Depo Injekcije Nalorexa

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
MilanB
Posts: 2
Joined: Thu Jun 07, 2018 1:51 am

Depo Injekcije Nalorexa

Post by MilanB »

Pozdrav svima,zamolio bih ako neko moze da mi kaze u kojoj klinici u BG je najjeftinije primiti spomenutu injekciju i da li joj je efekat stvarno 30 dana.Naime radi se o suprugu moje sestre,koji napravio recidiv posle 5 ipo godina.Pre 5 godina se skidao u Drajzerovoj,Miklosicevoj,Lorijenu....Tada je primio implant u desnu ruku tromesecni,koji se nije dobro primio.Tj.imao je neke infekcije,pa mu je izvadjen i uz nadzor supruge je pio tablete Nalorexa.Kao sto sam napisao napravio je recidiv posle toliko godina,priznao je da se radi od januara ove godine.Dve nedelje je pio Bup(na svoju ruku,sto smo se svi iznervirali),kaze da je krenuo sa 8mg i smanjio,tj.zavrsio sa 0,5.Moje pitanje glasi da li ce mu na testu urina pronaci i Bup ako ga koristi jos.Citajuci ovaj forum i vasa iskustva skapirao sam da ne sme poceti sa Nalorexom dok nije cist od her,bupa,,suba....Napisao sam gore njegovo ranije iskustvo sa blokom u ruci,a posto mu je priroda posla da putuje i po 2-3 dana je na sluz.putu(verovatno ih ne bi pio),supruga i ja mislimo da bi sa injekcijom bili najsigurniji.Izvinite na velikom postu,a prvi mi je na ovom forumu koji sam poceo citati zbog zeta.Hvala unapred
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: Depo Injekcije Nalorexa

Post by Don Dop »

MilanB wrote:Pozdrav svima,zamolio bih ako neko moze da mi kaze u kojoj klinici u BG je najjeftinije primiti spomenutu injekciju i da li joj je efekat stvarno 30 dana.Naime radi se o suprugu moje sestre,koji napravio recidiv posle 5 ipo godina.Pre 5 godina se skidao u Drajzerovoj,Miklosicevoj,Lorijenu....Tada je primio implant u desnu ruku tromesecni,koji se nije dobro primio.Tj.imao je neke infekcije,pa mu je izvadjen i uz nadzor supruge je pio tablete Nalorexa.Kao sto sam napisao napravio je recidiv posle toliko godina,priznao je da se radi od januara ove godine.Dve nedelje je pio Bup(na svoju ruku,sto smo se svi iznervirali),kaze da je krenuo sa 8mg i smanjio,tj.zavrsio sa 0,5.Moje pitanje glasi da li ce mu na testu urina pronaci i Bup ako ga koristi jos.Citajuci ovaj forum i vasa iskustva skapirao sam da ne sme poceti sa Nalorexom dok nije cist od her,bupa,,suba....Napisao sam gore njegovo ranije iskustvo sa blokom u ruci,a posto mu je priroda posla da putuje i po 2-3 dana je na sluz.putu(verovatno ih ne bi pio),supruga i ja mislimo da bi sa injekcijom bili najsigurniji.Izvinite na velikom postu,a prvi mi je na ovom forumu koji sam poceo citati zbog zeta.Hvala unapred
Miklosevica ne postoji..tj ne radi nekoliko godina, 7-8 sigurno. Boru (vlasnika Miklusiceve je nesto zena ganjala, pa se pokarabasili, nebitno.) Ne radi.

Sto se tice ostalih nisam siguran da li Drajzerova daje tu terapiju, ali znam da lorijen, naltrex, dr. Vorobjev daju i nije nimalo jeftino. Ja sam je jednom primio, to ti je neka zuta tecnost u spricu i daje se u kuk, kao injekcija i NE, ne traje mesec dana. Tada je kostala oko 200 evra, a to je bilo negde 2009-te kada sam je ja primio. Trajala mi je nekih 10-15 dana max.
Ja sam Bog
MilanB
Posts: 2
Joined: Thu Jun 07, 2018 1:51 am

Re: Depo Injekcije Nalorexa

Post by MilanB »

Hvala puno na odgovoru.Zvali smo par klinika pa cemo videti.Vorobjev odpada jer su preskupi,tj.traze 5600e za lezanje,pa tek onda daju implant.
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: Depo Injekcije Nalorexa

Post by Don Dop »

MilanB wrote:Hvala puno na odgovoru.Zvali smo par klinika pa cemo videti.Vorobjev odpada jer su preskupi,tj.traze 5600e za lezanje,pa tek onda daju implant.
Jeste, Vorobjev je preskup, ali imaju na umu da je uracunato u cenu lezanje mesec dana i blokator od godinu dana. Kad sve saberes malo je skuplje nego u drugim klinikama.

Moj ti je savet da odes u Naltrex zone. Promenila se garnitura sada drzi zena koja je u drajzerovoj radila celi zivot i izuzetan je psihijatar. Nisu skupi i za nekih soma evra mocices da ugradis implant na 3 meseca i odlezis detoksikaciju od 7 dana sto je povoljno.
Ja sam Bog
Post Reply