POGLED U PRAZNO

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
glupaca
Posts: 37
Joined: Wed Oct 11, 2017 9:26 pm

POGLED U PRAZNO

Post by glupaca »

Pozdrav dragi moji ovisnici,suovisnici,bivsi,sadasnji i nadam se ne budući.
Pa da krenem polako...evo recimo od naslova......gledam tako pola sata kako da počnem,kažu najbolje od početka...pa pogled u prošlost....bljak...pogled u budućnost...ništa....i ostaje tako moj pogled u prazno...Ne mogu vam sve iskreno reći,ne znam jel to zato što neke stvari ne mogu ni sebi priznati još uvijek ,stid od same sebe i istipkanih slova...tako da se unaprijed izvinjavam na tome,ali bar neću lagati,to mogu obećati...Ako bar nekome moj post uspije nešto pomoći,ako ne,onda oprostite što je samo meni lakše da napišem...Vidim da sam sva zbunjena,ne znam ni početi,tko bi rekao da sam nekada upisala novinarstvo čisto zbog ljubavi prema pisanju...a sada ni inspiracije ni slova....samo puno točkica.....I moj nick...Glupača....jašta sam nego glupača...mozda uspijem nekako objasniti....Ne znam da krenem kratko ili od početka...Ne znam niti gdje pripadam u ovisnike ili suovisnike...Znam da ništa ne znam...Eto to....Ne mogu se "vaditi" na djetinjstvo,bilo je i puno gorih....Ono jeste da sam bila super djevojčica do 9-te godine...rat,mama umrla....tata i ja bježimo iz naše kuće....OOooo Bože koliko me samo nostalgija vukla...dugo...i danas...Moj tata je najbolji tata na svijetu....kad je trijezan...To je bilo rijetko,dugo godina poslije mamine smrti...Neću o tome.čisto spomenuh. I tako,prepuštena sama sebi....i ulici....ja biram privid idile...sjećam se jednom sam čula dvije babe tračare kako pričaju o jadnoj maloj meni,od kako je mama umrla nitko ne vodi računa o toj jadnoj maloj djevojčici...jer one su eto dušebrižnice,jelte pa se zabrinule za mene...I dođem ja tati,kažem:" Ej,tataaa...onaaaj...jel možeš ti mene zvati u kuću kad počne Laku noć djeco ( to vam je bio crtani prije dnevnika u 19:30) i onda ću ja da to pogledam,operem zubiće ,obučem pidzamu i legim?" Jer sam eto htjela da se babe dušebrižnice više ne brinu za jadnu malu djevojčicu...ima ona svog tatu da brine o njoj. I bi tako...jedno dva,tri dana...onda je ipak glas starije raje pobjedio babe,zaboravih ja na Laku noć,djeco i rekoh tati ma pusti me da se igram...On me naravno pustio....
Um.
Predivan sluga.
Opasan gospodar.
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by Caty »

Hmmmm nastavi bas me zanima sta se desavalo kasnije sa tom devojcicom, piši slobodno nemoj samo kao mnogi da se javis i nestanes :) pozz!
User avatar
glupaca
Posts: 37
Joined: Wed Oct 11, 2017 9:26 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by glupaca »

Bilo je tu svega,ali kao što rekoh neću o tome,moj otac to ne zaslužuje,bio je samo slab,kao što je većina ovisnika...o bilo čemu...ja ne znam o čemu sam ja ovisna,jel postoji ovisnost o sjebadi? Meni nije dobro kad je dobro....ajde da malo skratim...umori me sve ovo,preumorna sam ovih dana....Odrastala sam ja tako,bez ljubavi ili s pogrešnom ljubavi,možda bolje rečeno...tata bi pio cijelu noć...po danu krvavo zarađivao na baušteli... i davao svojoj djevojčici novac kad god bi imao,pogrešno,jbga...Elem,ja nekako imala više sreće nego pameti,ili obrnuto nikad nisam sigurna i tako ...dani prolazili a ja učila,prolazila odličnim,predsjednik razreda,razne aktivnosti...pojma nemam kako,da se dokažem onim babama valjda...Danas mislim samo je Bog bio uz mene,tj ne mislim jednostavno znam..Srednju medicinsku takodjer zavrsila s odlicnim,maturirala odličnim,upisala novinarstvo i tata nije imao novce da plaća,jer znate već ne možete studirati samo zato što želite....To je druga priča,završila sam ja drugi faks koji sam sama sebi plaćala....
Još krajem osnovne sam počela da se igram s lošim ljudima,da se uklopim i budem faca,da se izborim za svoje mjesto u školi(ne znam ni kojoj školi kad sam ih promjenila bar deset...poslije sedme sam prestala da brojim,ali sam uvijek bila nova učenica)Normalno da sam probala travu tada,to je samo trava,a ja sam faca....iiiiii....normalno pogađate dalje...treći srednje,upoznam njega....ljubav mog života...ne nije heroin u pitanju,već moj sadašnji muž...na heroinu...kako kažu da nije žalosno bilo bi smiješno......
Um.
Predivan sluga.
Opasan gospodar.
User avatar
glupaca
Posts: 37
Joined: Wed Oct 11, 2017 9:26 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by glupaca »

Caty wrote:Hmmmm nastavi bas me zanima sta se desavalo kasnije sa tom devojcicom, piši slobodno nemoj samo kao mnogi da se javis i nestanes :) pozz!
Pozzzz Caty,hvala na zanimanju i dobrodoslicu,trudit cu se da pisem...lakse je duši :roll:
Um.
Predivan sluga.
Opasan gospodar.
codered
Posts: 2
Joined: Sun Oct 15, 2017 9:38 am

Re: POGLED U PRAZNO

Post by codered »

Nastavi, slobodno :)
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by Caty »

Uh sve znam i ja sam moju ljubav upoznala prvu.i jedinu ljubav,.mog muza ali isto na heroinu.. budi pametna pa nemoj uz.njega poceti da uzumas nesto, ne.heroin nego bilo sta.. ja sam eto zaglavila sa tablecinom najgore vrste pocelo je eto tako da se ne nerviram oko njegove zavisnosti i skidanja i.navlacenja po 10.puta i negde usput pomazuci njemu i sama sam se navukla na tu odvratnu tabletu i sada muke mucim da se skinem. Mrzela sam droge bila sam normalna zdrava zavrsila fax , porodica super, sve sve na.mestu a sada ... i sada je sve super ako izuzmem to... da li.je tvoj muz sada cist i kako si se uopstw borila sa tim, imate li dece? Ja imam dete to mi je sada glavni razlog da se skinem sa tog buprenorfina i budem opet ona stara.. inace juce sam pocela skidanje pisem tamo na svojoj temi kad mi je lose ali eto zato ti kazem i nadam se da necea takvu glupost napraviti zbog ljubavi ja sam eto htela sve sa njim pa i da probam i heroin ali on mi nikad nije bio tako zanimljiv niti me privlačio dok ovaj jebeni bup je bio izlaz iz te situacije i začaranog kruga a sada sam ja upravo u zacaranom krugu i evo pisem ovo u krizi nekoj mini krizi jer tek je drugi dan i borba tek prestoji pa ne zameri ako deluje neppvezano :)
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by Caty »

To zavisnik od sjebade mi.je bas poznato takva sam bila ceo zivot morala sam da imam neku tragediju da bih se osecala zivo neki ljudi od toga beze a mene je to cinilo zivom, neka patnja, neki problem, nesto crno , samo da nije sve idealno jer to je dosadno..ha ha ha stvarno poremeceno ali eto tako nekako, kad bi sve doslo na svoje meni bi bilo dosadno pa aj sad neko sranje da se desi... sada.vise nisam takva, sada hocu da mi bude idealno sve i dosadno, samo mi.je dosra vise sranja i problema. I muz se doveo u red vec par godina i dete je sada tu, nema.vise mesta tome.. ali eto imamo dosta toga zajednickog izgleda :) ps i.moj tata pije svakodnevno ali ono ne usudjujem se da to nazovem alkoholizmom jer je on zaista najbolji na svetu i hvala bogu nikada nikome.nije napravio problem zbog svog pijanstva, cak je vrlo prijatan i raspolozen. Pije iskljucivo van kuce sa svojim društvom dok je kod kuce nastojao da bude idealan otac i muz, takp da nemam sta da mu zamerim sad i ne zivimo zajedno odavno i dalje imamo.odlican.odnos alii aj ja odoh previaw o sebi u tvojoj ispovesti sorry nego samo sam htela da podvucem neku paralelu i nesto sto sam primetila da nam je zajednicko :)
User avatar
glupaca
Posts: 37
Joined: Wed Oct 11, 2017 9:26 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by glupaca »

Evo rekla bih da mi je drago sto me razumijes,ali da me bar ne razumijes....
Probala sam sve osim heroina...Uh,kako me ti upita svasta sad ne znam da odgovorim ili da nastavim :lol:
Ne mogu danas puno pisati,nedjelja,obitelj na okupu...
Znaci prije njega sam probala samo travu i rekla to je to,nista vise necu...a nije me ni ona posebno odusevila,zakljucam i grickam smoki...niđe veze...par puta sam sama zapalila ali uglavnom je to bilo s rajom...
Nakon samo pet dana,taj decko mi je rekao volim te...Ja mu se smijala...tu noc ga prevarim....imala sam 18.god a on 20....
Sutra mi dođe ispred skole placuci,samo da mi kazeda se upravo sredio(pokazujr mi izbodenu reku) radi mene...kaze osjecao je da sam ga prevarila i zato je to uradio a nije pet dana...Da se razumijemo,kad kazem prevarila....Tek sam poslije dva mjeseca veze prvi put spavala s njim,on mi je bio prvi...Znaci pod prevarom mislim ljubila se s drugim...svejedno...prevara.... I tu se sjebem,molim ga da mi oprosti,da necu nikada vise,zao mi je...
Samo da se vratim sekundu unazad,svi moji momci prije njega su bili ovisnici,niti jedan normalan....Posebno jedan....Ooo Boze,pretesko je ovo....Nastavit cu naravno...
Um.
Predivan sluga.
Opasan gospodar.
User avatar
glupaca
Posts: 37
Joined: Wed Oct 11, 2017 9:26 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by glupaca »

Uvijek sam bila egoista,lavica u horoskopu,inatlija,tvrdoglava i preponosna...gore mane ne mozes naci u covjeka,ako mene pitas...Mlada,lijepa,pametna,mogla imati koga god sam pozelila....a zelila sam lose momke...sta ono rekoh,pametna?! :lol:
Taj momak prije mog muza sada....on je bio na igli isto..ja se kao zabavljaa s njim,on se kao zaljubio,ja prekinem...on plakao,molio...na kraju dosao samo i rekao tu noc njemu cuvaj je....par dana poslije,stojim u prodavnici,cekam red i ugledam novine,slika moje zgrade na naslovnoj strani a naslov "Predozirao se N.N" ???????!!!!!!! U mom ulazu,pred mojim vratima....To ce me proganjati cijeli zivot...i neka ce....nema ono nisi ti kriva,jesam,kriva sam i tocka...
Mozda je i to jedan od razloga sto sam ostala sa sadasnjim muzem...Nekako nisam htjela vise nikoga da nosim na dusi...Bas kao da bi se on ubio zbog mene,aha,egoista,kao sto rekoh...
Tada kad sam mu priznala tu prevaru,a on meni izbodene ruke....ok,zajedno cemo...Rekla sam slusaj,ja ti imam i previse sranja kod kuce(misleci na pijanog tatu i njegovog brata ) tako da mi tvoje sranje ne treba...ili ces zaboraviti drogu ili mene....
Um.
Predivan sluga.
Opasan gospodar.
User avatar
glupaca
Posts: 37
Joined: Wed Oct 11, 2017 9:26 pm

Re: POGLED U PRAZNO

Post by glupaca »

I pocela je borba....On se tresao,bolila ga svaka kost,misici mu drhtali,slinio,stucao,kasljao...a znojio se kao lud....njegovi prijatelji me tada zamrzise,a nisu oni jadni losi,nego on im je bio onaj tatin sin s lovom,sema za uvijek se popraviti....Tu je negdje pocela moja misija...njega cu JA izvuci,JA cu mu pomoci...Onih par normalnih mu je govorilo blago tebi,ona je tvoja komuna...ja ponosna na sebe....glupaca....jasta nego glupaca,egoisticna glupaca....I kao skinuo se on...samo trava ostala ali hej to je trava,nije to droga....super...Nakon dva mjeseca,prvi put odlucim ja izgubit cu nevinost s njim...pa volim ga....stvarno ga volim... A i vidi sta je on sve podnijeo za mene...Tu negdje se i moj stari aktivira...neko mu rekao da sam u losem drustu,da se drogiram,da sam s narkomanom....ma kontam stari sjasi,sad se ti sjetio....tek cu sad za inat...e hajde da probamo koju bobu pa cemo na party,to je bas fora,ludilo...ajde...e hajde da povucemo koju linijicu,to je jos bolje,taj osjecaj je cudo,koja energija,pozitiva,ljubav brate....i sex drama...ludilo...mladi,uzivamo,putujemo,partijamo,provodimo se,volimo se...stalno zajedno...zavide nam svi..uzivamo....
Um.
Predivan sluga.
Opasan gospodar.
Post Reply