Imam implant naltrex na 6 mesece stavio pre tri dana,

Vaša iskustva, pitanja u vezi sa terapijom antagonistima (naltrexon, naloxon) - Nemexin, ReVia, Nalorex.... Postavljajte pitanja i svojim iskustvima pomozite drugima koji se nalaze u sličnoj situaciji.

Moderator: sanela

Post Reply
Skopje
Posts: 3
Joined: Tue Jan 10, 2017 2:25 pm

Imam implant naltrex na 6 mesece stavio pre tri dana,

Post by Skopje »

Pozdrav ljudi,bio sAm na detoxikacija u novi sad 7dana proslo e Super ugradim implant kao sto sam reko I od kad sam se vratio kuci ja sa sve te lekove Kreziram kao da se doprva cistim a cist sam vec 13 dana.Smem li Da popiem bar dvojku bup ili ima li neki spas o ovo nestaje
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Imam implant naltrex na 6 mesece stavio pre tri dana,

Post by Caty »

blokator ti blokira i djestvo bupa koliko znam.
Poison ivy
Posts: 6
Joined: Thu Dec 14, 2017 4:21 pm

Re: Imam implant naltrex na 6 mesece stavio pre tri dana,

Post by Poison ivy »

I ja sam se skidala sa alkohola u klinici. Navukli me na tablete ko bidalu. 3 meseca 3×bensedin na dan po 10 ml to je znaci 30 ml dnevmo,onda jos sest nekih drugih,ne mogu da se setim imena?tritico je bio najaci,pa jos nesto za spavanje,ubijanje zelje I jos esperal oralno jer sam tada ostala kod mojih u Srbiji 3 meseca. Pred povratak za Kanadu sam ugradila implant
Poison ivy
Posts: 6
Joined: Thu Dec 14, 2017 4:21 pm

Re: Imam implant naltrex na 6 mesece stavio pre tri dana,

Post by Poison ivy »

Kada sam stigla,javim se mojoj dr. Kad je videla sta pijem ona se slogirala I rekla da ne moze toliko da mi prepisuje. Prepise mi samo 30 tableta lorazepama po 1 ml
I tritico samo 50 ml 30 tableta a ja uzimala 150 ml.posalje kod psihijatra I ona se slogirala I uputi me u CAMH.bolnica za mentalne bolesti. Ja sam samo preapavala tu,zakljucaju te I nema izlaska,da iz sobe tu u taj kao hodnik,sve je u staklu gde su doktori I oni te posmatraju sve vreme
Uzas,kao majmun sam se osecala
A cega sam se nagledala,strasno. Uglavnom vriste onda ih vezuju I nesto im daju da ih uspavaju. Insiatirala sam da me puste,jedva nekako. Dodjem kuci I kazem ajde sad stop
I sama. Kakva agonija prvih 7 dana,halucinacije izbezumljen pogled,ukocenost tela,bol,nesanica. 10 ti dan sam vec bila ok
Zato sad bezim od benzo. Ko djavo od krsta
Post Reply