CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

karantena35
Posts: 28
Joined: Tue Dec 23, 2014 6:02 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by karantena35 »

Danas širim pozitivu. Prekrasan dan :)
breakdown
Posts: 66
Joined: Fri Apr 08, 2016 2:13 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by breakdown »

ChupaChups kako si nam, imal šta novo ?
nema te na forumu već mjesec i po
nije život poljem proći
ChupaChups
Posts: 49
Joined: Mon Sep 21, 2015 9:21 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ChupaChups »

Bila sam ponovo u bolnici i izasla sam prije par dana. Stanje mi se naglo pogorsalo i bila sam hospitalizirana.

Sad imam novu terapiju.

Uzimam Leponex 3x po 25 mg , Haldol 2 mg , Sanval 10 mg , Bosaurin 10 mg , Citram 10 mg i Tegretol

Nadam se da ce mi sada konacno biti bolje
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by noel »

ChupaChups wrote:Uzimam Leponex 3x po 25 mg , Haldol 2 mg , Sanval 10 mg , Bosaurin 10 mg , Citram 10 mg i Tegretol

Nadam se da ce mi sada konacno biti bolje
Damn girl.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
ChupaChups
Posts: 49
Joined: Mon Sep 21, 2015 9:21 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ChupaChups »

Sta cu, sta da radim.... 2x hospitalizacija, Qpin, Risset, Zyprexa i ostali AP nisu pokazali ucinkovitost..

Nadam se sad da je to to, Leponex mi odgovara, male su doze, ali vec osjetim malo poboljšanje sto se tice glasova i halucinacija
ChupaChups
Posts: 49
Joined: Mon Sep 21, 2015 9:21 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ChupaChups »

Buuuuuuuuuu !!!

Jedno pitanje, znam da ce mozda biti i glupo ali fkt me zanima :D

Procitali ste vjerovatno iz mojih prijasnjih postova kakvo mi je stanje i da sam sad na terapiji leponexom koji mi je povecan na 100 mg dnevno, haldolom i ostalim... da ne nabrajam, pisala sam to.

Eh uskoro se blizi jedan party na koji bih voljela da odem, da pokusam da prebrodim taj strah od ljudi, buke i ostalog ali bih voljela uzeti i malo speeda, cisto onako da me tablete ne umrtve ( ne smijem preskociti terapiju ) pa me zanima da li smijem i koje su najgore posljedice koje mogu biti. Napominjem da bi to bile male kolicine, samo da me odrze budnom i na nogama :D Alkohol ne konzumiram, a da citavu noc ostanem budna uz ovu terapiju nema sanse.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by oxo »

dal' si realna? o toliko psihickih problema pises, bila si hospitalizovana, pijes saku lekova, a razmisljas da se radis spidom?

kakvo razmisljanje, nemam reci

sta bi da cujes? samo napred, bice ti bolje posle toga

kapiram da ti je muka od svega, ali do kakvog si ti resenja dosla, da odes na rejv i da uzmes malo spida?!

meni da neko slucajno ubaci esid ili ekstazi u pice ili da mi gurne spid u nos (o heroinu i sl da ne pricam) istog trenutka bi se ubio, bez razmisljanja.
breakdown
Posts: 66
Joined: Fri Apr 08, 2016 2:13 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by breakdown »

šta ako je baš spid i uzrok svih problema ?
nije nemoguće, Noel bi ti to mogao dobro objasniti

a evo iz teksta dr.
Nepobitno je da čak i neredovita upotreba metamfetamina dovodi do organskog oštećenja pojedinih struktura moždanog tkiva.

cijeli tekst
https://www.drsandic.net/archives/2035
nije život poljem proći
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by noel »

Daj molim te ne igraj se s amfetaminima, posebno ako si tek dovela dopaminski sustav koliko-toliko u red s antipsihoticima... Radi jedne noći ćeš sjebati kompletno lječenje i džaba onda sve te silne tablete i lijekovi.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
ChupaChups
Posts: 49
Joined: Mon Sep 21, 2015 9:21 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by ChupaChups »

Pa dobro, samo sam pitala zar ne ? Kao da je nekoga briga hocu li uzeti ili ne , htjela sam da znam da li moze nesto gore da se desi ako uzmem speed na ove lijekove koje koristim...
Post Reply