CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

Pa samo ako ukljucis zdrav razum vrlo je jasno da na tu terapiju koju pijes, uzimanje speeda moze haos da ti napravi u glavi.
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by noel »

ChupaChups wrote:Pa dobro, samo sam pitala zar ne ? Kao da je nekoga briga hocu li uzeti ili ne
Vidiš da je nas briga.
ChupaChups wrote: htjela sam da znam da li moze nesto gore da se desi ako uzmem speed na ove lijekove koje koristim...
Može, završiš s gadnom psihotičnom epizodom.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
ChupaChups
Posts: 49
Joined: Mon Sep 21, 2015 9:21 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ChupaChups »

Hvala na odgovorima.

Javim se ako prezivim :D :D :D :D :D :D
ChupaChups
Posts: 49
Joined: Mon Sep 21, 2015 9:21 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ChupaChups »

Evo mene evo mene.... ziva zdrava i nakon uzimanja speeda bez obzira na terapiju, bilo je extraaaaaaaa
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sanela »

ChupaChups wrote:Evo mene evo mene.... ziva zdrava i nakon uzimanja speeda bez obzira na terapiju, bilo je extraaaaaaaa
Blago tebi :roll:
Hope83
Posts: 139
Joined: Fri Jul 21, 2017 12:20 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Hope83 »

Osjecam se sretno jer sam ostavio bup 16 dan kako sam cist,ali zato mi psiha radi 300 na sat u pm.
Luka718
Posts: 161
Joined: Tue Nov 21, 2017 9:05 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Luka718 »

Hope83 wrote:Osjecam se sretno jer sam ostavio bup 16 dan kako sam cist,ali zato mi psiha radi 300 na sat u pm.
Bravo
mauzer
Posts: 9
Joined: Sun Nov 26, 2017 3:49 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by mauzer »

Nije mi dobro...
Od četvrtka nespavam, nakon duge pauze uzeo sam speed, ali ovaj put sam bas pretjerao, zadnju lajnu sam slozio jutros oko 11, a sad me uhvatilo srce drmat sto na sat imam osjecaj da cu expoldirat, neznam sta da radim, imam jos za linijicu... dali da je bacim ili uvucem... lud sam, srce ce mi skocit od lupanja
mauzer
Posts: 9
Joined: Sun Nov 26, 2017 3:49 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by mauzer »

Jebote ja cu maknut s uma, srce radi sve brze i brze iako nisam konzumira nista jos od 11 sati jutros, teško dišem, ruke su mi znojne i hladne.... poludiču od ovog ludog pumpanja u grudima, savjet bilo sta ?...
mauzer
Posts: 9
Joined: Sun Nov 26, 2017 3:49 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by mauzer »

Jebote, prvi put speed sam uzeo, prije otp. pola god. kada sam se spojio s nekom od ekipe za vikend, i furali smo speed i exesre dva dana i dvi noci zaredom, naravno da sam osjecao posljedice uzimanja toga ali ne kao sad ja dok tipkamk srce me stegne na momente i evo opet i opet jebote....
Post Reply