Važnost Uvjeta bez kojih nema lečenja?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Važnost Uvjeta bez kojih nema lečenja?

Post by Hemfri »

Dragi forumaši,
Iako imamo razne puteve kojima smo došli do istog problema-narkomanije i zavisnosti o iste,mišljenja sam da samo Lečenje NIJE MOGUĆE ukoliko se ne zadovolje neki,ono bar osnovni uvjeti-uslovi i "činbenici"koji moraju biti zadovoljeni kako bi se uopće,Realno,moglo krenuti u odvikavanje i Izlečenje (neodređeno dugo Apstiniranje),-tipa,Mir u kući ili već gde živi osoba koja je u problemu,zatim redovna ishrana,makar-kakvo Razumevanje porodice(jebeš okolinu,oni su manje bitni-"šta će narod reći"),i recimo dodao bih još...hmmm....(nije obavezno,ali Jeste Poželjno),Ljubavi u životu osobe koja se želi izlečiti,eto ja toliko.
Sve to što sam naveo ja NEMAM,dapače,imam razna diskriminatorna uskraćivanja nekih Naj Osnovnijih stvari,kao što su Mir,San,Redovna Hrana....da se ne ponavljam,dakle da li grešim kad pišem da ne može da se ulazi u priču o lečenju ovako Ozbiljnog problema,kao što je Zavisnost-Ovisnost,ako nisu zadovoljeni gore napisani činbenici,da li se slažete sa time ili jok?
Hajde VI recite,šta VI molji lepi forumaši mislite na ovu temu,koja je po meni Krucijalno Bitna! (i gde sam ja u totalnom deficitu navedenog)
Ali,hajde da sam ja sad skroz ne bitan,koa i moja bezvezna životna priča,bitnije je Šta se misli o ovome-zbog drugih...generalno? :ugeek:
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
vladan
Posts: 70
Joined: Tue Dec 22, 2009 12:50 pm
Location: bela palanka

Re: Važnost Uvjeta bez kojih nema lečenja?

Post by vladan »

mir braate upravu si sve sto si naveo,ali sam znas koliko je to tesko da se razbijena casa zalepi,nekazem da nemoze ali treba pravi majstor.


secam se na jednom zadivljujecem mestu su me naucil da najtezu borbu bijemo sami sa sobom.

Ali sve si to lepo i kratko izneo tako da nemam sta da kazem a da vec neznas
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Važnost Uvjeta bez kojih nema lečenja?

Post by yasujirozu »

hehe, odgovor poslije skoro 16 mjeseci :D

vladana odmah primit u mensu
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Važnost Uvjeta bez kojih nema lečenja?

Post by Caty »

Dragi vladane hemfri vise nije medju zivima, na forumu, u stvarnom zivotu nadam se da jeste :shock:
Post Reply