A simple life

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
com91
Posts: 7
Joined: Sun Jun 19, 2016 2:01 am

A simple life

Post by com91 »

Pozdrav svima, prvo bih zheleo da se zahvalim osobi, ili osobama koje su kreirale ovaj forum. Zatim svima koji su podelili svoje zhivotne priche I savete, hvala vam svima na iskrenosti i zhelim vam sve najbolje.

Pre ne znam tachno koliko godina, najdalje pet, sam sasvim sluchajno naishao na ovaj forum. To veche sam dzhorio neku domacicu, iz nekog razloga sam izguglao neshto, ne mogu se tachno setiti shta, tad sam prvio put shvatio da imam problem sa marihuanom, pa sam tako neshto I otkucao kako se skinuti ili shta vec, pa sam naishao na ovaj sajt.

U zhivotu nisam nikad pre imao preveliku zhelju za chitanjem, u shkoli nisam chitao lektiru, I nikad nisam stekao naviku chitanja. Prochitao sam nekoliko knjiga za zhivota, I to na jedvite jade iz vishe puta, ukupno ih je manje od deset za ovih 25 godina. Obichno je to bilo u bus-u gde bih za sat ipo prochitao 50-60strana I instant bi mi se prispavalo. Mozhda je to shto od malih nogu sam bio veoma vezan za video igrice pa knjiga nije prichinjavala toliku dozu zabave. Tako da sam se uvek radije odluchio za to umesto knjige, a I nisam pronashao neku konkretnu tematiku koja me zanima I koja mi drzhi pazhnju.

Medjutim te noci, kad sam prvi put otvorio ovaj forum odmah sam zashao u Ispovesti I ne mogu tahcno da se setim naziva teme, ali se secam otprilike imena autora. Bilo je neshto kao Angel, dal' DarkAngel ili tako neshto nisam siguran, uglavnom je bila veoma duga pricha, meni jako interesantna. Pa se pojavljivala u komentarima I njena Mama, pa se nashao I jedan straight momak sa foruma koji joj je pomogao I na kraju su se I smuvali. Bilo je tu josh pricha, kojih stvarno ne mogu da se setim kao ove prve, uglavnom ja sam tako ulazio svako malo na forum da vidim da li je josh neshto napisala. Nikad vishe nisam prochitao nishta novo od nje, nadam se da je dobro.

Prolazili su tako meseci, ja sam promenio kompjuter I sistem vishe puta, tako da mi se forum zagubio u starim bookmarks-ima, I totalno ishchezao iz mog znanja tokom ovih par godina. Iz nekog razloga, sinoc sam se opet nekako setio foruma I odluchio da udjem I prochitam. Trazhio sam taj njen post, ali proshlo je mnogo vremena od toga, I nisam uspeo da ga nadjem.

Naishao sam na prichu Miklosiceva 9, I zaseo da to prochitam, poshto sporo chitam, ostao sam do zore. I danas kad sam ustao nastavio I stigao do kraja, iz nekog razloga mi se veoma svidja ta tematika, I mogu donekle da se poistovetim sa piscima. Tako da sam odluchio da uzmem bombu piva I ja napishem poneshto o sebi, ne verujem da cu znati to lepo da upakujem kao priche koje sam do sada prochitao. Ali verujem da ce mi prijati, I da cu usput shvatiti neshto vishe o sebi poshto nikad nisam pokushao tako neshto da prenesem na papir, ili ti na ekran.

Izvinjavam se za ch, dzh, sh i slichno, tako sam navikao da pishem, ne poznajem nashu tastaturu.
You never get a second chance to make a first impression.
User avatar
com91
Posts: 7
Joined: Sun Jun 19, 2016 2:01 am

Jednostavan Zhivot

Post by com91 »

pakao
Last edited by com91 on Thu Mar 11, 2021 10:52 am, edited 1 time in total.
You never get a second chance to make a first impression.
User avatar
Heroin Rehab 4 YU
Posts: 39
Joined: Tue Jun 07, 2016 8:38 pm
Location: Beograd

Re: A simple life

Post by Heroin Rehab 4 YU »

Kolega, samo da napomenem da se čita ono što si napisao, barem sam ja pročitao od početka do kraja, a sigurno nisam jedini.

Na ovom delu foruma piše da nisu poželjni komentari ili odgovori, ne znam zašto, jer svakom autoru znači da neko zapravo pročita ono što je pisao i da dobije bilo kakav feed-back.

Nemoj da te obeshrabri nedostatak povratnih informacija, sve se ovde pročita, pre ili kasnije, a napisano ostaje online z'uvek... ili bar dok Sanela plaća održavanje sajta.

So, whenever you feel like it, go ahead and continue... da vidimo šta se desilo u prvom semestru druge godine. U stvari, nije ga ni bilo, zar ne?
Dobro, onda šta se dešava u Beogradu, radiš li nešto... mislim na posao, za ovo drugo znam da radiš. ;)
You Are Infinite Consciousness Having A Human Experience. You Are A God In Amnesia.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: A simple life

Post by yasujirozu »

osim ako nisi žešća barončina, te me uspjel prevariti - fino pišeš, klinčadijo; imaš taj "tok misli" s kojim se mnogi (neuspješno) hrvaju

keep it coming
User avatar
com91
Posts: 7
Joined: Sun Jun 19, 2016 2:01 am

Re: A simple life

Post by com91 »

Pozdrav drushtvo. Nastavicu kad budem u mogucnosti. Trenutno sam bez neta pa kad skupim da platim nastavice se.

Naravno da nije bilo druge godine, nego chetiri puta prva na raznim fakultetima.

Rehab, odgovoricu ti na pm kad mi admini odobre opciju da odgovorim.
Until then, stay tuned! :)
You never get a second chance to make a first impression.
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: A simple life

Post by noel »

yasujirozu wrote:fino pišeš, klinčadijo; imaš taj "tok misli" s kojim se mnogi (neuspješno) hrvaju

keep it coming
+1 zanimljivo štivo, čekamo nastavak
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
User avatar
com91
Posts: 7
Joined: Sun Jun 19, 2016 2:01 am

Things get complicated

Post by com91 »

sta reci
Last edited by com91 on Thu Mar 11, 2021 10:51 am, edited 1 time in total.
You never get a second chance to make a first impression.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: A simple life

Post by yasujirozu »

posebice me zanima dolazak&boravak u beogradu, te kako je do toga došlo

nastavi
User avatar
com91
Posts: 7
Joined: Sun Jun 19, 2016 2:01 am

Re: A simple life

Post by com91 »

Drago mi je da neko chita. Prvom prilikom cu nastaviti.

Internet imam josh sat vremena, gase ga u 12.

Struju seku prekosutra, tako da ne znam bash kada, ali cu nastaviti.

Veliki pozdrav yasujirozu, ko prezhivi prichace. :roll:
You never get a second chance to make a first impression.
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: A simple life

Post by Hemfri »

film,drama koja je snazna,drz se bolan!
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
Post Reply