Moja ispovjest i put u pakao droge

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

zasto ali ne znam neki dan sam napisao 1/3 moje ispovjesti i nisam mogao da vjerujem da mi nije prosla da li zbog toga sto sam novi na forumu ili neki drugi razlog ali pokusacu veceras da vam napisem opet isto..
sad za pocetak cu se samo predstaviti da zapocnem i da vidim hoce li proci sada ovo :)
Znaci da se predstavim : Hustler-37 godina,cca.20 godina u heroinu zivim u Sarajevu i moj zivot je prosao kroz pakao droge,heroin je bio moja najveca ljubav,sve druge droge su samo bule prolaznost,ali heroin je nesto sto sam volio i za sta sam sve radio(samo da prostite guzice nisam dao ostalo sve sam radio).
nastavak slijedi veceras,

Pozdrav dragi moj borbeni prijatelji cujemo se veceras ako bog da..budite mi pozdravljeni
breakdown
Posts: 66
Joined: Fri Apr 08, 2016 2:13 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by breakdown »

samo naprijed..
Hustler-37 wrote:zasto ali ne znam neki dan sam napisao 1/3 moje ispovjesti i nisam mogao da vjerujem da mi nije prosla da li zbog toga sto sam novi na forumu ili neki drugi razlog ali pokusacu veceras da vam napisem opet isto..
ovo neko napise svako malo, mislim da se radi o sljedecem :
ako kuckate 15-20 minuta, istekne vam vrijeme za postanje i kad kliknete na Submit, sve napisano nestaje.
rjesenje, kada zavrsite sa pisanjem posta cijeli post oznacite i Copy tako da ga mozete ponovo zaljepiti ako ne prode. postoji i opcija Save draft, ali se ne bi pouzdao ni u nju.
druga i bolja opcija, da Admin nesto ispravi u postavkama
nije život poljem proći
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

breakdown wrote:samo naprijed..
Hustler-37 wrote:zasto ali ne znam neki dan sam napisao 1/3 moje ispovjesti i nisam mogao da vjerujem da mi nije prosla da li zbog toga sto sam novi na forumu ili neki drugi razlog ali pokusacu veceras da vam napisem opet isto..
ovo neko napise svako malo, mislim da se radi o sljedecem :
ako kuckate 15-20 minuta, istekne vam vrijeme za postanje i kad kliknete na Submit, sve napisano nestaje.
rjesenje, kada zavrsite sa pisanjem posta cijeli post oznacite i Copy tako da ga mozete ponovo zaljepiti ako ne prode. postoji i opcija Save draft, ali se ne bi pouzdao ni u nju.
druga i bolja opcija, da Admin nesto ispravi u postavkama
bravo majestro,bas to se desilo kucao sam malo duze od 20minuta sigurno,jer sam kucao pa sto ,pa zapalio cigaru ,pa onda se prisjecao nekih stvari jer ipak dobro ikako mozak imam da zapamtim bilo sta. bas tako se druze desilo sigurno sam kucao duze 20 minuta i samo mi je sve nestalo cak sta vise i odjavili su me smai automatski.super hvala ti sto si me obavjestio na tome da u buduce znam.a nisam copoyrao i to me zezanulo zato sad svaki i mali post koji ima svega 3 recenice kopiram da ne bi morao opet kucati.hvala jos jednom na informaciji i nastavak moje ispovjesti dolazi ako bog da sutra jeer sad je kasno idem na spavanje.pozdrav raja i pazite na sebe..
User avatar
basludfrajer
Posts: 53
Joined: Sun Feb 12, 2017 5:39 pm

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by basludfrajer »

e jebemu braca ne da se ni iskucat je,,,garant je pegla ponove sve tipkat gdje nece bit al znas da nas ima sto iscekujemoo tvoju pricu da cujemo,,veliki pozdrav za tebe
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

basludfrajer wrote:e jebemu braca ne da se ni iskucat je,,,garant je pegla ponove sve tipkat gdje nece bit al znas da nas ima sto iscekujemoo tvoju pricu da cujemo,,veliki pozdrav za tebe
brate vjeruj kada mi je "pojeo" ono sto sam napisao i kada sam vido da me samo odjavi sjebo sam se doslo mi da ovaj laptop razbijem od zid ali kontam okle pare braticu kasnije da kupis novi,ne radis kokuz si mrtvi suti i trpi i pisi ponovo heheheh...veceras cu se nakaniti da ponovo napisem bar 1/3ako nista drugo.hvala puno na podrsci i mogu ti reci da se evo dobro borim,malo sam samo prosetao po oovm lijepo suncu jer ne mogu kuca me ubi,znam da je rizik ali reko sam sebi ides 10 minuta ispustit pljugu i nazad i tako sam i uradio.evo sad kuci cekam neke tekme zanimljive valjda ce biti da pogledam i to je to..pisemo se opet i cujemo..pa ako bog da da kafenisemo samo da ja malo stanem na noge blizu smo tu pa ceo kafenisati ako bog da..pozdrav svima
Bb0
Posts: 16
Joined: Sat Apr 15, 2017 8:40 pm

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Bb0 »

Pridruzujem se zeljama da sto pre vidimo pricu.Znam da je smor,tako se meni pre desavalo pa sam naucio da obavezno prvo kopiram,cak i 2 recenice :lol:
Drzi se ne odustaj.
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

Bb0 wrote:Pridruzujem se zeljama da sto pre vidimo pricu.Znam da je smor,tako se meni pre desavalo pa sam naucio da obavezno prvo kopiram,cak i 2 recenice :lol:
Drzi se ne odustaj.
evo samo za vas cu poceti ponovo sad da pisem pa sta bog da.probacu sto vise,pa cemo vidjeti dokle cemo stici :) hvala ti brate na podrsci
Hustler-37
Posts: 72
Joined: Wed Mar 29, 2017 12:47 am

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Hustler-37 »

evo da pokusam ponovo samo sto cu ovaj put da copy-paste nece me vise zeznuti hahahah..salu na starnu da krenem iz pocetka..

Za pocetak da se predstavim ja sam Hustler imam 37 godina i dolazim iz Sarajeva,najljepseg grada u BIH(neka se niko ne ljuit za mene najljepsi ali trenutno najgori opet za mene).
Rodjen sam kao 4 djete i namladje u porodici podrazumijeva se razazeno deriste :) koje je koristilo sve ali samo ne na pravi nacin..s drogom sam poceo experimentisati u srednjoj skoli (ratna 92) tada je bilo trave vise nego duhana ..trava nas nije zanimala dugo vremena jer meni ispocetka nije djelovala onako kako sam ja zelio nisam volio travu bas pretjerano sad je nikada i ne pusim u retkim trenutcima i to kada je neko extra drustvo pa da povucem dva tri dima jer me baca u paranoju i ne mogu je iskreno smisliti.
da se vratimo malo na skolu i skolske dane,nije hvala ali bio sam fakat odlican djak sve 5 do prokletog rata i ratne generacije kada sam upao u lose drustvo jer skola je bila sve samo ne skola,tada sam upisao skolu koju nisam volio i tu dolazi do moje prekretnice u zivotu.pocinjem da se vidjam s starijm likovima ( uvijek sam to volio moja generacija me nije zanimala napredno djete hebem li ga )i tu naravno dolazi do konzumiranja alkohola i svega sto se tada moglo probati ,da se razumijemo i tada je u Sarajevu bilo Heroina samo sto ja nisam znao za njega,bio je jedan stari djaner kome je (tako su price kruzile) cak alijin telehoranitelj donosio hors kada bi ovi isli u posjetu turskoj,naravno taj lik je bio pun ko brod i dan dnas je ali eto hvala bogu skinuo se s toga i neka mu je sa srecom.
prvi moj susret s heroinom desio se davne 98 godine,djete pusteno s lanca iz rata i zeljno svega prije toga naravno probao sam sve i svasta ali da vas ne tusim oko toga,jer meni bobe i ostale droge nikada nisu bile zanimljive ja sam samo volio i uvijek volio Heroin.
Te 98 godine odlucim ja da probam to Zuto (heroin) i nazovem svog komsiju koji je inace bio diler i znalo se u kvartu da on uzima i da prodaje(zvacemo ga mahir)mahire hustler je cuo sam da imas neko zuto ja bih to da probam,kaze on meni buraz ne mogu sada ali za jedno sat sam kod tebe kuci ,hoces biti kuci ,naravno kako da necu mislim u sebi.hocu druze cekam te..proslo je nekih sat -dva i zvoni neko mahir dolazi..djesi brate sta ima hajde bujrum(moji su na vikendici ja sam u stanu)ulazi on i ide standardna prica zto se ne spominje ,kafa sok voda sta se ve imalo i nekada u pola price pitam ja njega za to famozno zuto i on vadi iz dzepa kao da se dans sjecam 5-10 paketica u foliji od cigara napakovao ali onoj alu foliji..
sledece rijeci koje ce me iznenaditi od mog druga jer smo se mi dobro znali druzili i prije toga a i poslije u paklu droge su doslovice glasile ovako:
Brate nemoj ovo uzimati ne treba ti koji ce ti to k....,ma reko necu buraz samo da probam idem na more a cuo sam da je to nesto dobro i da se to nesto novo pojavilo pa eto da probam.
trazi on meni CD i razvlaci 2 linije jednu vecu jednu manju(naravno vecu njemu)slamkicom osjecenom vuce a meni rola novcanicu i daje da a povucem.kako reko samo kaze povuci i zabaci malo glavu da sta ne ispada hahahha smjesno kada se sada sjetim.
Prvo uzimanje mi je izazvalo nagon na povracanje ali nisam povratio.iskreno nista nisam osjetio osim gorcine u ustima i neke toplote..kupujem ja od njega taj dan pajdu od 50km jer se tada moglo kupiti u to vrijeme samo za 50 km a ne ko danas mozes za 10km uzeti nije ni bitno da bog da ga nikada ne bilo.
odlazim na more 7 dana i tu razvalicm taj panj na tih 7 dan i super mi bude opusti me nisam pio na to jer mi nije godilo..
kada sams e vratio mahira sam sretao ali nisam vise uzimao sve do neke 99 godine i nekog belaja koji mi se desio( u porodici ne bi o tome sada) i nazovem ja opet mahira,donese on meni ali sada upola mrsav inace sportski gradjen tip,ja to nisam znao da je od horsa nego sam kontao hajde momak smrsao tek kasnije kada ja izgubim za 2 mjeseca vise od 15 kila skontacu sta je to.
uzimam tada dobro se sjecam gram za 60 km on meni daj kao drugu lafo a nidje veze nije vidilo grama ali hajde.nigdje onog mahira s pocetka price kakda je govorio nemoj brate ovo uzimati.razumijem ga pojla ga gudra i vara koga stigne,majku oca,brata a da ne prevari mene.
poslije tog grama kojeg sam uzimao samo taj dan i kasnije vikendom dolazi vrijeme kada pocinjem da uzimma,petak,subota,nedelja,preskocim ponedeljak i utorak i onda zaredam opet tako do sledeceg ponedeljka.
proslo je od toga 2-3 mjeseca i nisam ja jos znao sta je kriza,pojavljivali su se simptomi ali sam ja to sve gledao kao gripu i prehladu.
do jednog susreta s mahirom gdje on vidi na meni da sam ja "los" da kriziram.kaze sta ti je reko brate bolestan sam..niis ti bolestan ti si pod krizom,kakvom krizom brate..kaze hajde samnom wc.-u jednog kaficami razvuce na dasku od solje liniju ja povucem nakon 3-5 minuta nema vise nista ni kijavice,ni curenja nosa ni nista..tada sam vido da sam ja gotov.ali zanimljivo nije me bilo strah,mlad,jak imam pare i kontam mogu ja to gurati dalje koliko hocu..
da se kratko vratim na moju porodicu.odrastao sam u zdravoj porodici tako da se ne mogu zaliti da mi je radi toga ova bolest pokucala na vrata,sve su mi pruzili u zivotu ali ja sam to zlopotrijebio i iskoristio.otac je radio dva posla da nam ne bi nista hvalilio,bio je toliko posten covjek i on i majka da se ja zapitam odakle ja ovkav izrod..ostalo 3 njihove djece moje brace i sestara su sve za primjer jedino ja izrod,sve fakulteti ja jedva srednju zavrsiio..to je bila mala predstava o porodici jer ljudi cesto kazu porodica kriva ,u mom slucaju nije ja ih nikako ne okrivljujem nego im hvala za sve sto su uradili za mene..
tada u to vrijeme 99 godina murija nije znala sta panj tj hors pa se moglo i bilo je para ko blata,svi su se za kratak period navukli na heroin,sva moja generacija osim par momaka je uzimala heroin.ja sam jos uvijek uzimao na nos dok su drugi uzimali na foliju ili iglu,ja nisam imao sam averziju na iglu gle cuda poslije par godina sam je volio vise nego majku,kada vratim film tada sam imao para dosta pa mi nije trebala igla cim je doza pocela da se povecava a pare opadaju presao sam i ja na iglu.strah od igle je nestao odma i tada sam prvi put osjetio fles i "ljepotu heroina"( da me ko pogresno ne shvati heroin je zlo ali kada vec pisem ispovjest da je ispisem kako je bilo).
moji nisu prve dvije godine skontali nista dok nisam poceo lagano da ostajem bez para i poceo da krdem prvo starom iz dzepova a onda staroj ,jer koliko god mi dali meni je malo bilo..
vadio sam se da mi treba na raznorazne stvari,te curi rodjendan,te abortirala(mislim da je ta moja bivsa s kojom sam bio 3 godine 6 puta abortirala hahah)ma mi narkomani smo najveci manipulanti i kada nam treba za drogu stvoricemo tj roditi pare ali samo tada..kasnije kada sam cist nema sanse da bi to uradio..
roditelji ko roditelji nisu vjerovali da im se djete drogira pa su vjerovali onim pricama koje sam im ja servirao.

dragi moji vjeruj te mi zmarci me prolaze da se ne bi dovodio u iskusenja bolje da prekinem nastavk za koji dan dok jos malo ojacam.

Budite mi pozdravljeni i izdrzite u svojim borbama moze se,kad ja mogu ovisnik cca 20 godina onda mozete i vi.
User avatar
basludfrajer
Posts: 53
Joined: Sun Feb 12, 2017 5:39 pm

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by basludfrajer »

brate vjeruj da sam i ja osjetio bol dok sam citao ovo sve,ali ta bol nije ni zub,ni glava vec dusa ..dusa me moja zaboljela citajuci ovu tvoju uvertiru..najvise me ukanalisalo ovo pred kraj varanje roditelja,to mi je jako poznato....ja tebe ne poznajem licno blizu zivimo,mozda smo ko zna nekad sreli, u troli djelili mjesto mozda smo i u kladionici sjedili zajedno(cesto sam isao prije u premier kod mrkve na dvici,i u wwin malo nize kod one dvorane iza merkatora dok kod nas nije bilo wwina da uplatim poker)ali evo dok te citam kao da se poznajemo dugo...vidi se da si inteligentan covjek,pun zivotnog iskustva,namazan i da si prirodno dobre i ciste duse koju je nazalost uprljao i ucrnio taj prokleti hors...nadam se brate da ces nam pisati jednog dana iz inostranstva i da ces napustiti ovu prokletu kotlinu za nas (al najljepsu) i da ce na razglednici uvjek pisati u potpisu il si bos il si hadzija...husler37....poz veliki za tebe i kad smognes snage nastavi da nam pises !
Bb0
Posts: 16
Joined: Sat Apr 15, 2017 8:40 pm

Re: Moja ispovjest i put u pakao droge

Post by Bb0 »

I mene je zabolelo,najvise onaj deo kad si skontao da je kriza a i ovo za roditelje isto. Jebiga drzi se kad jos malo ojacas i odmoris nastavi pricu a do tad smo tu. Bas mi je tuzno sad dok ovo citam jer jebiga sprijateljili smo se i zgotivili al sta ces bice bolje. Drzi se brate.
Post Reply