Moja ispovjest i put u pakao droge

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

Pozdrav iz Sarajeva za svu raju na forumu i ove sto "boluju" kao i ja tj.bore se kao lavovi a i ovi koji hvala Bogu nisu nikada probali nista i nadam se da nece..samo da se javim da sam ok(koga zanima) ali vjerujte da ne mogu da pisem jos nastavk jer cim pocnem da se sjecam nekih stvari iz proslosti boli me(to je valjda ta krivnja samog sebe a necu da se krivim bilo proslo) tako da ne mogu da pisem a i necu da pisem po sablonu tipa knjiga (posto je pola ispovjesti isto)mi djeca s kolodvora zo..kada sjednem napisacu sve u cugu jer nisam taj lik da dodajem i oduzima onako kako je brk pa kome se svidja bujurm kome ne,neka mu je sa srecom ...
Uglavnom da sam dobro i da nema recidiva ili poskliznuca (kako dr.kazu kad samo jednom uzmes da te ohrabre kao to je poskliznuce nastavi dalje haha dobri su nece da te srozaju i hvala im) nego ide dan za danom i svaki dan je prica za sebe,da kazem da nije bilo trenutaka da prelomim slagao bi ali onda kazem sebi konju znas sta te ceka sutra i to bude to.izlazim setam s drugom koji je cist od svega(nekada pusio travu i pio nije nikada zuto uzimao) jer kao sto sam vec rekao ,prije bih se zatvori u kuci pa "puknem" 3-4 dan ,tako da sad to sebi ne radim nego izlazim kad god mogu i imam volju..
Nista nadam se da ste svi dobro i da ce to se sve jednom zvati sutra ,pozdrav veliki (neka se niko ne ljuti) za Boo,frajera iz lukavice,lutalicu i mikaivu ,za ostale isto pozdrav od srca ali oni su mi nekako hebem ga dragi(kao sto rekoh u brk) valjda legnu ljudi pricom jedi drugima sta li..uglavnom to je to pa se citamo ponovo..a sto se tice ispovjesti rekao sam zavrsicu je ali trenutno nije to to.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

Dobro jutro radni i "paradni" narode..evo mene na "mojoj" temi poslije nekih 10 tak dana ..ulazio sam ali to je obicno bilo na drugim ispovjestima cisto da pozdravim neku raju i dam im podrsku i eto da vidite da sam ziv os hvala Bogu. :D :D :DTrenutno kod mene ide sve kako treba,iz dana u dan sve vise napredujem samo sto nisam na tavanu i ne zmirim xaxaxax :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zuto tj.heroin odnosno supstanca mi nije padala na pamet dugo (sto iskreno i mene cudi) ali da sam imao padova u raspolozenju jesam..ko je i sa zna da nam je i zadnji 7 dana vrijeem jako lose..non stop su kise a onda kada upekne sunce velike su sparine pa tako da i to pripisujem svom raspolozenju (boga mi ko da mi je 80 godina a ne tek 37 hahahh)..probao sam s rodnim listom da ga nalijepim ali ne pomaze,sto znaci da nije do mene jer sam sve probao ccccc..
tablete za spavanje i bolove ne pijem i to mi je najpametnije zadnje vrijeme spavam jako dobro cca.7 sati u komadu sto je jako dobro..
zelio bih ovim putem da kazem svima koji misle da je nesto tesko i da se ne moze da nije tacno.bitno je da cvjek odluci sta hoce i zacrta sebi neki pravac kojeg ce se drzati i da ne odustaje od toga i moze se..da je lako nije ali brate nije bilo lako ni snalaziti se za kes svaki dan minimalno 20 eura(40km)..da mi sad ovi pametni i ovi sto su lafo pucali u venu ne pametuju kako im je trebalo samo da progledaju ujutro 2 grama i to na venu..nemo meni molim vas to da pricate jer to mozete pricati onome ko ne zna staje hors ..
kaze treba mi samo da bi ustao iz kreveta gram da skuham i tek onda mogu funkcionisati(cim to cujes bjezi od njega jer on laze sebe pa onda sve oko sebe)..ja ne kazem da su ljudi dnevno pucali i do 5 grama ali da bi funcionisao i ustao iz kreveta dosta ti je pola jos ako valja roba zujis bar 2 sata.da se razumijemo ja ovim ne zelim da supstancu predstavim necim sto je dobro i sto treba uzimati cak naprotiv da bog da je nikada vise nigdje ne prodavali na citavom svijetu ali isto tako pun mi je kofer ljudi koji misle ako kazu (slazu) da su se pucali vecim dozama da ce u ocima drugih biti postovaniji i da ce ih odma prihvatiti u svoje "stado".zato cim cujes da lik pocne da prica avioni i kamioni ja ovo ja ono odma znaj da laze..
evo primjer imao sam jedngo poznanika i par puta sam uzimao s njim i desavalo se da zajedno zanocimo kod njega,mene ili trece osobe i ja gledam svojim ocima kada skuha panj od 20km,to je malo manje od pola grama i tako ga odradi da je dobar naredna 2-3 sata i onda nakon par dana sjednemo s nekom 5 osobom koja je nauvecena i krece tu prica od tog lika kako njemu treba najmanje gram da bi mogao samo da se pomjeri i spremi da bi mogoa izaci vani da se snalazi dalje za pare jer toboze to ce ga pustit za nekih sat max 2 xaxaxaxaxa-WTF.kontam da li da kazem koga lazes ali ne mogu jer to je narkomansko razmisljanje suti hajde nek prica sta hoce bitno je da se snadjete kasnije za robu..zato neka me zaobidju ti koji su se pucalis gramom,dva ili pet samo da bi progledali..pa ne mozes jado skuhati 3 grama i navuci da si koperfild zacepilo bi se ccc.e eto dosta o prokletom horsu nego sam samo zelio da kazem da su narkomani jako cudni i da umjesto da se stide neki stvari oni se ponose pa i onda kada su cisti istu pricu pricaju,valjda da bi dokazali kako su oni bili "zajebani" a nije guster imao zasta da ih ujede..
evo jos ejdan primjer nas narkomana kakvi smo(cast izuzecima)..prati..dodjes u komunu i prvih mjesec dana (jer si slomljen i na krizi i nije ti nidocega) manji si od makovog zrna i sve ti je super..cim prodje mjesec dva i malo ojacas krece spika..ali doslovice ovakva u 80% slucajeva,citiram"
prvo pocnu malo da treniraju nabiju koju kilu pa onda ide..hrana ne valja bolje sam kuci imao(a jado kucu nije ni imao nego se hranio ako sta ukrade ili ako nadje u smecu),smjestaj ne valja a u kuci nije imao takve uslove itd"..eto ko smo mi i sta i onda takve ljude(opt kazem nisu svi isit hvala bogu)treba neko da sazaljeva..neee neeee.mene prvog kada bi nedaj boze takav bio treba nogom nabiti ..ja da sam ikada radio negdje u komuni ili bio direktor sve bi ja te istjerao jer ti nisu dosli da se lijece nego su dosli radi mame,tate ,zene itd.jer su ovi nabrojani dali ultimatum ili komuna ili mi odosmo..oov sve sto sam napisao moze vam potvrditi SANELA jer je ona radila tj.mislim da radi i dalje u komuni i ona se toga nagledala koliko hoces..pogotovo komuna u kojoj ona radi je na pocetku prve 2-3 godine rada bila hotel s 5 zvjezdica za 80% klijenata,od kompijutera,teretane,fudvalskog igralista,izlaska na bazen svaki drugi vikend,kasnije napravljen baze u samoj komuni pa hrana hahahah.vjeruj te ja koji sam imao poprilicno novaca u nekim trenucima nisam imao da jedem ono sto smo gore jeli..ja nisam ljubitelj mesa ali gore nije bilo obroka bez mesa..hrana se donosila iz grada pite ali po narudzbi kakvu ti zelis donesu ti,imao si aparate za sokove,cokolade,kafe itd. i onda dodje narkomancina kojeg ja znam s ulice koji nije imao za gaca i pocne da pravi probelm i unosi gudru jer kao bolje on ima kuci..jarane idi kuci pa se drogiraj ali ovde neces ....eto naprica se svasta ja vamam na sabahu ali sam morao jer vidim da pojedini u ispovjestima pljuju i komune i uslove i to kako se prema njima ne odnosi kako treba a to ti je vrlo prosto druze.."kako posjes tako pozenjes" .prema tome ko kaze da nije ovako taj laze ili nikada nije vidio hors ocima tj nije bio navucen..pozdrav i hvala vam puno na podrsci i vjeruj te da ovaj put (bez pretjerane euforije) mislim da cu ostvariti uz boziju pomoc moj cilj..pozdrav za moju raju s foruma i cuvaj te se pa se pisemo.. :D :D :D :D
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Caty »

Hustler-37 čitala sam tvoju priču verovatno je slična mnogima a eto ja sam se baš j jednom prepoznala, ono kada si mislio da si prehladjen a ono kriza, znaš šta super je.bilo to neznanje kao nemaš pojma da si u krizi pa ti i nije tako loše jer ipak je to 90% psiha a vremenom se stvori takav strah od krize da se ljudi uglavnom zbog toga i gudriraju, no drago mi je da si uspeo da se skines i zaista se nadam da se više nećeš vraćati tome,.I naravno jedini pravi način je na suvo mada niko ne voli mucenje ali sad kad si ga prošao verujem da ti ne.bi bilo baš prijatno da se vraćaš na isto :-) ja sam iz te priče izašla pre dve ipo.god ali.počela sa buprenorfinom i sad trenutno se skidam sa njega i.nadam se da ću uspeti mada već smatram da jesam :-) jer nikad.nisam.bila.ovako rešena. Pozz!
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

Caty wrote:Hustler-37 čitala sam tvoju priču verovatno je slična mnogima a eto ja sam se baš j jednom prepoznala, ono kada si mislio da si prehladjen a ono kriza, znaš šta super je.bilo to neznanje kao nemaš pojma da si u krizi pa ti i nije tako loše jer ipak je to 90% psiha a vremenom se stvori takav strah od krize da se ljudi uglavnom zbog toga i gudriraju, no drago mi je da si uspeo da se skines i zaista se nadam da se više nećeš vraćati tome,.I naravno jedini pravi način je na suvo mada niko ne voli mucenje ali sad kad si ga prošao verujem da ti ne.bi bilo baš prijatno da se vraćaš na isto :-) ja sam iz te priče izašla pre dve ipo.god ali.počela sa buprenorfinom i sad trenutno se skidam sa njega i.nadam se da ću uspeti mada već smatram da jesam :-) jer nikad.nisam.bila.ovako rešena. Pozz!
Caty hvala puno na podrsci i da slazem se psiha je 90% ako ne i vise ,fizicka kriza je nula 10 dana i vec jedanesti si bolji ,mozda malo san zeza ali sve ostalo sam sebi covjek nabije psihom da je los..sta god covjeka da zaboli kaze kriza a nidje veze..kaze mi jedan haver, (davno je to bilo) poslije tri mjeseca cistoce se nadjemo na kafi(njegove cistoce) i prica mi kaze buraz juce me spucala kriza mrtav ozbiljan,ja pocnem da se smijem hahhaha i sad mi je to smijesno ,reko druze kakva kriza poslije tri mjesca cistoce ,jest i jest nema sanse da ti njemu kazes da nije to to ..e to je ta psiha ovisnicka,sta god da te zaboli odma kriza daj nesto da uzmem..tako da je to najveci problem ovisnika..da ljudi se boje krize i slazem se vecina se puca radi toga jer ono zbog cega smo poceli da se drogiramo ("kljucanje" i osjecaj koji se rijecima ne moze opisati)je nestalo poslije par godina a mozda i ranije tako da onaj ko je tada to skontao i skinuo se(a nije imao strah od krize ili je stisnuo i izdrzao) i dalje je cist i takvi se ne navlace vise.
ja trenutno caty imam jaku volju i radim na sebi dosta i iz dana u dan se osjecam bolje ne samo fizicki nego u svakom drugom smislu i nadam se da je ovo kraj moje karijere.drago mi je zbog tebe da si cista vec 2 i pol godine i to je super.sto se tice bupa nemoj puno da misli na to jer to sto ti uzimas je nista i vrlo lako ces i to baciti vjeruj mi jer vidim da zelis da vise zavrsis sa svim..drago mi je da si se javila i samo tako nastavi i dalje.pozz veliki tebi i ostaloj raji s foruma..
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Caty »

E to i ja kažem, ljudi za sve što im fali odmah pripisuju krizi, sve je kriza, navikli prvo da su uradjeni non stop i da ih samim.tim ništa nikad ne boli, pa onda čim zabole ledja, noge čim stigne umor to je kriza :-) zato kažem sećam se početka uzimanja dopa mom dečku loše a i meni ali kontam onako ni ne pomišljam na to a on kuka da je kriza ja ono kao kakva kriza kad smo isto uzimali šta ti je to kriza, reko možda si gladan ili žedan, možda si se prehladio kao ja :-) on mi opiše naravno oseća se isto kao ja ali sto puta više preuvelicao sve to, generalno da nije tog psihičkog učinka u svemu i tripa ne bi nijedna kriza bila strašna, e kriza od bupa je čak i blaza DOSTA blaža mada duže traje ali je baš blaža i krajnje neuropatska zapravo skroz na nervnoj bazi ništa te ne boli zaista tako da dok se trudis da budeš pozitivan i ubedjujes sebe da si ok, onda ti stvarno i bude ok :-) ja sam sedmi dan skidanja od bupa s tim da sam dva puta uzela po neku mrvu samo tj ukupno manje od 1mg tako da je to super e sad videcemo sigurno ću se još bar 7 dana boriti sa tim ali nije strašno sve u svemu jako je lakše već sad i ppdnosljivije.
Super za tebe nadam se da i dalje sve teče po planu i srećno!! Žao mi.je sto nisi napisao celu ispovest mada ako je tebi tako lakše i bolje što nisi moja priča je krajnje kratka mada slična mnogima ali srećom da je sve to vrlo kratko trajalo tj neke dve, tri godine da kažem eksperimentisanja i čim sam.videla da se sve to vrti samo oko činjenice da uzimam nešto da bi bila normalna tj da ne.bih bila.u krizi e rekla sam nećeš više i ne prija mi na kraju krajeva uvek se rado setim nekih dana i kako mi je bilo lepo sve ali na kraju se sve to skupo plati tako da neka hvala sada imam dete i muža i jednostavno moramo da budemo normalni i strejt :-)
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

Caty wrote:E to i ja kažem, ljudi za sve što im fali odmah pripisuju krizi, sve je kriza, navikli prvo da su uradjeni non stop i da ih samim.tim ništa nikad ne boli, pa onda čim zabole ledja, noge čim stigne umor to je kriza :-) zato kažem sećam se početka uzimanja dopa mom dečku loše a i meni ali kontam onako ni ne pomišljam na to a on kuka da je kriza ja ono kao kakva kriza kad smo isto uzimali šta ti je to kriza, reko možda si gladan ili žedan, možda si se prehladio kao ja :-) on mi opiše naravno oseća se isto kao ja ali sto puta više preuvelicao sve to, generalno da nije tog psihičkog učinka u svemu i tripa ne bi nijedna kriza bila strašna, e kriza od bupa je čak i blaza DOSTA blaža mada duže traje ali je baš blaža i krajnje neuropatska zapravo skroz na nervnoj bazi ništa te ne boli zaista tako da dok se trudis da budeš pozitivan i ubedjujes sebe da si ok, onda ti stvarno i bude ok :-) ja sam sedmi dan skidanja od bupa s tim da sam dva puta uzela po neku mrvu samo tj ukupno manje od 1mg tako da je to super e sad videcemo sigurno ću se još bar 7 dana boriti sa tim ali nije strašno sve u svemu jako je lakše već sad i ppdnosljivije.
Super za tebe nadam se da i dalje sve teče po planu i srećno!! Žao mi.je sto nisi napisao celu ispovest mada ako je tebi tako lakše i bolje što nisi moja priča je krajnje kratka mada slična mnogima ali srećom da je sve to vrlo kratko trajalo tj neke dve, tri godine da kažem eksperimentisanja i čim sam.videla da se sve to vrti samo oko činjenice da uzimam nešto da bi bila normalna tj da ne.bih bila.u krizi e rekla sam nećeš više i ne prija mi na kraju krajeva uvek se rado setim nekih dana i kako mi je bilo lepo sve ali na kraju se sve to skupo plati tako da neka hvala sada imam dete i muža i jednostavno moramo da budemo normalni i strejt :-)
bravo Caty bas tako,jedino tako covjek moze opstati poslije pakla...
ja sam super iz dana u dan da se ne ponavljam .dobro ide i vjerujem da je to to,da vise nece u moj zivot uci taj prokletnik ...
za ispovjest nemam jos zivaca jer fakat hocu da napisem sve od a do Z ali kao sto rekoh treba malo da se slegne sve..nekako covjek pozeli da se nikada ne sjeti onog sto ga je snaslo pa me to malo koci jer kada sam cist vracaju se emocije i pocinjem sam sebe da krivi za sve a to necu da radim jer tada pocinjem da budem "slab"..naravno da cu zavrsiti ispovjest ali sad mi je najbitnije da sam ok ja i kako vidim i ostali "forumasi" i vjeruj da mi je drago toliko da ne mozes zamisliti..nikada nisam bio jedan od onih da kada neko se skine ja mu bacam crva..kada mi je god neki drug rekao skidam se brate od sutra nikada ga vise nisam nazvao dok i ja nisam poceo da se skidam..ne mogu da shvatim takve osobe ali shvatam da im je valjda lakse kada nisu sami u tome pa se tjese...samo tako nastavi i puno srece zelim Caty tebi i tvojima....
pozz svima i cujemo se naravno ..
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

vozdrica moji napaceni i sretni forumasi hehehe..evo da vam se i Hustler javi nakon dugog vremena(naravno cist ) posto nisam imao vremena bio sam zaokupljen drugim stvarima za koje sam mislio da su ispravne(nista vezano za heroin niti bilo koju vrstu droge hvala Bogu) ali nazalost zeznuo sam se..o tome cu vam pricati u nastavku moje ispovjesti.
Sto je najbitnije ja sam dobar,jos uvijek sam cist i velikim koracima grabim ka zacrtanom cilju i jako sam ponosan na sebe da mi u ovom periodu najiskrenije niti jednom nije pao prokleti heroin na pamet..to mi se nije desavalo nikada i sada sam prosto iznenadjen da moze i tako hahah..eto bitno je da moze..san i apetit mi se vratio u normalu,poceo sam da treniram i kao sto rece jedan dobar glumac ,svakoga dana u svakom pogledu napredujem. :D :D ovim putem cu da pozdravim sve forumase a posebno Boo-a,Frajera iz Lukavice i da im se izvinem radi poruka ali Sanela me zeznula..ja sam zelio da mi objasni kako da blokiram poruke a ona je blokirala sve ehehhehehh..tako da molim sanelu da mi vrati poruke ako je ikako moguce i hvala joj unaprijed :)
znaci dragi moji forumasi budite mi dobri i real je veceras pokazao ko je trenutno vladar evrope u fudbalu(koliko god mi zao bilo Pjanica) sretan sam radi reala i Rokija koji je jos jednom pokazao kakv je igrac...eto da ne pricamo samo o gudri hahah..pozdrav raja i pisemo se.. :D :D
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Caty »

Hustler-37 wrote:vozdrica moji napaceni i sretni forumasi hehehe..evo da vam se i Hustler javi nakon dugog vremena(naravno cist ) posto nisam imao vremena bio sam zaokupljen drugim stvarima za koje sam mislio da su ispravne(nista vezano za heroin niti bilo koju vrstu droge hvala Bogu) ali nazalost zeznuo sam se..o tome cu vam pricati u nastavku moje ispovjesti.
Sto je najbitnije ja sam dobar,jos uvijek sam cist i velikim koracima grabim ka zacrtanom cilju i jako sam ponosan na sebe da mi u ovom periodu najiskrenije niti jednom nije pao prokleti heroin na pamet..to mi se nije desavalo nikada i sada sam prosto iznenadjen da moze i tako hahah..eto bitno je da moze..san i apetit mi se vratio u normalu,poceo sam da treniram i kao sto rece jedan dobar glumac ,svakoga dana u svakom pogledu napredujem. :D :D ovim putem cu da pozdravim sve forumase a posebno Boo-a,Frajera iz Lukavice i da im se izvinem radi poruka ali Sanela me zeznula..ja sam zelio da mi objasni kako da blokiram poruke a ona je blokirala sve ehehhehehh..tako da molim sanelu da mi vrati poruke ako je ikako moguce i hvala joj unaprijed :)
znaci dragi moji forumasi budite mi dobri i real je veceras pokazao ko je trenutno vladar evrope u fudbalu(koliko god mi zao bilo Pjanica) sretan sam radi reala i Rokija koji je jos jednom pokazao kakv je igrac...eto da ne pricamo samo o gudri hahah..pozdrav raja i pisemo se.. :D :D
Bravo hustler! Za razliku.od tebe ja ne uradih nista a.evo sad čitam sta sam pisala.i kako sam bila resena, no dobro sad.sta je tu je nadam se da cu uspeti jednog dana!

Tebi svaka cast drago mi je da si ostao na pravom putu i da napredujes u svakom pogledu :D
Nemoj se cuditi ako se odjednom pojavi neki drug (narkoman) koji ce ti nuditi da završite dop, da te časti, iliti da proba nekako da te navuce.. na zalost ljudi su takvi i jedini nacin je prekinuti svaki kontak sa njima!!
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

Caty wrote:
Hustler-37 wrote:vozdrica moji napaceni i sretni forumasi hehehe..evo da vam se i Hustler javi nakon dugog vremena(naravno cist ) posto nisam imao vremena bio sam zaokupljen drugim stvarima za koje sam mislio da su ispravne(nista vezano za heroin niti bilo koju vrstu droge hvala Bogu) ali nazalost zeznuo sam se..o tome cu vam pricati u nastavku moje ispovjesti.
Sto je najbitnije ja sam dobar,jos uvijek sam cist i velikim koracima grabim ka zacrtanom cilju i jako sam ponosan na sebe da mi u ovom periodu najiskrenije niti jednom nije pao prokleti heroin na pamet..to mi se nije desavalo nikada i sada sam prosto iznenadjen da moze i tako hahah..eto bitno je da moze..san i apetit mi se vratio u normalu,poceo sam da treniram i kao sto rece jedan dobar glumac ,svakoga dana u svakom pogledu napredujem. :D :D ovim putem cu da pozdravim sve forumase a posebno Boo-a,Frajera iz Lukavice i da im se izvinem radi poruka ali Sanela me zeznula..ja sam zelio da mi objasni kako da blokiram poruke a ona je blokirala sve ehehhehehh..tako da molim sanelu da mi vrati poruke ako je ikako moguce i hvala joj unaprijed :)
znaci dragi moji forumasi budite mi dobri i real je veceras pokazao ko je trenutno vladar evrope u fudbalu(koliko god mi zao bilo Pjanica) sretan sam radi reala i Rokija koji je jos jednom pokazao kakv je igrac...eto da ne pricamo samo o gudri hahah..pozdrav raja i pisemo se.. :D :D
Bravo hustler! Za razliku.od tebe ja ne uradih nista a.evo sad čitam sta sam pisala.i kako sam bila resena, no dobro sad.sta je tu je nadam se da cu uspeti jednog dana!

Tebi svaka cast drago mi je da si ostao na pravom putu i da napredujes u svakom pogledu :D
Nemoj se cuditi ako se odjednom pojavi neki drug (narkoman) koji ce ti nuditi da završite dop, da te časti, iliti da proba nekako da te navuce.. na zalost ljudi su takvi i jedini nacin je prekinuti svaki kontak sa njima!!
hej Caty nemoj da se bacas u crnjak kako sam vidio i shvatio ti nisi na velikoj dozi i to je nista nemoj da ti to predstavlja problem sad kao nisam nista uradila..uradila si odlicnu stvar cim si na miligramu bupa to je drug moj nista.i da to pijes citav zivot nista ti nece biti mozes da funkcionises normalno ali kada odlucis da bacis vjeruj da nece biti velilih problema,prema tome nemoj da tako sama sebe sputavas u zivotu i osudjujes..najbitnije je da nisi na heroinu i da si ostala na istoj dozi kada odlucis vjeruj da ces da se ocistis da neces ni osjetiti.nemoj da slusas druge tipa napatio sam se s skidanja s 1 miligrama jer prvenstveno nisu svi ovisnici isti i nije svima kriza ista.imas ljudi koji se boje pomisli na krizu samo sto pomisle spucaju se da ne bi to docekali ali imas i ljudi kojima poslije 3 dana bude bolje i ne osjete nista.ja cut i reci da sam bio prije puno godina na suboxonu(zato ti ovo pricam jer sve sto pricam iskljucivo pricam iz licnog iskustva a ne cula kazala) na puno miligrama skinuo sam se odjednom sam bez smanjivanja jedina moja kriza mimo jeze i kihanja (sto i ne mozemo realno nazvati krizom) je bila nesanica ..zato draga moja caty onog trenutka kada odlucis cvrsto neces vise baci taj 1 miligram i nista vise nemoj da smanjujes jer je 1 miligram nista..nadji neko zanimanje samo da ne dumas po kuci ili jednostavno se odvoji od grada gdje zivis 10 dana.ja ti garantujem da kada ne bude ljudi koji ce te podsjecati na krizu i da gledas kako uzimaju i pricaju o tome da neces osjetit krizu u pravom smislu te rijeci..a sto se tice tih drugova moja caty jasta nego su zvali i dolazili vec ali rijesio sam to na kulturan nacin ..kartica stara je otisla tamo gdje joj je i mjesto u smece heheheheh
veliki pozdrav svima i hvala jos jednom caty na podrsci i ja i dalje guram dobro i odlicno mi ide..pozdrav raja
User avatar
Caty
Posts: 741
Joined: Thu Apr 20, 2017 8:54 pm

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Caty »

Hustler-37 wrote: hej Caty nemoj da se bacas u crnjak kako sam vidio i shvatio ti nisi na velikoj dozi i to je nista nemoj da ti to predstavlja problem sad kao nisam nista uradila..uradila si odlicnu stvar cim si na miligramu bupa to je drug moj nista.i da to pijes citav zivot nista ti nece biti mozes da funkcionises normalno ali kada odlucis da bacis vjeruj da nece biti velilih problema,prema tome nemoj da tako sama sebe sputavas u zivotu i osudjujes..najbitnije je da nisi na heroinu i da si ostala na istoj dozi kada odlucis vjeruj da ces da se ocistis da neces ni osjetiti.nemoj da slusas druge tipa napatio sam se s skidanja s 1 miligrama jer prvenstveno nisu svi ovisnici isti i nije svima kriza ista.imas ljudi koji se boje pomisli na krizu samo sto pomisle spucaju se da ne bi to docekali ali imas i ljudi kojima poslije 3 dana bude bolje i ne osjete nista.ja cut i reci da sam bio prije puno godina na suboxonu(zato ti ovo pricam jer sve sto pricam iskljucivo pricam iz licnog iskustva a ne cula kazala) na puno miligrama skinuo sam se odjednom sam bez smanjivanja jedina moja kriza mimo jeze i kihanja (sto i ne mozemo realno nazvati krizom) je bila nesanica ..zato draga moja caty onog trenutka kada odlucis cvrsto neces vise baci taj 1 miligram i nista vise nemoj da smanjujes jer je 1 miligram nista..nadji neko zanimanje samo da ne dumas po kuci ili jednostavno se odvoji od grada gdje zivis 10 dana.ja ti garantujem da kada ne bude ljudi koji ce te podsjecati na krizu i da gledas kako uzimaju i pricaju o tome da neces osjetit krizu u pravom smislu te rijeci..a sto se tice tih drugova moja caty jasta nego su zvali i dolazili vec ali rijesio sam to na kulturan nacin ..kartica stara je otisla tamo gdje joj je i mjesto u smece heheheheh
veliki pozdrav svima i hvala jos jednom caty na podrsci i ja i dalje guram dobro i odlicno mi ide..pozdrav raja
Sad ne znam dal.sam uspela da citiram no puno to hvala na napisanom, bas to sam trebala procitati, i sve si u pravu, bacala sam ja bup i sa 2mg pa nista strasno nije bilo fizicki ali eto opet sam ga uzela tako sam htela i ja se uistinu nisam plasila krize dok nisam pocela čitati tudja iskustva a znam kako su neki ljudi skloni preuvelicavanji ili je prosto njima njihova muka najveca u tom momentu ali eto ja sam skoro bila bez bupa 5 dana i nista tako strasno sto ti rece, kijanje, zevanje, toplo hladno, cetvrti dan neka malakslost u nogama i to je to, sa 2mg na nulu a sa 1mg ili manje mogu misliti kako je tek, jos lakse!
Mozda si u pravu u vezi smanjivanja jer mene smara da uzimam nesto a pri tom sam u nekoj polu krizi, ako uzimam vec da bar budem ok, a ako.ne uzimam onda da znam sto mi je lose, a kad sam uzimala 0.5mg meni je danima.bilo lose nikakve vajde od toga. Mozda cu uraditi bas tako samo je bitno da budem spremna i da presečem to i CAO! E baas ti hvala sto si mi otvorio oci! No kako cu uradito jos ne znam za sad ne mogu jos da prestanem ali planiram u dogledno vreme eto ici cu na more prvog avgusta valjalo bi do tad da preguram 5 dana bez bupa i tamo da idem bez icega i onda nema frke da.cu uzeti. To bi bilo najbolje ali sve se bojim.da ce mi propasti letovanje tako.
Da se ne ponavljam za tebe, drago mi je da si strejt, i nadam se da ce tako i ostati za sva vremena! :)
Post Reply