6 dan po milioniti put

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
opet
Posts: 3
Joined: Mon Aug 13, 2018 1:24 pm

6 dan po milioniti put

Post by opet »

ne znam ni sam sta da pisem kada je sve vec napisano 20 god. u q doduse sa ozbiljnim prekidima najduze 3 god bez icega al. tableta blio
sve sam prosao
Lorijen vise puta
Milosiceva
Vorbojev inekcija i ceo program
i ne znam ni sam koliko puta na suvo i evo opet 6 dan na suvo ostalo samo malo jeze i znojenja ali kako da ostane tako stvarno mi treba savet inace imam 2 deteta fin.sam ok nekretnine ok imam sve a nemem nista ali stalno se vracam ZLU
Pisite svetujte
All Eyez on me
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: 6 dan po milioniti put

Post by Ninocka »

Vec sam kaze 6 - ti dan po milioniti put!! Znas sve... Valjda isto tako znas da ce to proci, i da vrijedi stisnut zube za bolje sjutra!!
Jesi pio nekad neki AD , jesi li o njemu razmisljao??
Nemam vise sta da ti kazem vidim da sve znas...
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: 6 dan po milioniti put

Post by Ninocka »

E da, imam da ti kazem kako da tako ostane to stalno pricam muzu koji apsinira uspjesno vec vise od deceniju...
Nemoj dozvoliti da dodje dan da te djeca vode na rehab!!!!! Razmisli da puta o tome...Vrijeme leti...
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: 6 dan po milioniti put

Post by Don Dop »

opet wrote:ne znam ni sam sta da pisem kada je sve vec napisano 20 god. u q doduse sa ozbiljnim prekidima najduze 3 god bez icega al. tableta blio
sve sam prosao
Lorijen vise puta
Milosiceva
Vorbojev inekcija i ceo program
i ne znam ni sam koliko puta na suvo i evo opet 6 dan na suvo ostalo samo malo jeze i znojenja ali kako da ostane tako stvarno mi treba savet inace imam 2 deteta fin.sam ok nekretnine ok imam sve a nemem nista ali stalno se vracam ZLU
Pisite svetujte
Lorijen 15 implanta od po 3 meseca i dva od po 6 meseci, druge klinike da ne pominjem, godine zloupotrebe buprenorfina i da ti ne govorim koliko godina heroina. Elem, bio sam i ostao brend. Ja volim sto sam Ja, Ja. sve sam to ostavio iza sebe i evo me, covek. Veruj na drogu ne pomislim. Ljudi bi rekli bar vari, Ja ne. Kad sam probao heroin travu sam batalio i sad mi smesno da pusim nesto za sta svi kazu da je lekovito. Digni glavu i zaboravi na dane, zivi bre. Juri devojke. Uzivaj.
Ja sam Bog
Post Reply