caj od maka????

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

schraff
Posts: 3
Joined: Mon Dec 22, 2014 12:01 pm

Re: caj od maka????

Post by schraff »

Ne znam da li je bitno, ali dodaću da sam godinama na istoj 'dozi' - oko 1 l čaja dnevno.
schraff
Posts: 3
Joined: Mon Dec 22, 2014 12:01 pm

Re: caj od maka????

Post by schraff »

Još, jedanput da probam - molio bih nekoga upućenog za pomoć oko odabira vrste terapije za spuštanjne sa čaja od maka. U postu iznad ukratko sam opisao životne okolnosti u kojima se nalazim. Siguran sam da među vama ima onih koji mi savetima mogu pomoći. Zahvaljujem unapred dobronamernima.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: caj od maka????

Post by zeleni »

30 godina se gudriras i pitas za savet :D

najbolje bi bilo da se skloniš neko vreme. bolnica, komuna, zatvor. to odlažeš jer misliš da možeš sam. čudno koliko ništa ne naučimo kroz život, no dobro... navuci se na dop mesec dana, pa se s dopa skidaj. to ima veće šanse za uspeh. ili spuštaj čaj, nedeljno po pola šolje. al za to moraš da budeš mnogo motivisan, ko što nisi, ko što niko nije, da budemo realni, jer da jesi već bi se skinuo. kako god okreneš, čeka te loš period. koji će da prodje doduše.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: caj od maka????

Post by Param-parcad »

tako je zelena,istakni još nešto očigledno,npr nebo je plavo,zemlja je okrugla i meni je dosadno...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: caj od maka????

Post by zeleni »

Nebo nije plavo po sebi, ubogi loznički valjaču trave na sitno, ti ga vidiš kao plavo. isto kao što iz nekog slabo dokučivog razloga vidiš sebe kao sega giga mega zanimljivog lika.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: caj od maka????

Post by Param-parcad »

Šta je zelena,ja se malo našalih a ti na uvrede odmah...Da li sam ubog,sitan ili krupan diler bio uopšte nije bitno,bitno je da imam tri godina robije zbog svoje gluposti i nije tačno...Uopšte sebe ne doživljavam kao interesantnog,giga-ultra-tera...Mada ako ti na osnovu sranja koje pišem ovde po forumu,tačnije,pisao sam drogiran,analiziraš me kao takvog,neka ti bude...Ionako te ne poznajem a i zabole me zbog toga...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: caj od maka????

Post by zeleni »

pa jebiga, parame, ja dodjem posle dve godine na forum, ti me sacekas na volej i sad mi jos udaras na savest sto vracam.

ajmo iz pocetka. eo mali prst.
:)
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: caj od maka????

Post by Jajajajaisamoja »

kakvi su danas ljudi. kad bi covjek sa cakijom krenuo u polje neko bi pricao kao da je krenuo ubiti. umjesto da se pije iz fildzana oni iz krigle.
ta oni znaju, kina dvaput pala k'o param
merhaba zeleni :lol:
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
rogi mash
Posts: 27
Joined: Sat Jun 01, 2013 10:10 pm

Re: caj od maka????

Post by rogi mash »

ovako da ti uporedim heroin je beba naspram chaja

ja sam bio zavista od njega.skidanje sa heroina traje 7do9 dana aod chaja 2 meseca. neka bezi od toga

za dodatna pitanja o chaju slobodno cimaj
User avatar
Lebowski
Posts: 85
Joined: Wed May 22, 2019 3:43 pm

Re: caj od maka????

Post by Lebowski »

Znam da je stara tema ali morao sam podijeliti svoje iskustvo; kod mene je sve počelo sa čajem od maka. Kupovali smo ga na tržnici od jednog trgovca, bio je jako jeftin, a odakle njemu ne znam, mislim da ga je sadio kraj kuće, ne znam, ako uspijeva u Makedoniji i na Kosovu, može valjda i kod nas, uglavnom kupovali smo ga i kuhali u jednom ogromnom loncu, užasno je bio gorak, stavljali smo cedevite u njega ili nekog soka, više se i ne sjećam pošto sam imao 16 godina tada. :D Uglavnom to je trajalo nekoliko mjeseci, sve dok jedan dan nije frend išao na tržnicu po mak, a policija ga čekala i uhvatila oboje, i prodavača i mojeg frenda, kojeg su onda pustili jer je bio maloljetan. Poslje sam saznao da je dobro da nismo oslijepili svi pošto se to može desiti na čaju od maka koji je užasno štetan i sreća u nesreći je da su uhvatili tog tipa koji nam ga je prodavao.
Post Reply