Pozdrav Svima Trebam savjet

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Pocetak
Posts: 15
Joined: Fri May 20, 2016 10:38 am

Pozdrav Svima Trebam savjet

Post by Pocetak »

Ja sam na ovome forumu se registrirao prije par mjeseci i pisao,ima tome...ne znam nesjecam se koliko, rekao sam da sam tabletoman godinama, i da shvacam da je glupo drogirati se antidepresivima i slicnim srnjima, ja tad nisam imao neke druge opcije jel sam bio protivnik i dorga a nesto mi je bilo uvrteno u glavu da su to lijekovi samo,bio sam mali 14 godina,kad sam shvatio da mi ne pomaze tolika doza vec samo steti organizam, bilo je malo kasno, vise nije bilo pitanje koje tablete samo daj, a imam prepisano antidepresive psihostabilizatore antisphotike i sedative, na kraju rekao sam da sam poceo sa kodeinom, idlje neki trip me bio hvatao, nisam ja mislim bas smislenopisao i itelgentno jer sam bio full od lijekovima plus kodeinom.
otisao sam u centar za ovisnost tabletomanija opijati,doktorica je rekla da cemo poceti skdanje bila je to prva kontrola smanjila mi je kodein uzimao sam preko kafetina tad 13 na dan, i poslusao sam pio sam po tri smanjio duplo...par dana...onda sam imao momente gdje sam rekao daj ovo vece da uzmem malo vise samo veceras, a doktorica u medzuvremenu ode na godisnji, ja prestanem ici moji misle da sam se skinuo a ja evo me od tad jos na kodeinu na kutiji kafetina, cesto sa rivotrilom mjesam, i jos po necim, niko ne zna ali pocelo je bit malo strasno, s obzirom da imam nenormalno kasljanje da me jako boli tjelo u predjelu ljedza dolje, unustarnje krvarenje je pocelo, otisao sam kod ljecnika opste prakse, kaze da ne zna uzrok niti kaj se dogdja, ali da mi je jetra ostecena pl,uca a najvise desni bubreg... sad stvarno zelim prestati sa ovim, sav se tresem, poceo sam piti cajve vodu ispirati se,zadnjih par dana popio sam po 3 do 4 kafetina na dan, kad me uhvati kriza pusim jednu za drugom cigaru gutam tecnost, radim sto mogu,
kad mi dodje jako onda 10 mg rivotrila, jesam smanjio sam imam zelju da prestanem ali se bojim...ima momenata kad kazem nema sanse da ja uspem ovo, najgore sto sam bez podrske, frend mi je danas savjetovao da kodein zamenim marihuanom, dao cak i broj dilera, ja sam mu rekao da sam korisito marihuanu i da mi nije nesto,on kaze da ne znam d aodziram kako treba, imacu podrsku gdje cu sigurno moc izdrzat a to je kad mi se cura vrati u 11om mjesecu, do tad planiram da poslusam fredov savjet i umjesto kodeina uzimam po joint tjedno sta vi mislite o tome?
treba mi samostalno odvikavanje prvo da moji nesaznaju drugo ljecnike nije briga imaju brdo nas ljudjaka, i dug je procs i stalno su im neki odmori,
imate li predlog, koji bi zamenio kodein, jel kafetin osim kodeina sadrzi kofein parecetamol sjebos am si organizam jako...moj problem je sto ja nemam granice niti kontrole,ja sam nedavno ajde da popusimo ja i cura malo trave, ja sma odjednom 3 jointa i nisam znao za sebe,tj jesam al nisam se bas mogao kontrolirati, da neduljim treba mi savjet nemojte mi pisat da idem ljcniku,nego neke blaze varijante nesot za smirenje ili travu, pa da to smanjujem,da idem tim putem? ne znam smao znam da kafetin vise nesmem, krvarim iznutar sve me svrbi koza mi mjenja boju, a ostecenje jetre je utvrdjeno jos prije par mjeseci... kako god znate recite pliz
Ništa ja ne potpisujem!!!
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Pozdrav Svima Trebam savjet

Post by noel »

Pocetak wrote:...vise nesmem, krvarim iznutar sve me svrbi koza mi mjenja boju, a ostecenje jetre je utvrdjeno jos prije par mjeseci... kako god znate recite pliz
Čaj od kamilice i duge šetnje.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pozdrav Svima Trebam savjet

Post by dzankoza »

Pozdrav. U startu pravis veliku gresku zato sto krijes od tvojih da si u veliko problemu.Druga greska,skidanje na svoju ruku. treca greska travom neces postici sta zelis. poslusaj lekara i obavezno reci svojima i sigurno ce ti najbolje pomoci.Svako skidanje mnogo bolje rezultate daje ako je porodica ukljucena. Za pocetak toliko i nemoj ove savete olako da shvatis vidis da si u jako losem stanju nemas bas vremena za zezanje. pomozi sebi i poslusaj sta ti kazem. SRECNO...
Post Reply