si smoren, ne znamo sta ti je? Nema zivota u tebi.... i to jeste tako, samo posao-kuca i kafa.... nema ni riba, nema kvarta, nisam bijesan na lobe, ne kuliram uz vutru a to sam radio dug period i jednostavno ja vise nisam ja... Cijelog zivota sam lik iz kvarta, imam u prstima da napravim kesh, furam taj stil, cak mi je i rep dosadio... JA VISE NISAM JA........ jos od djetinstva sam se tripovao na tu pricu kvartasku i sve to, i zivio to sve do prije 4 mjeseca.. i jednostavno ne mogu da se naviknem na novog mene. Ne planiram da se vratim drogi ali kako da mi bude bolje? Sta da radim? Depresivan sam.... drugar koji se isto skinuo on je bio zaglibio mnogo vise, kaze da ne izlazi iz kuce i da njega muci depresija.... Sta da radim????? Imam i hobi, idem i u teretanu ali fali mi ta brzina, ta krimi prica, raznorazne kombinacije, svaki dan novi ljudi....

ps. da dodam da mi je drugar rekao ,brate mnogi pricaju "ja uzimam koks 3godine i evo normalan sam" "duvam 5god i evo normalan sam" "gutao sam slike i normalan sam nije mi nista" .......... i on kaze da tek kad se skines vidis da li si ostao normalan... u sustini kaze da ljudi najvise puknu kad ostave sve... jer moras da se okrenes potpuno drugom zivotu, drugim drugovima, sve da promijenis.. i sad kako ces se ti adaptirati na to, da li ces uspjeti ili ces prsnuti to je vec tesko pitanje.. i nemas onu sigurnost kao sto imas kad se izdrogiras, nemas tu moc... opet si samo obican covjek..
Rope82
Posts: 111
Joined: Wed Feb 20, 2019 6:49 am

Re: Ostavio sam drogu i svaki dan je smor!

Post by Rope82 »

nemas onu sigurnost kao sto imas kad se izdrogiras, nemas tu moc... opet si samo obican covjek..
Mislim da si sam sebi odgovorio na sva pitanja. Nznm sto bi od nas htio? Da ti recemo sve je u redu? Ili da se ti damo potvrdu da se nastavis drogirat i glumit gankstera? Ne kuzim.
Vidim nisi glup momak, mlad mozda, ali glup nisi. Cijeli zivot palis na kvartovsku spiku i to si doktorirao, sto je pokazatelj inteligencije, da si barem imo drugacije podrazaje u razvoju mozda bi danas bio lijecnik, ili vrhunski glumac il sl.
Ta kvartovska spika je glupost, nema veze sa stvarnim zivotom al to je sve sto znas, i sad kad tega nema izgubljen si. Da ne govorim kako sva ta 'zakucavanja' u plafon su ti dosla na naplatu i sad te zivot obicnog tempa jednostavno ne ispunjava. Treba vremena da to zaboravis i da ponovo budes 'normalno' sretan. Vidi ti se i po slengu da ti je mozak jos uvijek po klubovima, taj osjecaj moci, zene, lova...sve to lijepo, al kratko traje. Tu se jako brzo idila pretvori u pakao. Dovoljno je da zavrsis na robiji i sve pada u vodu, kao i mogucnost normalnog zivota poslije (svima ces bit lik koji je bio u zatvoru). Tako se opet vracas u kvart, ali si stariji, i umorniji pa padas opet. Ili ces popit metak....mislis da ce se dugo pricat o tebi, spominjat ce te 10 dana, iza ce te se sjecat samo majka.

Ostavi se sranja, nadji normalnu curu, zaljubi se, vodi je u kino i na vecere. Ima finih cura jos...na krivim mjestima gledas. Upisi fakultet, radi nesto....jako brzo zivot ce ti dobit pravi smisao i bit ces sretan svaki da, ne samo vikendom kad si high
NemamFejsbuk
Posts: 11
Joined: Sat Jun 20, 2015 2:24 pm

Re: Ostavio sam drogu i svaki dan je smor!

Post by NemamFejsbuk »

Ovako,
dobro si rekao da "izigravanje gangestera" jer sam se tako ponasao a bio sam mala maca, kad se skapira ko je sve u igri, i mogao sam da navucem mnogo opasne likove na mene jer sam stvarno bio lud i nisam strijepio od nikoga. Svaka budala nosi pistolj u gradu, a ja onako nasnifan zalijecao bi se na bilo koga ko bi nesto isprovocirao il tako to (imao sam ludu srecu)... a naravno najgore od svega je sto te onda drugari postuju maksimalno, i ribe se loze na tebe.... jer si takav a ustvari si najgori...stvarno sam volio taj trip koke... pa da svi vole... svi zele da se osjecaju nadmocno... i najveci problem droge je sto ne propadne covjek odma, nego vidis drugari sibaju koks stalno a svaki ima ribu, 2-3 kuckice, ima kesha i to je ta najveca zabluda droge na koju sam se upecao... svi vole da karaju fuxe, imaju kesha a da ne rade nista i da ih postuju u gradu.. i to daje to jebeno dilanje i drogiranje... sranje.. ( bili smo bas urbana ekipa "narkomana" niko ko uzima zuto ili tablete nije mu bilo dozvoljeno da bleji sa nama) izbjegavali smo to..
Sve dok nisam skapirao da su te pare prljave, te fukse prljave i zamijenit cete lako, ne moze da se porede sa pravom ljubavlju, prodaju se za par grama koke strasno... i ti drugari kad nas pusti lobe svako svakom ide na k, niko nikog ne moze da trpi..
---------
Da kvart sam doktorirao, jedan moj drugar je rekao ulica je najbolja skola ali svaka skola treba da se zavrsi... glupo je da studiras 10god :lol: :lol:
Samo mi smeta sto kad smo se mi cepali nije se toliko ljudi cepalo, a sada kokain moze da se nadje na svakom cosku jebote svako smrce, i muzika propagira to..
Da odgovorim ropetu i ovo, imam dobar posao radim u drzavnoj firmi i uz to studiram na drugoj godini (mijenjao 2 faksa do sad) to je isto neki od razloga zasto sam se odlucio da sve ostavim... i sve je to okej strejt sam, sibala se koka od tada 20ak puta predamnom ja samo gledam NI NE SMRCE MI SE, pale se buksne meni se ne duva (i pocinjem da se tripujem da ljudi "novi" npr drugari drugara tripuju da sam spektor jer blejim sa njima a ne radim nista al nmg da ih ostavim jer su drugari iz djetinstva)... nekako mi se to sve zgadilo, mozda sam odrastao ili sta vec... e i ovo za faks , nikad necu zaboraviti studirao sam programiranje a duvao svaki dan po nekoliko dzokova i ladno ocistim semestar 4/5... i samo sam sebi rekao auh kako sam mocan na oba polja zamisli jbt da se samo usresredim na normalne vrijednosti i normalne stvari.. dogurao bih daleko... mislim da nisam zakasnio..
----------------
Ali sve je to okej, rope nisam trazio savjet da opet pocnem da se drogiram nego savjet ljudi koji su se skinuli sa ovog zivota i posle kolko vremena su poceli opet dobro da se osjecaju a da zive normalan zivot.. nisam tip koji je izlazio vikendom vec svakog dana, i iz tinejdzerskih dana bleja po kvartu bez dinara.. svaku noc druzenje... Skinuo sam se ali sta sad?? Jos kolko vremena treba da prodje da bi bih ispunjen normalnim zivotom? Ne mogu da vjerujem da sam se bolje osjecao dok sam duvao svaki dan i da mi je bilo bolje u zivotu, jer iskreno i drogiranje stimulansima ima neku svoju car..... Znaci mene se gudra zgadila, ali gadno mi je i ovo svakodnevno smaranje znaci zakljucak: klasicna depresija.

--
Last edited by NemamFejsbuk on Mon Apr 08, 2019 12:10 pm, edited 1 time in total.
Rope82
Posts: 111
Joined: Wed Feb 20, 2019 6:49 am

Re: Ostavio sam drogu i svaki dan je smor!

Post by Rope82 »

. a naravno najgore od svega je sto te onda drugari postuju maksimalno, i ribe se loze na tebe.
Imo sam takve drugove, vecina je mrtva, ostatak izbjegavam. 'fuxe' kako ih ti zoves su se poudavale i glume domacice, kad me sretnu putem posrame se jer ih podsjecam kolko su bile glupe.

Trpalo se svega, i sve je to pizdarija dok ne zavrsis na dopu. Sve se to jedan dan moze bacit i rec necu vise nista bez ikakvih posljedica i muke. Malo si u deprici dan-dva i pici dalje. Dop je sranje, od fizicke i psihicke krize koja traje danima do promjene osobnosti.

Kuzim,ustvari ti ne treba savjet nego si se doso malo pozalit. To je ok, zato smo tu. Pametam si momak, nece s tobom bit problema. Sve sto sad moras je maknit se od stare ekipe i nac nove, kvalitetne ljude. Ako se osjecas da ces izdat nekoga koga poznas cijeli zivot....nemoj,nisi duzan nikome nista. Mogu te nazvat sonjom ili kako vi to vec zovete ali boli te kurac. Za godinu dana ce ti slat razglednice iz zatvora i zavidit ti sto si se izvuko na vrijeme.
Treniras, imas hobije, poso...ne fali ti nista. Ako si nabrija i nije te proslo podi pa se bavi nekim extremnim sportom, skaci s padobranom ili nesto, zdravije je nego koks.

Sretno ;)
User avatar
dioda_cenerka
Posts: 24
Joined: Mon Aug 29, 2016 10:02 pm
Location: BiH

Re: Ostavio sam drogu i svaki dan je smor!

Post by dioda_cenerka »

Bio si u filmu... https://www.youtube.com/watch?v=HxyWl0Jbp7E

:mrgreen: :mrgreen:


Jebiga odrastao si, sazrio. Ne interesuje se više trka, frka, ganjanje dobre količine. Nisi ustvari ni bio ovisan o drogama, već o tom krimi-brzom načinu života. Zato si se i prešaltao na koku i ds.

Sada si postao običan čovjek. Kreće borba koja se zove život. Batali prošlost i budućnost. Fokusiraj se na sadašnjost i kreni od malih bezveznih stvari, aktiviraj se. Cura, porodica, neki posao ili čak dva, računi, sređivanje stana, kupovina auta, trening, društvo mijenjaj, to je srž svega. To je NORMALAN život kroz koji prolaze svi. Svi bi se trebali drogirati, ako je to toliko teško. :D


Prošao sam isto prije više od 2 godine i nije bilo lako. Moje iskustvo kaže da volja nije bitna jer troši ego!!! Ko se trudi da ostavi nešto, obično padne na ispitu volje, i onda još više razočaran nastavlja još gore tamo gdje je stao. Ne opretećuj se sa voljom i razmisljanjem o drogama. Emocije upravljaju uvjerenjima, a uvjerenja upravljaju odlukama. Prvo i osnovno je da promijeniš paradigmu razmišljanja tj. uvjerenje - moraš sebe uvjeriti da DROGA NE DONOSI NIŠTA DOBRO, za što imaš i previše dokaza, pogotovo na ovom forumu. Jednog dana kad probiješ barijeru, vjerovatno si je i probio, ali iz pogrešnog razloga, tebi se jeste zgadila droga, ali nisi raščistio sa sobom da je to loša stvar koja vodi u život bez svrhe.

Kad prvi put probiješ barijeru uvjerenja i stvori se pozitivna veza u mozgu (emocija - uvjerenje - vlastita odluka), svaki naredni put je lakši, pozitivna veza emocije-uvjerenje-odluka je jača te razmišljanje o zdravom i normalnom životu eliminiše potrebu za drogama. Ova interakcija (donošenje odluke o drogiranju) je podsvjesno kontrolisana i jedina stvar na koju možeš uticati je promjena uvjerenja. Na emocije i vlastite odluke nije moguće direktno uticati, ali moguće je izmijeniti djelovanjem vanjskih faktorima. Te stvari su poput obrazovanja, lijepog ponašanja, zdravog načina života, zasnivanja porodice, odgajanja djece, interakcije i druženja sa ljudima na društveno prihvatljiv način, čak i bez alkohola i duhana, i djeluju kao PUN POGODAK kada stvoriš pozitivnu vezu između vlastitih uvjerenja. Ove rekreativne i party droge obično su ili faza u nečijem životu ili najveća greška jer otvaraju kapije za blaženi prah, koji srećom nisi probao. Znači bilo-prošlo, milion stvari za popraviti na planeti Zemlji, KRENI u borbu, moraš ostaviti potomke, to ti je prvi zadatak usađen u DNK.

Kreni od malih stvari opušteno, puno sreće ti želim. Ne oprerećuj se sa tim što nisi zapalio pola godine ili izvuko kvalitetno krme već 3 mjeseca. I da sad zapališ džoks, nema veze, neće te uništiti, ali će ti sigurno približiti ono čemu ne težiš. ;) Sve navedeno izgleda teško, ali nije... ispuni dan, natovari se svim i svačim milion zadataka, rokova, različitih ljudi. Poguraj se malo, ali ne linijom i blejom, već mozgom.

pozz.
Rope82
Posts: 111
Joined: Wed Feb 20, 2019 6:49 am

Re: Ostavio sam drogu i svaki dan je smor!

Post by Rope82 »

Evo, poslusaj ovog covjeka ako neces mene. On je to lijepo i cisto srocio za razliku od mojih brljotina. Ugl. potpisujem sve sto ti je napiso
Magla
Posts: 3
Joined: Sat Nov 02, 2019 6:44 am

Re: Ostavio sam drogu i svaki dan je smor!

Post by Magla »

Ovaj naslov je valjda najblizi mojoj situaciji. Posle godinu i vise dana bez bupa ja se osecam gore nego u onim prvim danima skidanja, bukvalno sam u krizi, a dijagnoza je teska posttraumatska reakcija. Znaci, isto kao kod skidanja- opsta iscrpljenost i bezvoljnost, otupelost, losa koncentracija, povremeni napadi panike i straha i nemoci, povlacenje od ljudi zbog osecaja otudjenosti, s tim da ovaj put nemam predstavu kako da se nosim sa tim i koliko moze da potraje tako da ispade i gore od bupr.krize. Prosle godine dok je sve to bilo sveze osecala sam se odlicno, kao da nije ni bilo te zavisnosti, bas izuzetno dobro je sve islo, ni za spavanje nista nisam uzimala, ni za smirenje, najbolji period ikada! Bez preterivanja! Od avgusta kad sam batalila pa do kraja godine prvi put u zivotu sam se osecala i oslobodjeno i istinski srecno a i strejt. A onda zimus p'zdarija. Niz stravicnih dogadjaja od kojih se jedan posebno izdvaja po stepenu traumaticnosti jer je to vec bila zivotno ugrozavajuca situacija posle koje sam prvi put u zivotu ozbiljno pukla psihicki i jos se nisam povratila. Kontam ako se tad nisam vratila bupu definitivno nikada i necu, test mi je bio na nivou, nije mogao biti rigorozniji. I hvala visoj sili na tome, medjutim...ja jednostavno ne dolazim sebi i nisam ista osoba. Moracu po neku antidepro- terapiju, nesto za smirenje, ne znam ni sta se prepisuje za te stresogene tegobe. Znam samo da ovakav beznacaj i otudjenost od ljudi nisam osecala bas nikada u ovolikoj meri. Najpre sam bila u soku dok je sve to bilo aktuelno, taj period mi je sav u flesevima pa kad pokusam da sve to poslazem u logican linearni sled jako tesko ide...samo sam se jednog dana trgla i prepala shvativsi da je proslo vec 7-8 meseci, a da ja i dalje sanjam te dogadjaje, da ne uspevam da prevazidjem neke stvari nego mi je osecaj kao da se desilo nedavno. Negde do maja- juna sam se jos i dobro drzala, batrgala sam se ali me onda jos jedan haos dodatno zadesio i tu sam osetila da je nesto umrlo u meni i tu mi je pukla volja. Tad sam pocela da pijem sve cesce da bi na kraju postalo svakodnevno i evo, upravo sam namerila da s tim zavrsim i da pisem ovde ako treba, kao neki dnevnik unormaljivanja. Nema veze sto mi tema nije gudra, bup, to je proslo ali ja sam zivotno nefunkcionalna. Povremeno se nateram da odem na neko desavanje, da odradim nesto honorarno ili da se vidim sa nekim, ali istina je da me sve to ne ispunjava kao sto je pre, otupljene su mi reakcije, sve cesce mi dodje telefon da ugasim. Teska praznina i nepoverenje prema ljudima (s razlogom i potpuno opravdano ali svejedno, mora vec jednom da prestane). Ubija me u pojam. Jedina svetlost je u tome sto zaista nemam nikakvu potrebu za opijatima, nikakvu reakciju ni zelju, nista. Bup kao da nikad i nisam uzimala.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Ostavio sam drogu i svaki dan je smor!

Post by Jurke »

Magla wrote: Sat Nov 02, 2019 1:57 pm Ovaj naslov je valjda najblizi mojoj situaciji. Posle godinu i vise dana bez bupa ja se osecam gore nego u onim prvim danima skidanja, bukvalno sam u krizi, a dijagnoza je teska posttraumatska reakcija. Znaci, isto kao kod skidanja- opsta iscrpljenost i bezvoljnost, otupelost, losa koncentracija, povremeni napadi panike i straha i nemoci, povlacenje od ljudi zbog osecaja otudjenosti, s tim da ovaj put nemam predstavu kako da se nosim sa tim i koliko moze da potraje tako da ispade i gore od bupr.krize. Prosle godine dok je sve to bilo sveze osecala sam se odlicno, kao da nije ni bilo te zavisnosti, bas izuzetno dobro je sve islo, ni za spavanje nista nisam uzimala, ni za smirenje, najbolji period ikada! Bez preterivanja! Od avgusta kad sam batalila pa do kraja godine prvi put u zivotu sam se osecala i oslobodjeno i istinski srecno a i strejt. A onda zimus p'zdarija. Niz stravicnih dogadjaja od kojih se jedan posebno izdvaja po stepenu traumaticnosti jer je to vec bila zivotno ugrozavajuca situacija posle koje sam prvi put u zivotu ozbiljno pukla psihicki i jos se nisam povratila. Kontam ako se tad nisam vratila bupu definitivno nikada i necu, test mi je bio na nivou, nije mogao biti rigorozniji. I hvala visoj sili na tome, medjutim...ja jednostavno ne dolazim sebi i nisam ista osoba. Moracu po neku antidepro- terapiju, nesto za smirenje, ne znam ni sta se prepisuje za te stresogene tegobe. Znam samo da ovakav beznacaj i otudjenost od ljudi nisam osecala bas nikada u ovolikoj meri. Najpre sam bila u soku dok je sve to bilo aktuelno, taj period mi je sav u flesevima pa kad pokusam da sve to poslazem u logican linearni sled jako tesko ide...samo sam se jednog dana trgla i prepala shvativsi da je proslo vec 7-8 meseci, a da ja i dalje sanjam te dogadjaje, da ne uspevam da prevazidjem neke stvari nego mi je osecaj kao da se desilo nedavno. Negde do maja- juna sam se jos i dobro drzala, batrgala sam se ali me onda jos jedan haos dodatno zadesio i tu sam osetila da je nesto umrlo u meni i tu mi je pukla volja. Tad sam pocela da pijem sve cesce da bi na kraju postalo svakodnevno i evo, upravo sam namerila da s tim zavrsim i da pisem ovde ako treba, kao neki dnevnik unormaljivanja. Nema veze sto mi tema nije gudra, bup, to je proslo ali ja sam zivotno nefunkcionalna. Povremeno se nateram da odem na neko desavanje, da odradim nesto honorarno ili da se vidim sa nekim, ali istina je da me sve to ne ispunjava kao sto je pre, otupljene su mi reakcije, sve cesce mi dodje telefon da ugasim. Teska praznina i nepoverenje prema ljudima (s razlogom i potpuno opravdano ali svejedno, mora vec jednom da prestane). Ubija me u pojam. Jedina svetlost je u tome sto zaista nemam nikakvu potrebu za opijatima, nikakvu reakciju ni zelju, nista. Bup kao da nikad i nisam uzimala.
Zdravo, meni je evo drugi mesec bez bupa i nisam još odspavao posteno celu noc. I sam se bojim da mogu kasnije kada prodje neko duze vreme upasti u takvo stanje koje opisuje jer vec sada vidim da sam prilicno bezvoljan i nista me ne ispunjava.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Magla
Posts: 3
Joined: Sat Nov 02, 2019 6:44 am

Re: Ostavio sam drogu i svaki dan je smor!

Post by Magla »

Jurke,
ima moj post na temi <<Zivot bez suboxona je moguc>> pa mozes procitati umesto odgovora ovde. Da ne pisem ispocetka, bas me iznervira kad tako nestane, a ionako ga jedva iskuckam u ovakvim trenucima, tesko drzim nit price i sad ne znam ni sta sam tacno i odakle pocela.
Uglavnom, nemoj da te taj problem sa snom demotivise, meni je to trajalo mesec dana jako izrazeno, zatim jos mesec natezanja ali malo bolje i onda se vratilo u normalu ili bolje da kazem- u predjasnje stanje posto kod mene u smislu spavanja normale nikada nije ni bilo. I moj savet: da ne uzimas nista za spavanje, flormidale, rivotrile, Leponexe i sta vec sve dodje coveku kad mu pukne film od tih budjenja u pola noci...ako mozes da se obuzdas, izbegavaj.
Imala bih jos svasta da napisem ali sad nemam vremena ni neke jasne inspiracije, al ako bude pisacu. Pozz svima
Piksi
Posts: 4
Joined: Thu Mar 01, 2018 1:57 am

Re: Ostavio sam drogu i svaki dan je smor!

Post by Piksi »

Evo doslovno kao da gledam sebe prije godinu dana, samo što sam žensko. To šta si izvalija da je on stalno na koksu i normalan, stalno napušen i normalan mogu obisit mačku o rep, vjerojatno ih je to već toliko poilo da nisu ni svjesni. A kakvi su to prijatelji koji te s tin rečenicama podržavaju? Evo ja san ima možda tek misec dva se napokon nasmijala iz dubine duše, i zaboravila kakav je osjećaj i tek san sad skužila kolko san sritnija otkad se ne pucan. I tek san sad skužila da se ja svo to vrime svog pucanja nisan nasmijala iz dubine duše. Je da je tribalo skoro godinu ipo dana da Doden sebi i pocne gledati stvari drugačije, al tribas stavit sebi u glavu da svi oni koji su stalno na drogirani i koji su zapeli u tom nekom filmu neće nigdi završiti, ja san se morala maknit od apsolutno svih svojih prijatelja jer san tek poslin skužila kolko su zapravo otišli, sad stanen i ne mogu virovat da sna prije godinu dana to bila ja i tako se ponašali i mislila da san normalna. Uglavnom kad posložip sebi neke stvari u glavi i kad ti je ostalo nešto u toj glavi skužit ćeš da je život puno bolji kad si normalan i ako oćeš postić nešto od sebe i napravit nešto sa svojin životom moraš se stat pucat. Puca si se tu par godina, iživija si se nećeš biti mlad zauvik, nit se pucat zauvik. Stavi sebe na prvo misto, za koju godinu će ti biti drago sta si se ostavija svega, a svi ti prijatelji koji ti se ne planiraju ostavit ce biti na istom listu i za 5 godina i u istom filmu. Jebiga svi bi mi bili high life cili život, al ne možeš ki šta ne možeš biti pijan godinama i ostat normalan. A kad nađeš pravu žensku, sex s njon trizan ce ti biti najbolja stvar na svitu i tek ćeš ond a vidit kolko je taj sex na speedu bia sranje i beznačajan.
Post Reply