Ovisnost o speedu

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
Nepoznatlik
Posts: 1
Joined: Sun Jul 15, 2018 12:53 pm

Ovisnost o speedu

Post by Nepoznatlik »

Ne znam kakve kolicine vi to uzimate, pa da takve krize imate od takve droge. Uzimam speed i travu (travu od 14 godine, speed od 15), u te 3 godine mogu uzimat speed naprimjer cijeli tjedan i to ostavi mali utisak samo dan nakon prestanka uzimanja, kao neka mini krizica. Sve su to gluposti da se na speed moguce navuc bas bas kao naprimjer na žuto
220mg
Posts: 19
Joined: Thu Apr 05, 2018 7:14 pm

Re: Ovisnost o speedu

Post by 220mg »

Joj price, uzima spid i pusi travu 3 godine i haj sto nije navucen nego dosao i suplju prosipat po forumu da se djeca loze. Vecina ljudi koje poznajem (a i ja sam) nakon samo jednog dana konzumiranja padne psihicki totalno, nije to kriza da nesto boli vec jednostavno tortura u glavi, najgore misli.. kao neka depresija i anksioznost na najjace.
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Ovisnost o speedu

Post by noel »

Dječja posla.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: Ovisnost o speedu

Post by Jajajajaisamoja »

i meni je nestvarno da se neko moze navuci, na speed, smece koje je bolje mozda jedino od artana al' ako se neko moze zavaliti na bingu?
A ovisnost, kad se neko sa 40/50 godina na spidu ponasa ono bas ko djete, znaš, nije to nimalo simpaticno kad popije i ostane bez gudre.
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
Anele
Posts: 2
Joined: Thu Jul 18, 2019 2:51 am

Re: Ovisnost o speedu

Post by Anele »

Molila bi pomoc, naime muz mi je priznao da uzima speed zadnja 3mj,bacio je preda mnom u wc sto je imao i rekao da nece vise. Ide li to samo tako? Razlog uzimanja navodi da moze izdrzat nocne smjene a razlog zasto je priznao i kaze da nece vise jer nam je odnos u komi totalnoj od njegovog agresivnog ponasanja i toga da mu je postalo lose, pocelo ga je bolit u predjelu zuci. Stvarno malo znam o svemu ovom i svaka info ce mi dobro doc.
Post Reply