Apel za pomoc

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Apel za pomoc

Post by Ludi Momak »

hej ljudi stvarno se izvinjavam sto se nisam javio u kakvom sam kurcu cak sam i zaboravio da sam ovo postavio.naime neki dan sam imao udes bio sam previse opaljen kljuca me ufatilA ZA volanom i zabijem se u zid napravim totalku na autu.sto se tice mog drogiranja citam ovo sve gore vidi se da ste vi ovo sve prosli najvise me interesuje za kolko dana cistoce ce me proci onaj osjecaj nervoze kad se trzam i ne mogu sjedit?Jedna dobra vijest u mom gradu trenutno nema dopa dobrog a ja svakako nemam nekih sema samo jednog covjeka koji nema tako da ne mogu ni uzet.ali budala neki dan mi je ovaj stari dzankoza zavrsio i zacepi mi se gan i budala sa njegovim ganom se sredim i vjerovatno sam popusio hepatitis,interesuje me ima li kakav lijek dobar.Sto se tice dopa ne uzimam ga vec par dana ali dns sam popio 17 tramala sutra necu ni jedan.mislim se sad malo vratit na malatre ipak mi je lakse njih kontrolisat bar par dana dok ne izbijem dop iz glave.?a volio bi otic kod psihijatra malo popricat:
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Apel za pomoc

Post by Ludi Momak »

SVAKI DAN RAZMISLJAM O BUDUCNOSTI BIO SAM SE SKINO FINO SA TRAMALA I CITAVU ZIMU TRENIRO UGOJIO SE BIO SAM RAHAT RASTERECEN,A OTKAD SAM DOSAO U KONTAKT SA DOPOM NE ZNAM VISE ZA BUDUCNOST SVE MI JE UPITNO.STO JE NAJGORE IMAM DOSTA STVARI ZA IZGUBIT JEDINI SAM NASLJEDNI JEDNE FIRME I TO DOBRE FIRME I KAD BI SE SAZNALO ZA OVO ZAVRSIO BI U KOMUNI I NE VJERUJEM DA BI PONOVO VRATIO POVJERENJE.STO SE MENE TICE KAD SAM NORMALAN RASPOLOZENJE MI SE MIJENJA SAD SAM NESIGURAN U SEBE SAD SIGURAN,SAD IMAM SAMOPOUZDANJE SAD NEMAM A KAD SAM OPALJEN UVIJEK SAM DOBRO RASPOLOZEN LOGICNO.STO SE TICE DRUSTVA JA SE NE DRUZIM SA NEKIM HEROINISTIMA NEGO SAM VECINOM SAM BUDEM NA POSLU DO 4 PA POSLIJE SE PUKNEM MALO BUDEM PO MAHALI.TAKO MI JE ZADNJE DVIJE GODINE I OSJECAM SE JAKO RUZNO JER SAM NAVIKAO DA SAM UVIJEK U CENTRU PAZNJE DA IMAM DOSTA PRIJATELJA KOJI SE MALTENE OTIMAJU ZA DRUZENJE SAMNOM I UVIJEK SAM ZNAO LJUDE NASMIJATI.SAD SAM ZAPEO NEGDJE NIKO ME NE ZOVE KAO DA SU ME LJUDI ZABORAVILI ILI NESTO POGRESNO RADIM.JOS GORE JE TO STO SAM PRIJE UVIJEK VODO DJEVOJKE FINE A SAD VEC 3 GODINE NISAM CAK NI POLJUBIO DJEVOJKE KAMOLI BIO U VEZI STA SAM SEBI URADIO NE MOGU VJEROVAT A NISAM STIDAN SARMANTAN SAM I ZNAM ZBARIT.JEDINI MOJ NE MOGU RECI PRIJATELJ ODRASLI SMO ZAJEDNO ALI BJEZIM OD NJEGA ON JE NAVUCEN SVAKI DAN UZIMA DVA METRA OD NJEGA BJEZIM STO DALJE I STO JE NAJGORE GLUPAN KUPIO DVIJE BOCE METADONA KAZE NECU VISE DOP UUZIMAT SACU SE SKINUT A NIJE SVJESTAN DA JE ONO DESET PUTA GORE.ISKRENO SE LJUDI NADAM I MOLIM BOGA DA CU SE ISCUPAT IZ OVOGA MAKAR MORO TRAMALE PIT!!
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Apel za pomoc

Post by Ludi Momak »

imam jos pitanja sta mislite da uzmem subotexa malo pa bar u dva tri dana pod jezik dok izbijem ovo govno iz glave?i sta cu ljudi ako sam fasovo hepatitis a jesam 80 posto ne znam sta cu ali ne plasim se toliko vjerujem da imaju sad neki dobri lijekovi**???
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Apel za pomoc

Post by Frajla »

Pa sub bi ti pomogao da sredis svoj zivot, prvo sto bi ti ubio rovca u glavi a drugo sto bi mogao da vodis normalan zivot. Da se smejes, da setas dobre ribe :) i da vodis aktivan i zdrav zivot. Zdrav zivot u smislu da nemas dodira sa ekipom starom. Budi neko vreme na njemu dok se psihicki ne stabilizujes. Bar je tu meni pomogao.
Ako si fasovao hep i za to ima leka. Moze se desiti ako sada uradis test na hep da ce ti se pokazati negativnim jer njemu treba nekoliko meseci da se "aktivira". Ali sto pre budes saznao da li ga imas ili nemas od toga ti moze zavisiti i duzina lecenja.zavisi u kojoj zemlji zivis i koje terapije postoje, ali trajanje iste je ili 6 meseci ili godinu dana. Sve u svemu leka ima
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Apel za pomoc

Post by Frajla »

Samo pazi kada budes uzimao sub. Moras da sacekas zikru pa da uzmes sub ako nemas iskustva sa njim inace ce te opasna zikra sprziti.
Vezano jos za hep c..... Napisala sam ti za hep ima leka ali za dusidasi nema. To uzimanje necijeg gana je nono. Pamet u glavu
User avatar
noel
Posts: 380
Joined: Wed Apr 08, 2015 9:51 pm

Re: Apel za pomoc

Post by noel »

Ti još nisi ni "pošteno" navučen na dop i stoga si u velikoj prednosti, iako se trenutno možda ne čini tako. Po meni bolje nemoj uzimati Subutex ako nemaš čvrstu namjeru da prestanes s drogiranjem - supstitucija će te isto uvući duboko u dno iz kojeg se kasnije još teže izvući (iz osobnog iskustva).

Olakšaj si zikru s nekoliko trodona ali budi oprezan, nemoj da se prilikom skidanja usput navuces na nešta. Nije sve tako strašno kako se čini, čeka te eventualno velik i ispunjen život ako sad napraviš prave poteze i malo istrpis.
MasacreEnElDiscoBar wrote:sad vishe neznam di sam...samo mjenjam droge...uff...koje sranje ochu se rjeshit te ovisnosti a, molim Boga da mi ostavi neshto....
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Apel za pomoc

Post by ziki »

Sa Tramalima ili Trodonima se neces usreciti...
A sa brojkom koju pominjes - 17 Tramala se nikako neces usreciti..jer se na taj lek tako brzo navuces da uskoro neces znati na sta si u stvari navucen.. ako naravno usput ne daj Boze ne dobijes neki epi napad sto se od tolike kolicine Tramala desava..daleko bilo.
A kriza od Tramala je u najmanju ruku jednako mucna kao Heroinska, a ponekad i gora.
A Subotex je ona zadnja stanica, ako si konacno resio da se skines i imas motivaciju.. pa da ti on posluzi kao ta prelazna faza do konacnog cilja.
I on isto zahteva odvikavanje jer takodje stvara zavisnost, ali onda si se sveo na taj jedan problem i na njemu radis..pri tom za to vreme dok si na terapiji sredjujes svoj zivot na svim drugim poljima.
Ali od njega ne ocekuj neka velika zadovoljstva, i ne padaj u iskusenja da ih trazis.. vec budi zahvalan sto nemas krizu i radi na sebi.
Pa srecno..
...
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Apel za pomoc

Post by Ludi Momak »

dns sam raskrstio s dopom sutra dobivam 24mg subotexa i 20 tableta hepa za narednu sedmicu i onda idem u hrvatsku na 6 dana kod familije bez iceg i ja mislim poslije toga da vu moci bez iceg a mozdq je vrijeme
Ludi Momak
Posts: 26
Joined: Tue Aug 06, 2013 4:52 am

Re: Apel za pomoc

Post by Ludi Momak »

hvala vama sto se me saslusali vec dugo nisam imao nekog za razgovor kad su me svi prijatelji napustili...... :|
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Apel za pomoc

Post by ziki »

Prijatelji su ponekad vrlo promenljiva kategorija, pogotovo kad ti lose ide u zivotu.
A kad si u ovakvoj vrsti problem onda tek..
Covek je sam sebi jedini sigurni oslonac u zivotu..ili neprijatelj..zavisi.
...
Post Reply