Zacarani krug

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Pocetak
Posts: 15
Joined: Fri May 20, 2016 10:38 am

Zacarani krug

Post by Pocetak »

ja bih se sada nadovezao na svoju prvu temu dakle ono sto se sad dogadje je to da nikako ne mogu izaci iz zacaranog kruga, cim me malo popusti j aopet,..pa sam sad uzeo kodein 70mg , neko mi je napisao da besmisleno pricam,pa izvinjavam se ali i sta st eocekivali da mogu da pisem bas savrseno dok sam pod svim i svacim
Ništa ja ne potpisujem!!!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zacarani krug

Post by sanela »

Dobrodosao na forum!
Radi pregledosti diskusije bih te zamolila da postove koji su dio tvoje ispovijesti pises u temu koju si zapoceo.
Hvala i sretno.
User avatar
Pocetak
Posts: 15
Joined: Fri May 20, 2016 10:38 am

Re: Zacarani krug

Post by Pocetak »

sanela wrote:Dobrodosao na forum!
Radi pregledosti diskusije bih te zamolila da postove koji su dio tvoje ispovijesti pises u temu koju si zapoceo.
Hvala i sretno.
izvinite nisam znao gde nov sam pa se tek snalazim po forumu, hvala, nema moje teme o kodeinu da li je prebacena negde?
Ništa ja ne potpisujem!!!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zacarani krug

Post by sanela »

Pocetak wrote:
sanela wrote:Dobrodosao na forum!
Radi pregledosti diskusije bih te zamolila da postove koji su dio tvoje ispovijesti pises u temu koju si zapoceo.
Hvala i sretno.
izvinite nisam znao gde nov sam pa se tek snalazim po forumu, hvala, nema moje teme o kodeinu da li je prebacena negde?
Prebacila sam je u podforum "Opće diskusije".
Post Reply