Ejakulacija

Na ovom forumu ćete moći čitati stručne tekstove u vezi narkomanije, tretmana i drugih srodnih tema. Korisnici foruma neće imati mogućnost komentarisanja tekstova.
Dado manson
Posts: 31
Joined: Sun Jun 02, 2013 5:05 pm

Ejakulacija

Post by Dado manson »

Pozz svima htjeo bih postaviti pitanje,naime 6 mjeseci sam na suboxonu,i u zadnjih mjesec bio sam ko Dr i propisao mi je asentru i rivotril jer me depresija pocela trmat!E sad od cega od ova dva lijeka ne mogu da postignem ejakulaciju,inace erakciju imam i sve ok ali ne mogu da svrsim nikako gore nego kad sam na dopu bio!Kad ce to proci i od kojeg lijeka je to?pozz
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Ejakulacija

Post by Zona Sumraka »

to je rad antidepresiva...i nece proci dok se ne skines...
Dado manson
Posts: 31
Joined: Sun Jun 02, 2013 5:05 pm

Re: Ejakulacija

Post by Dado manson »

Ni vremenom kad se naviknem na njih?Ozbiljno?
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Ejakulacija

Post by Zona Sumraka »

Ja sam bila sedam mjeseci i nije bilo nikakve promjene...jesi li ti uopste procitao nus pojave?
Fuunky J
Posts: 1
Joined: Fri Dec 11, 2015 8:54 am

Buprenorfin

Post by Fuunky J »

Posovani, obzirom da sam na ovoj terapi godinu dana, a prvi put na forumu, ne znam gde ni da postavim pitanj.
Naime, treba mi strucan i praktican savet za skidanje sa bupa, obzirom da sam na 4mg dnevno.
Isto tako me interesuju detalji krize, jer kolaju price da je gora od heroinske.
Hvala
Jelena ;) :!:
Topi2
Posts: 2
Joined: Fri Feb 03, 2017 8:57 am

Re: Ejakulacija

Post by Topi2 »

Izvini, ja bas nisam u toku sa svim efektima buprenorfina i suboxona ali mi je potrebna pomoc.
Moj muz je navucen na buprenorfin vec godinu dana. On ga ne uzima pod jezik kako pise u uputstvu vec ga smrce.
Nasa komunikacija i odnos su uzasni. Skoro smo se vencali ali bojim se da cemo krenuti ka razvodu jer mi propadamo.
On nema zelju za sexom. U pocetku je hteo ali nije mogao da svrsi. Ubrzo su se odnosi proredili i sad ih uopste nemamo. Mene krivi za sve lose i kaze mi da je moje ponasanje uzrok njegove zelje za tim a cak i kada nemamo nikakve rasprave i nervoze on uzima. Sto mi dokazuje da nije stvar u meni.
Uvece nije u stanju da ispali cigaru do kraja vec mu ispada po krevetu. Jedno vreme je sav bio izgoren od cigara i sva posteljina je busna.
Molim vas dajte mi neki savet kako da.mu pomognem.
On pije i neke antidepresive. Ode kod psihijatra i kao trazi pomoc a zapravo ne kaze kakav problem ima i sve vise se uvlaci u ovo.
Molim vas, bilo kakav savet.. nemam vise snage, slomljena sam..
suppx
Posts: 16
Joined: Tue Dec 06, 2016 9:11 pm

Re: Ejakulacija

Post by suppx »

Topi2 wrote:Izvini, ja bas nisam u toku sa svim efektima buprenorfina i suboxona ali mi je potrebna pomoc.
Moj muz je navucen na buprenorfin vec godinu dana. On ga ne uzima pod jezik kako pise u uputstvu vec ga smrce.
Nasa komunikacija i odnos su uzasni. Skoro smo se vencali ali bojim se da cemo krenuti ka razvodu jer mi propadamo.
On nema zelju za sexom. U pocetku je hteo ali nije mogao da svrsi. Ubrzo su se odnosi proredili i sad ih uopste nemamo. Mene krivi za sve lose i kaze mi da je moje ponasanje uzrok njegove zelje za tim a cak i kada nemamo nikakve rasprave i nervoze on uzima. Sto mi dokazuje da nije stvar u meni.
Uvece nije u stanju da ispali cigaru do kraja vec mu ispada po krevetu. Jedno vreme je sav bio izgoren od cigara i sva posteljina je busna.
Molim vas dajte mi neki savet kako da.mu pomognem.
On pije i neke antidepresive. Ode kod psihijatra i kao trazi pomoc a zapravo ne kaze kakav problem ima i sve vise se uvlaci u ovo.
Molim vas, bilo kakav savet.. nemam vise snage, slomljena sam..
Otiđi na forum supstitucijska terapija malo iznad i sve ćeš naučiti o bupu,meni se znalo događati da kad zakljucam na bupu mi ispada cigara i propalio sam ohoho toga,ali to je bilo pri početku uzimanja,kada se mozak navikne na bup moraš ga uzimati samo da budeš normalan,odnosno da nemaš krizu koja je jako gadna iz iskustva,po opisu čini mi se da je tvoj muž tek počeo sa bupom i vjerovatno nikada nije bio na nekom opijatu jer bup tada nebi imao na njega tako djelovanje,potrudi se da mu pomogneš sto prije dok se nije navukao skroz,ja sam 5 godina zloupotrebljavao bup i sada sam 2 mjeseca cist i polako se oporavljam ali sam prvih mjesec nakon prestanka prošao pakao,Jako mi je čudno to da je navučen već godinu dana a da i dalje ima tako djelovanje na njega.
Pozz i sretno
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Ejakulacija

Post by noel »

Topi2 wrote:On nema zelju za sexom. U pocetku je hteo ali nije mogao da svrsi. Ubrzo su se odnosi proredili i sad ih uopste nemamo. On pije i neke antidepresive. Ode kod psihijatra i kao trazi pomoc a zapravo ne kaze kakav problem ima i sve vise se uvlaci u ovo.
Molim vas, bilo kakav savet.. nemam vise snage, slomljena sam..
Što se sexa tiče, antidepresiv tu pravi problem, nek vidi s doktorom da mu ili smanji dozu ili prebaci na neki koji nema tih nuspojava (mirtazapin, wellbutrin).

Što se ostalog tiče nemam pametan savjet... pokušajte nešto, nije rješenje odmah prekinuti čitavu stvar... postoje lječenja, savjetovanja.. ako ga voliš pomozi mu iščupati ga iz toga... samo budi oprezna i znaj kad je dosta.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
User avatar
Jajajajaisamoja
Posts: 79
Joined: Sun Jan 22, 2017 3:17 pm

Re: Ejakulacija

Post by Jajajajaisamoja »

Kako je svakom muka njegova najteža meni se jutros nije mogao dići :( Sinoć sam ispušio 10tak cigareta da nije do nikotina, znate on se koristi k,o otrov za mala stvorenja. E sad ako mi se ponovi? Da tražim Viagru, kamagru ili onu Bayerovu? Od koje je tablete bolja ejakulacija?
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF
vlada78
Posts: 37
Joined: Mon Feb 20, 2017 3:24 pm
Contact:

Re: Ejakulacija

Post by vlada78 »

Pozdrav i moj ti je savet da je najbolje da se obrati svom lekaru i iznese problem,verovatno mu bup,sigurno neodgovara čim on stondira toliko od njega,to je moja predpostavka a i piše u uputstvu da su to nuspojave tog leka.A probaj da izbaciš asentru.(to je s...e od leka,rivotril je ok.)Ali svaki organizam je drugačiji i drugačije deluje posebno na svaku osobu.Evo ja poznajem jednog drugara,on kada popije pola rivotrila oblači pižamu,dok npr.ja popijem svremena na vreme baš kada doživim neki stres ili počne depra i panika da me šiba.Popijem ga i ja sam kao jagnje.Neznam,ali ja nekako najviše imam poverenje u lekare,možda grešim ali to je moje lično mišljenje,da li sam stekao toliko poverenje u njih da su svemogući,jer da nije bilo njih ja sada nebih pisao ovo što pišem.Pozdrav i sve najbolje.
Post Reply