Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

VitaJana
Posts: 383
Joined: Sun Feb 11, 2018 1:26 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by VitaJana »

Ovo je zilijun puta bolje od Mi djeca s kolodvora ZOO.
Uz sve jade nasmiješ se od srca
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Don Dop »

VitaJana wrote:Ovo je zilijun puta bolje od Mi djeca s kolodvora ZOO.
Uz sve jade nasmiješ se od srca
Ovo nema veze sa Mi deca sa stanice ZOO.

Poznajuci Boru i njegov nacin rada ovde ima mnogo nelogicnosti. Decko jeste bio u Miklusicevoj znam to po trenerkama i osoblju koje je tada radilo, ali ekskurzije tek sto si izasao sa intenzivne, nabadanje lekara i ostanak u bolnici..ccc...tesko da bi to Bori proslo.
Inace Bora je covek toliko lud da je upucao svoju zenu kad su se razvodili cisto da se zna ko je bora.

Cestitam na pisanju..recito nema sta i imas dara za pisanje.
Ja sam Bog
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by sanela »

Don Dop wrote: Inace Bora je covek toliko lud da je upucao svoju zenu kad su se razvodili cisto da se zna ko je bora.

.
A Bora je doktor? :? :?
Davno čitala, ne sjećam se.
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Don Dop »

sanela wrote:
Don Dop wrote: Inace Bora je covek toliko lud da je upucao svoju zenu kad su se razvodili cisto da se zna ko je bora.

.
A Bora je doktor? :? :?
Davno čitala, ne sjećam se.
Doktor, vlasnik te klinike. Kasnije se suskalo da zapravo i nije doktor nego je imao neku laznu diplomu. Carsijske price. Al pametan covek, ostavlja utisak kad ga upoznas.
Ja sam Bog
User avatar
opet
Posts: 3
Joined: Mon Aug 13, 2018 1:24 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by opet »

jeste napravio sranje bora sa zenom a i lik je bio na klinici jer ovaj ivan mi je drug iz kraja a i sam sam bio na klinici ali mi smo imali samo onu malu teretanu u podrumu i nismo isli napolje klasa a bio sam tamo 2005-2006 ne secam se doduse bio sam samo 28 dana i onda oterao boru u q
All Eyez on me
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by dina_d »

A jel znate sta ima sa Vladom ?mislim kako je?
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by yasujirozu »

dina_d wrote:A jel znate sta ima sa Vladom ?mislim kako je?
13 Jun 2018, 16:08
Vlado_M wrote:E pazi ovo... Matori se vratio iz mrtvih.

Da,prilično sam živ, hvala svima na pitanju...Već neko vrijeme pišem nešto prilično ozbiljno i trenutno mi je potrebno da se vratim u stanje svog uma iz 2009. godine. Ispovijesti na ovom forumu mogu super poslužiti, naročito ona moja zaključana tema. Danima se već tjeram na posjetu forumu, na čitanje priča.

Neko reče da je ovaj forum rudnik zlata, naročito iz perioda zlatne groznice - od 2005. do 2009. godine. Slažem se, fakat jeste. Brutalno je čitati samog sebe; u nekakvom stanju sličnom samrtnom hropcu. Čini da današnja sranje djeluju manje loša :). Baš... Mislim, sranja = obične životne probleme i greške, bez gudre kao čarobnog napitka za autodestrukciju.

Sanela, gdje su ba članovi ovdje ? Gdje su priče, postovi, aktivnosti ? Izgleda da nema ni dilanja, ni muntanja za lovu, niti iko ikoga pokušava kresnuti...

Možda se današnji klinci ne drogiraju. Da, vrlo moguće.

Pozdrav svim matorim narkomanima koji me poznaju... Pozdrav i novoj drogiranoj raji. Pozdrav i suovisnicima crvenih očiju kojima sam "pomogao da bolje shvate šta se događaja u glavama najmilijih"... Ako jesam - super.
Benedicta
Posts: 2
Joined: Wed Sep 05, 2018 5:14 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Benedicta »

Vlado_M fakat imas legendaran&kreativan styl pisanja. Svaka cast na tom' daru ;)
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by dina_d »

Hvala Vlado mnogo meni je tvoja prica apsulutno pomogla da shvatim sta je zaista ovisnost i da pomognem sebi prije svega pa onda da bolje kontam svoga sina sve najbolje
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Miklosiceva 9 - Prica Vlade M. (sa starog foruma)

Post by Akkasha Come Back »

Strana broj 2
Možda je ovo konačno odgovor na sva pitanja zašto. Slutila sam i ja, ovo je samo potvrđuje:

Pa kako, jebiga, onda da se njegov sin drogira, kako i zasto !? – to je ono shto zaustih da kazem ali nisam, ipak... Progutah te rijeci. Provalih da ga to, garant, svi pitaju... To je tako logicno pitanje. I pravi proizvod nerazumijevanja... Jebes ga, svi mi imamo svoje Kako i Zasto. I svi odgovor na to pitanje nosimo negdje u sebi mada ga ne znamo... Ja svoj odgovor ne znam. Shone ne zna svoj. Ne zna ga ni Bobo i njegova debela guzica. Ni Gile i njegov sicusni kurcic ga ne znaju... Odgovor je negdje sakriven, duboko u nama, prekriven debelim slojem dogadjaja, sjebada, trauma, dobrih provoda, ljubavi, rostiljada i slicnih iskustava koja su se natalozila godinama i potreban je neki prokleto sposoban arheolog da ih iskopa iz nasih istinitih prica i preseravanja i foliranja i lazi, kao shto je neki glavonja iskopao Troju..
Post Reply