VELIKA MOLBA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

JesusMyBestFriend
Posts: 14
Joined: Thu Sep 06, 2018 12:31 am

VELIKA MOLBA

Post by JesusMyBestFriend »

Da li me neko moze uputiti gde da nadjem ispovest katarine Medici ili bar njene clanke u novinama?
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: VELIKA MOLBA

Post by oxo »

mislim da je obrisana, ali mozda i gresim

sta ce ti uopste njena ispovest?

search.php?author_id=20&sr=posts

mozes ovako da pretrazis njene postove
JesusMyBestFriend
Posts: 14
Joined: Thu Sep 06, 2018 12:31 am

Re: VELIKA MOLBA

Post by JesusMyBestFriend »

oxo wrote:mislim da je obrisana, ali mozda i gresim

sta ce ti uopste njena ispovest?

search.php?author_id=20&sr=posts

mozes ovako da pretrazis njene postove
Puno ti hvala za link
Nasla sam samo neke odlomke njene price koja deluje kao neka vrlo zanimljiva knjiga, dopao mi se njen stil pisanja a i volim da se edukujem na ovu temu, sto zbog sebe m, sto zbog brata koji je on/off u tom svetu a i sto zbog dece koju planiram smatram da je jako bitno dobro upoznati se sa svim ovim stvarima.
Znam da je njena ispovest izbrisana kao i to da je pisala na nekom drugom forumu koji nisam uspela da nadjem m, cak je I gostovala u nekoj emisiji medjutim takodje moja pretraga nije dala rezultata. Cula sam da je kasnije pisala neke nebuloze na forumu pa je zato banovana Ali kasno sam se ukljucila pa nisam ispratila, dok su me poceci veoma zaintrigirali.
Svaka info je dobrodosla, hvala ti najlepse
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: VELIKA MOLBA

Post by oxo »

nije problem

taj drugi forum na kojem je pisala takodje vise ne postoji

katarina je jedina osoba sa foruma koju sam licno upoznao, iako nase poznanstvo nije bas bilo u duhu "foruma za podrsku u oporavku" , takve su bile okolnosti tada, pre x godina.

imala jeste zanimljivu pricu, ali nisam siguran da postoji mogucnost da tu njenu ispovest nadjes
JesusMyBestFriend
Posts: 14
Joined: Thu Sep 06, 2018 12:31 am

Re: VELIKA MOLBA

Post by JesusMyBestFriend »

oxo wrote:nije problem

taj drugi forum na kojem je pisala takodje vise ne postoji

katarina je jedina osoba sa foruma koju sam licno upoznao, iako nase poznanstvo nije bas bilo u duhu "foruma za podrsku u oporavku" , takve su bile okolnosti tada, pre x godina.

imala jeste zanimljivu pricu, ali nisam siguran da postoji mogucnost da tu njenu ispovest nadjes

Ona bi napisala veoma dobru i interesantnu knjigu, najvise talenta za naraciju ima, pored pokojnog YugoStar. Tuga jedna koliko bi to bilo dobro I poucno stivo I totalni steta sto katarinine ispovesti vise nema.
Tvrdim da bi ta knjiga bila itekako prodavana jer su to uvek aktuelne teme.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: VELIKA MOLBA

Post by sanela »

Njena ispovijest je sve, samo nije materijal za prevenciju ovisnosti o drogama. Priče drogiranih ljudi nisu materijal ni za šta.
Ono što ima težinu na ovom forumu su priče ljudi koji su uspjeli početi živjeti jedan novi život. Te priče su vrijedne spomena. Priče ljudi koji posrću, padaju i ustaju, ne odustaju, su također priče koje pokazuju koliko je promjena teška, koliko se treba uložiti truda i zalaganja da bi se uspjelo promijeniti. Takvi ljudi imaju moj naklon i imaju šta za podijeliti. Oxo, ti si jedan od njih. Drago mi je da si dobro i zahvalna sam što pišeš na forumu.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: VELIKA MOLBA

Post by oxo »

hvala ti sanela, tu sam ja, citam sta se pise, ali u poslednje vreme je ovde aktuelnija supstitucija nego skidanje, a to niti podrzavam niti imam bilo sta da napisem na tu temu... blago receno protivnik sam toga
za druge teme sam tu i rad sam da pomognem koliko mogu kome god da je pomoc potrebna
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: VELIKA MOLBA

Post by Tamara86 »

Slazem se sa Sanelom, volim procitati dobru ispovijest, ali sa sretnim zavrsetkom na kraju, bez obriza kako je napisano. Svako od nas bi mogao po knjigu napisati, ako ne sam, onda uz pomoc lektora, ili pisca iz sjenke, i oblikovati to jelte u savrseno, ali na kraju dana, vise me raduje kad procitam da je neko uspio da se skine sa bilo cega, nego konstantno savjetovanje drugih, ma kako liricki fino sroceno bilo, a ti ovamo radis jedno te isto.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: VELIKA MOLBA

Post by yasujirozu »

Tamara86 wrote:Slazem se sa Sanelom, volim procitati dobru ispovijest, ali sa sretnim zavrsetkom na kraju, bez obriza kako je napisano. Svako od nas bi mogao po knjigu napisati, ako ne sam, onda uz pomoc lektora, ili pisca iz sjenke, i oblikovati to jelte u savrseno, ali na kraju dana, vise me raduje kad procitam da je neko uspio da se skine sa bilo cega, nego konstantno savjetovanje drugih, ma kako liricki fino sroceno bilo, a ti ovamo radis jedno te isto.
a čuj, to je standardno-stondirana situacija koja je više no prisutna i u stvarnom životu - najglasniji u netkom društvu đankija, a na temu skidanja, bit će oni koji su u datom momentu, najviše odvaljeni od gudre i mozga

welcome back ;)
User avatar
Tamara86
Posts: 275
Joined: Sun Oct 16, 2016 6:27 pm

Re: VELIKA MOLBA

Post by Tamara86 »

Yasuyirzu( ako dobro napisah) mogu li te ja samo oslovljavati sa Yas? :) Hvala na ponovnoj dobrodoslici. Slazem se sa tobom, bas sam sinoc citala svoje postove dok sam jos bila na subu, to su kilometarski postovi, i onda kako sam se skidala, to sve manje i manje pisanja. :)
Post Reply