Kokain

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Lili1
Posts: 9
Joined: Sun Apr 03, 2016 4:27 pm

Kokain

Post by Lili1 »

Pozdrav svima. Jako mi je drago sto sam slucajno naisla na ovaj forum jer mi je potrebna pomoc, potreban mi je netko za razgovor, jer to, nazalost irl nemam. Razlog tomu je taj sto su me svi ljudi koji su u mojem životu bili iole ,,normalni'', napustili. Ostale su mi samo osobe koje su u istim govnima kao ja, i koje ne znaju kako dalje. Svoje roditelje ne zelim zamarati i ne zelim da se brinu, iako su i oni vec primijetili da se nesto desava sa mnom, na sto ih ja smirujem i govorim da mi je tesko u skoli te da sam zato takva. Da predjem na stvar, tek sam napunila 18 godina,i vec sam, ocito, neko vrijeme ovisna. Pocela sam sa glupostima kao relativno mlada, sa svega 13 godina pocela sam pusiti jer sam htjela biti ,,cool''. To me drzalo otprilike godinu dana, do moje 14. godine. Tada sam pocela piti u velikim kolicinama, roditelje bih lagala da cu spavati kod prijateljica koje su moji roditelji voljeli, a zapravo sam izlazila sa onima koje su moji roditelji etiketirali kao lose drustvo. Opijala bih se prvo samo vikendom, te sam kasnije pocela piti i nakon skole. Ocjene su padale, sve je bilo koma. Nakon nesto manje od pola godine takvog stanja, uz pomoc pravih osoba sam se koliko toliko opametila te sam prestala piti sve do moje 16. godine. Vise nisam pila, sada sam redovito pusila travu. Nakon nekog vremena, to mi vise nije bilo dovoljno, te su uslijedili spid, bomboni, na kojima sam bila dosta dugo, ali nisam postala ovisna o nijednom od toga. Onda, sa mojih 17 godina je uslijedilo nesto za sto sam mislila da cu probati samo jednom, i nikad vise- kokain. Naravno, nije ostalo na tome da cu ga probati samo jednom, vec sam ga ,,probavala'' gotovo svaki dan. Mislila sam da mogu prestati kad god, ali nisam shvacala da lazem samu sebe i da sam vec u dubokim govnima. Svi oko mene, koji nisu radili takve stvari su mi govorili da sam vec postala ovisna i da mi je potrebna pomoc, ali ja sam se ostro suprostavljala i govorila im da nemaju pojma i da ja mogu prestati kad god zelim, pa su me kasnije i sve takve osobe napustile. Krv iz nosa mi curi jako cesto, i mislim da mi ni nos, kao ni ja sama nije u redu. Osjecam kako se raspadam. No, kako god, shvatila sam da sam ovisna kada je dosla nestasica, te nisam imala od koga nabaviti. Tresla sam se, plakala sam, nisam znala sta da radim sve dok mi ga prijatelj nije nabavio, onda mi je bilo bolje. Molim vas, ako netko ima bilo kakav savjet kako da zapocnem sa skidanjem, jer stvarno zelim prestati i zapoceti novi zivot
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Kokain

Post by ziki »

Nisam nesto mnogo koristio kokain..tako da nisam nesto merodavan da pomognem u vezi skidanja, ali sam hteo da kazem ovo u vezi curenja krvi iz nosa da se obratis lekaru jer moze da bude zeznuto. Nekima posle duzeg vremena bukvalno progori kost u nosu..sto ne znaci da je kod tebe slucaj.Ali vodi racuna.. Pozz..
...
Lili1
Posts: 9
Joined: Sun Apr 03, 2016 4:27 pm

Re: Kokain

Post by Lili1 »

Hvala u svakom slucaju. To za ljekara svakako stoji, ali tesko da cu otici kod ljekara, i da on nece nista skontati. Kazem, veliki mi je problem, jer STVARNO ne zelim da dodje to do mojih roditelja
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Kokain

Post by dzankoza »

Mlada si i imas sansu da prodjes sa minimumom posledica ali moras da se ostavis koke. I moras da znas da posle kokaina uglavnom ide heroin za spustanje, e tu je zamka. dok se spustas sa koke navuces se na hors i onda si bas u kanalu. pamet u glavu i slobodno poslusaj savete od ljudi koji su to prosli. uci se na tudjim greskama , manje boli. Pozdrav i srecno :shock:
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Kokain

Post by ziki »

Meni je bilo jezivo kada sam video bukvalno rupe u nosnoj kosti..ili hrskavici.
Znači posle kad dišeš verovatno zviždiš kao pištaljka... :roll:
Mala šala..ali možda te malo i prepadne ta činjenica, pa više budeš oprezna.
...
Lili1
Posts: 9
Joined: Sun Apr 03, 2016 4:27 pm

Re: Kokain

Post by Lili1 »

Pa, naravno... Zapravo, to je druga stvar koje se najvise bojim, prva je to sto osjetim polako unutrasnje raspadanje, depresiju i sve manje volje za icim. :shock:
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Kokain

Post by Frajla »

Ako zelis da se izvuces, obrati se roditeljima za pomoc, jer veruj mi bez njihove pomoci ces tesko uspeti da ne kazem nikako.Ono sto me je zaprepastilo je recenica da ne bi da ih zamaras!! Iovako kazes da su vec svesni da se nesto desava sa tobom, a svesni su i sta se desava jer te roditelji najbolje poznaju.Ja dok se nisam njima obratila za pomoc, nisam uspela ni jednom da ostanem cista
pozdrav
Lili1
Posts: 9
Joined: Sun Apr 03, 2016 4:27 pm

Re: Kokain

Post by Lili1 »

Hvala na savjetu, rekla sam im. :P
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Kokain

Post by demijan »

iskreno jesi stvarno rekla roditeljima ili je bio prijatelj da se pocastite pa se osecas lakse?
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Lili1
Posts: 9
Joined: Sun Apr 03, 2016 4:27 pm

Re: Kokain

Post by Lili1 »

Stvarno sam im rekla. Mada oboje misle da je ti samo faza i da mi zapravo nije potrebna strucna pomoc
Post Reply