Mracno-Svetli Svet DarkAngel-a

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Novi zivot?.....Da li uopste i postoji?


Preselila sam se u Nish. Tu je pocelo moje skidanje na suvo. I bilo mi je odvratno. Bez ijedne tablete,bez icega. Zenice su mi danima bile kao tanjiri, preznojavala sam se,slinavila, tekle su mi suze iz ociju, svi misici na telu su me boleli. Nije to bila neka strasna kriza i neko mnogo strasno skidanje. Sve sam to lepo prebrodila. Tada jos uvek nisam znala da je svako skidanje sve gore i gore i da su krize sve gore i gore ako se nastavi sa drogiranjem. Ja sam samo zelela da za mene pocne neki novi zivot, da upoznam ljude, da pokusam da zaboravim kradje i lazi i sve ono lose sto sam ucinila. Moja relacija jedno vreme bila je – kuca – skola – skola – kuca.Nisam se vidjala sa starim drustvom,izbegavala sam ih maximalno. Polako sam stala na noge,i popravila uspeh u skoli. Ne mogu tacno da ocenim kad sam upoznala B koji mi je vrlo brzo ostao momak...Ne mogu da procenim kad su se desavale neke situacije jer mi je sve u glavi pomesano. Prvo sam se dugo druzila sa M koja je znala za moj problem i trudila se da mi pomogne sto vise da se uklopim u svet. Tada sam stalno isla na techno zurke,ali se nisam drogirala. Moje pice je bilo vodka i guarana i bilo mi je skroz ok. Alkoholisala sam se kao nenormalna. Umela sam da sljustim celu flasu vodke sama na zurci i da se provedem dobro bez padanja i povracanja.
Pocinje prica sa B....upoznali smo se na autobuskoj stanici.Prisao mi je i dao mi cokoladicu. Bas mi je sve to bilo nekako slatko. Onda smo se smuvali posle koncerta Darkwood Dub-a. Naravno da sam i na tom koncertu bila pijana. Ljustila sam sve od likera pa do vina,samo rakije domace nisam mogla da svarim,i vinjake takodje,od njih mi je bilo muka. E sad, dugo sam bila str8, ne znam tacno koliko meseci ali znam da sam uzela exer na jednoj zurci zajedno sa B. I opet mi je bilo predivno i uzivala sam. Skakala sam kao luda, osecala se slobodnom i srecnom. Kasnije sam jos nekoliko puta odradila ex na zurkama, on ih je radio stalno bez obzira da li je na zurci ili ne,meni to nije bilo jasno – kako uspeva da izdrzi...Ali,ljudi se navikavaju na sve i svasta!. Ne secam se da li je majka moja provalila to ili ne. Znam da me je ubrzo taj B toliko razocarao da sam ga gadjala daljinskim upravljacem i izbacila iz kuce.Kasnije smo postali zamo poznanici,ali se on opet kasnije pojavio u prici.
Onda nastavljam da zivotarim. Nisam se drogirala nicim, samo sam se alkoholisala,zajedno sa M, i bilo nam je cool. Zavrsila sam srednju skolu, secam se obukla sam dugu crnu suknju do zemlje i bluzu sa velikim zvonastim rukavima, i stavila sam onu punk “kucecu” koznu ogrlicu. Dobijala sam komplimente od profesora kako divno izgledam, neki me i hvalili kako sam bila posebno i specijalno dete, da sam bila drugacija od ostalih i da sam se uvek izdvajala iz mase. Ja sam bila presrecna sto sam konacno zavrsila tu skolu! Muka mi je bilo od nje. I od ljudi u njoj. Nikada nisam mogla da se uklopim medju njihi zbog toga sam se strasno nervirala. Mrzela sam ih sto su me nazivali “ludom” jer citam knjige a onda dolazili kod mene da traze pomoc da im napisem sastav za pismeni. Ja sam im uredno naplacivala sastave.
Kada sam upoznala I. odusevila sam se i kao zaljubila sam se. Nije to bila neka zaljubljenost,samo mi se decko svideo. On je iz Beograda. Pozvao me je na svadbu svoje sestre, i ja nisam mogla da odbijem jer je navaljivao ko lud.To je bilo ja mislim bas za vreme letnjeg raspusta,radila sam po nekad exeve na zurkama,ali vrlo retko. Secam se,on mi je dao “srce” od kog sam totalno odlepila, znaci nikad u zivotu nisam osecala toliku milinu nego tada. Kasnije kad smo otisli u BG na svadbu,od ranog jutra smo poceli da se alkoholisemo,onda smo popodne otisli u restoran gde su ljudi u najvece poceli da se vesele. I tu mene I. poziva da krenem sa njim u WC.Nisam shvatala o cemu se radi, pomislila sam – Nije valjda da hoce sad da se kresnemo. Medjutim u prici je bilo nesto sasvim drugo. Izvukao je paklicu cigareta i prosuo beli prah na nju. Odmah sam znala – kokain. Srce je pocelo da mi lupa kao ludo, jer nikada nisam do tada probala kokain. Povukla sam crtu i posle nekoliko minuta osetila se prelepo,kao najvaznija osoba na celom svetu, osecala sam se najpametnije, pricala sa ljudima a iz usta su mi izlazile neverovatne recenice koje ne bih verovatno ni u ludilu smislila str8, pila sam vermouth ceo dan i nisam nikako mogla da se napijem, osecala sam da imam snage i volje da prodjem kroz zid ako to pozelim, mislila sam da sam najuzvisenija i da su svi ljudi ispod mene, da sam ja najvaznija i najlepsa,i najpametnija. Onda mi je bilo jasno zasto se sve filmske zvezde i ostali slicni njima onako ponasaju i imaju nadmeno drzanje – sve to radi kokain.Ali tu se nije zavrsila prica. Posle svadbe otisli smo svi u Barutanu na trance,Astrix. Pre toga I. drug je iz dzepa izvukao speed koji je bio nebo plave boje. Nikad nisam pre toga videla plavi speed,ali radio je kao lud. Ceo svet se okretao oko mene!Sve je bilo ludo i brzo, pricala sam kao navijena,zezala se, ceo Beograd mi se cinio kao najlepsi grad na svetu dok smo se vozili. A na zurci – STRAVA!Cepa trance, koji ja inace obozavam..Ni tu se prica sa drogiranjem ne zavrsava. Sanja, devojkak oja je bila sa nama mi daje polovinu exa “?” plave boje. I onda sam odlepila skroz. Toliko sam odlepila da sam ujutru na chillu pored Ade pocela da haluciniram!
Ne znam da li sam preskocila neki period,ali i ako jesam onda on i nije bitan toliko,dolazi vreme kad upoznajem S,mislim,znali smo se mi jos odavno sa zurki ali sad smo se upoznali malo bolje. Ja naravno nisam imala decka i odlucila sam da mi on bude decko. Nekako mi se cini da sam u tom periodu samo trazila nekoga ko ce me voleti i ko ce se brinuti o meni. Vezivala sam se za ljude kao luda. Znala sam i za S da redi exere po zurkama. Meni to nije smetalo. Pocela sam i sa njim da idem na zurke. Secam se,jednom zamalo da overim od exa, cela sala mi se zavrtela i nisam nista ni osecala ni videla,znala sam samo da moram da sednem inace cu pasti, cinilo mi se kao da cu umreti na sred zurke! Uzas! Bilo mi je zanimljivo sa njim,ali on je bio isuvise mekan za mene,ako bih ja rekla da je upaljac zelene boje a on je u stvari plav,on bi rekao naravno – u pravu si upaljac je zelen. Nikad se nismo prepirali jer sta god bih ja rekla on bi potvrdio, i to je pocelo da me iritira,a i drzao se mami za suknju i mama mu je bila ceo svet.
Ne znam zasto sam tako tragala za ljubavlju a pronalazila samo debile, ja sam samo zelela da nadjem neku stabilnu i normalnu vezu, nekoga sa kim mogu podeliti i dobro i zlo, nekoga ko ce me podrzati. To sto sam se povremeno drogirala – nije mi smetalo. Nisam praktikovala drogiranje bez razloga, samo na zurkama i to je to, a zurke su bile jako retke. Nisam znala da stanem a nisam znala ni za cime tragam, i sta me to tera da uzmem sve te droge. U pocetku sam znala – kad je bila u pitanju trava i trodoni – radoznalost i glupost, ali zasto kasnije? Ne znam...Mogu iskreno reci da sam zavolela taj osecaj koji me cini skoro nestvarnom,automatski me izbacuje iz realnosti i ja sam u nekom svom svetu koji meni odgovara u isto vreme srecna i puna ljubavi za sve i svakoga! Nekako sam se zaljubila u taj osecaj. Naravno, heroin mi svo to vreme nije izlazio iz glave.Mali crvic rovao mi je po mozgu kao nenormalan, ali nisam zelela da uzmem. U stvari, nisam imala nikakvog kontakta sa njim i ljudima koji ga konzumiraju. I u to vreme bila sam mirna samo su me crv i misli na heroin ubijali redovno. Nisam nikako mogla da izbacim iz glave taj osecaj koji mi pruza.
Gde sam trebala da se zaustavim....ne znam....Mozda onog trenutka kad sam se navukla na trodone? Mozda jos i pre toga? I da li sam uopste i zelela da se zaustavim. Nish je prepun droge i narkomana, zurke su prepune gudriranih ljudi, retkost je naici na nekoga ko je str8, svi se drogiraju necim i svi zive u nekom svom tripu. Volela bih da sam otisla daleko, gde ne postoji nista od toga, na neko pusto ostrvo gde me nece biti psiha i gde me nece sretati drogirani ljudi...
Neko kaze da se narkomani medjusobno privlace, i ja mislim da u tome ima istine. Tada nisam verovala,sada verujem, posle toliko godina. Narkomani se medjusobno prepoznaju i privlace na neki cudan nacin, neobjasnjiv. Ja za svakoga na ulici mogu sada od prilike reci da li se radi ili ne, to se nekako vidi po pokretima, po izgledu..ne mogu da objasnim,ali oni koji se drogiraju ili koji su se drogirali nekada shvatice o cemu pricam.
Tako “slucajno” privuce mene jedan decko i privucem ja njega u autobusu.Ne, hehe, nikako to nije bilo slucajno...rekoh ja narkomani se medjusobno prepoznaju i privlace, a nista nije slucajno....nista....

Nastavice se.....
Last edited by DarkAngel on Fri Oct 20, 2006 4:00 pm, edited 1 time in total.
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Magy
Posts: 20
Joined: Wed Sep 21, 2005 12:35 am
Location: NS

Post by Magy »

Wow! Pisi pisi pisi! Bas super pises, nekako je lako za citanje. Inace kad vidim pun ekran slova, odmah me mrzi da sve citam, ali ovo je bas zanimljivo!
too weird to live
too rare to die
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Heroin Story 2

Secam se....bilo je to u stvari davno...ali ma koliko davno bilo – ovo secanje ne bledi. Secam se svega. Svakog pokreta, dodira, svake situacije.
Krenula sam na posao, kao i obicno. Tada sam radila u parfimeriji. U autobusu sam spazila jako slatkog decka sa zelenim ocima. Odmah mi se dopao, on, njegov stil, izgledao je bas onako kako ja volim.Malo smo se tu gledali u busu, i naravno – meni padne na pamet, ili osetim , nemam pojma, da i on vuce heroinski teret kao i ja nekada. E to je to privlacenje koje nikako ne umem da objasnim. Dan,ili dva posle toga srecemo se na trance zurci i upoznajemo se, razmenjujemo brojeve telefona, ja sva presrecna. N....Sledeceg dana nakon posla otila sam kod njega na kafu jer je ziveo blizu mog radnog mesta. Pricali smo dugo, o svemu...i naravno dotakli temu o drogama. I zamislite, nisam pogresila, u pitanju je bi heroin. Tada mi je rekao da je dugo bio narkoman ali da se sad skida. To je bila prva laz od njega. Ne znam sta sam videla u njemu, ne znam zasto smo privukli jedno drugo – da li zbog heroina ili zato sto smo se svidjali jedno drugom....ne znam...Automatski sam raskinula S i poletela za N kao luda. Jedno vreme smo se kao druzili ali to je trajalo kratko. Jedno vece kad je dosao kod mene samo jedan pogled je bio dovoljan da mi sve bude kristalno jasno. Bio je uradjen. Do tada duuugo nisam videla male zenice, a sam pogled na njegove oci me je bacio u proslost. Rekla sam mu da sam ga provalila i da nema potrebe da to krije od mene. E sad, ja sam naravno mislila da se radi na nos, ali nisam bila u pravu. Dve - tri veceri nako toga sto sam ga provalila da se jos uvek drogira zatrazio mi je casu vode. Iz dzepa izvadio spric. Nisam mogla da verujem! Napunio je spric vodom i onda smo izasli, popeli se dva sprata vise gde je on preda mnom stao da kuva dop i sprema se za fix. Okrenula sam ledja, nisam zelela to da gledam, nisam zelela da poverujem da je on intravenski narkoman i svo vreme sam se pitala sta ja u stvari trazim sa njim. Nisam znala...naravno, ponudio mi je liniju jer sam mu ja prethodno pricala da se nikada nisam ubola ali znao je pricu o tome da sam bila navucena i tako to,da se giram po zurkama.... Gledala sam u tu zutu liniju i pitala se ima li smisla uzeti je. A ona kao da me je dozivala, srce mi je lupalo ludacki, proslo je toliko vremena od kad nisam imala nikakav kontakt sa tim....I nisam odolela...Nisam...Smotala sam novcanicu i povukla. U meni su se mesala osecanja – griza savesti i sreca. Ne mogu vam objasniti taj osecaj...I posle nekoliko minuta opet sam bila ona ista devojcica sa malim zenicama kao nekada. Ne mogu da kazem da mi nije bilo lepo jer cu slagati. Bilo mi je prelepo. Ali, drzala sam se ubedjenja – ajde uzela sam sad i necu vise. Naravno da nije tako bilo. Svako moje vidjanje sa N i ja bih dobijala svoju crtu. Tu sam upoznala i njegovu bivsu verenicu sa kojom ima dete,cerkicu koja je tada bila mala beba. I ona je takodje intravenski narkoman. Dva ili tri puta smo izasli zajedno, njih dvoje su se fiksali a ja sam smrkala. Tih dana osecala sam se kao nekada, slobodno i blazeno srecno ali me je strasno iritiralo njegovo fiksanje. Zaljubila sam se u N sto mi je bila najveca greska. Volela bih da ga nikada nisam upoznala. Spavala sam kod njega, bili smo stalno zajedno, stalno sam mu govorila da se skine sa jebene igle i da prestane to da radi sebi. Nije me slusao. Onda je krenuo da mi krade novac iz novcanika, pa mi je ukrao novac iz kase dok sam ja bila da mu donesem vodu...A onda je doslo ono najgore. Dosao je kod mene i iz kuce mi ukrao 12500 din, u to vreme kad se preracuna bilo je nekih ja mislim 200-250eur, i to bas pred moj rodjendan, i ostavio mene i moju majku sa celih 200din. Nisam mogla da poverujem da je to on, nisam zelela da verujem da je to on...ali ipak je bio. Secam se, lezala sam na podu i plakala kao malo dete, osecala se bezvrednom, iskoriscenom od strane nekoga ko se postavio kao “prijatelj”. Ne mogu vam opisati koju bol sam osecala i koliko sam plakala. Sad razmisljam,imala sam neverovatnu srecu sto se to desilo bas tada, jer da nije ponovo bih se navukla kao skot na heroin,ovako nisam bila navucena i nisam ni imala krize. Nisam dovoljno dugo drogirala da bih se navukla. Dobro, priznajem, falio mi je malo heroin ali to sam brzo prebrodila.Ali nikada nisam mogla da prebolim ono sto mi je uradio. Njemu sam oprostila, dosla kod njega i razgovarala sa njim kao covek sa covekom, molila ga da mi prizna jer ZNAM da je on ukrao novac. Razisli smo se kao ljudi, ja sam mu oprostila ali mislim da on sebi nikada nece opsrostiti...neka oprosti sebi, moj oprostaj mu nista ne znaci. Ja ne zelim da mislim vise o tome. Dugo se nismo videli, a poslednje sto sam o njemu cula je da je zajedno sa svojom bivsom i jos jednim drugom pljackao trafike sa spricem u kome je bilo malo krvi – upadali bi i pretili prodavacici da je unutra virus side i da ce je zaraziti ako ne da sav novac. Danas je N u zatvoru zbog mnogih kradja i prevara koje je pocinio, i mislim da mu je tamo i mesto...i znam,kada bude izasao potrazice me, jer i posle raskida zvao me je nekoliko puta, i posle ko zna koliko vremena zvao bi da pita kako sam i sta radim. Sta bih mogla njemu da kazem? Sta bih mogla i sebi da kazem kad sam bila dovljno glupa da dozvolim sebi vezu sa takvom osobom. nakon raskida ponovo sam rekla – do vidjenja heroinu! Svesno sam zelela da na vreme prekinem sa tim i to sam i uspela...

Nastavice se....[/i]
Last edited by DarkAngel on Fri Oct 20, 2006 4:03 pm, edited 1 time in total.
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Citam i pitam se koliko je takvih pokusaja bilo....do dana danasnjeg...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

DAngel, svidja mi se tvoj nacin pisanja....stvarno te rado citam...i cestitam na trenutnoj cistoci...pozdrav
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Thanx.....ma, volim ja da pisem, ali po nekad se ukocim pa me nema i po nedelju dana...sve zavisi od moje potrebe za secanjem...A moj nacin pisanja je slobodan i lako razumljiv, direktan i bez lazi i skrivanja. Ne znam koliko obracam paznju na detalje, to najbolje zna onaj ko cita.Meni je jako drago kad znam da neko cita moju ispovest i iscekuje nastavak!
Poz!

@Zvrky
Eeeeh....pa i sama znas...
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Dora
Posts: 8
Joined: Fri Aug 05, 2005 11:14 pm

PRIVLAČE SE..KAKO ???????????

Post by Dora »

Ja se također pridružujem svim komentarima na ovu temu, i vjeruj mi nestrpljivo čekam nastavak, žao mi je što si tako mlada morala da proživiš toliko puno stvari i upoznaš toliko puno ljudi koji su te iznevjerili.Nikada mi neće biti jasno kako se narkomani privlače....kako se to vidi...ja zaista nekada ne znam osjetiti miris trave koji dolazi iz mračnih ulica...neugdan je to miris barem za mene al dok mi neko ne kaze totalno sam naivna ili glupa za te stvari .. :roll: Uz tebe sam D.A.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ne znam bas sve! A i memorija mi je u minusu :-)
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
adina
Posts: 16
Joined: Mon Dec 12, 2005 11:24 am
Location: Sarajevo

Post by adina »

Nastavi Angel a i ja se pridruzujem cestitkama za tvoje pisanje!
Jednostavno,iskreno i to cini tvoju ispovjest toliko jakom da i kad ne citam razmisljam o njoj i jedva cekam nastavak!
Voljela bih ako je moguce da i Erneja kaze nesto iz svog ugla!
Kiss
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Alkohol, speed,exeri, zurke, zezanje...Traganje za svojim ja?

....Imam neku cudnu rupu u glavi sto se tice nastavka price...
Jedva se secam nekih desavanja...To je zato sto sam se mnogo alkoholisala nakon N kradje. Jako dugo mi je trebalo da se pomirim sa cinjenicom da me je izdao. U to neko vreme javila mi se M, ona o kojoj sam pisala da mi je bila najbolja drugarica u skoli. Zvala me je da mi kaze da je i ona bila jedno vreme navucena na heroin. Nisam mogla da poverujem jer je ona bila bas protiv toga. Bilo mi je jako zao..a jos teze mi je bilo sto je ona u Soko banji a ja u Nisu, razdvojene....Tada mi je bila potrebna, bio mi je potreban neko da me utesi, neko sa kim bi provodila vreme. Druga M sa kojom sam pocela da se druzim ovde je posebna prica. Zaljubila se u neku devojku iz Vranja sa kojom je zapocela vezu a mene je pocela maximalno da izbegava i da svo svoje vreme provodi sa tom svojom devojkom. Ona koja mi je bila jedina drugarica u Nisu me je ladno zajebala zbog neke Vranjanke sa kojom vise nije sada. Nebitno....U komsiluku su postojale dve devojke sa kojima sam se druzila kao mala, e sad kad smo “odrasle” ponovo smo se nekako skupile i pocele da se druzimo. M1 i M2. M1 je bila fancy tip sure koja se zestoko protivila svakoj vrsi opojne supstance osim alkoholu. To je vrlo bitno za nastavak cele price kasnije. Vise sam se druzila sa M2 jer mi je vise odgovarala, ona je obozavala da pusi travu, meni to nije smetalo. Isle smo zajedno na zurke, ludirale se, lepo nam je bilo. Tada je imala vezu sa deckom koji je ranije bio navucen na gan. Par puta sam sa njom otisla kod njega,ali mi je uglavnom bilo dosadno jer oni su se napusivali trave kao ludi a ja bih pila vec neko vino ili nesto...Par puta sam i ja pusila sa njima, cisto da zabavim mozdane celije,ali ja u sustini ne volim travu jer od nje umem da upadnem u teske paranoje i da mi bude bas bad trip. Cak me nekako i zatupi, a ja ne volim takve stvari. Proslo je neko vreme, i M, njen decko je predlozio da se zavrsi dop. Slagacu ako kazem da mi nije bilo nekako drago, pogotovu sto je on odlucio da to vece casti. Posto je proslo dosta vremena od mog poslednjeg uzimanja ja sam se te veceri oljustila od povracanja. To vece smo ja i M2 kasnije u klubu u kome smo izlazile nasle silne pare koje je neko izgubio. Odmah mi je palo na pamet sta bih sa tim parama uradila, ali neki glas u meni mi je govorio da to ne cinim, da nastavim da pijem alkohol kad izlazim u grad ili na zurku, da mi ponovo sranje sa heroinom ne streba. I poslusala sam taj glas..ali on nije bio ni dovoljno jak ni ubedljiv...u buducnosti se javljao jako retko...
Svaki vikend odlazile smo u taj klub, zezale se, pustala se samo electro breakbeat muzika, i po nekad drum n bass, moje pice je bilo samo vodka i guarana. Bilo mi je super....
Negde za srpsku novu godinu na zurci upoznajem M. Tad je moja polu-sestra dosla kod mene da zajedno slavimo i otisle smo na zurku. Secam se svega, alkoholisala sam se kuci i spremala za zurku sva ushicena....a zurka je bila fenomenalna! Naravno skakala sam kao luda. Onda mi je prisao decko i pitao me da se slikamo jer licim na Angelinu Jolie i zeli da ima moje slike. Pristala sam i tu smo se nesto zezali i on meni predlozi da podelimo po exer, onako drugarski. Nisam odbila, naravno. A kasnije te veceri exeri su padali sa neba, par poznanca mi je zamo reklo “ Srecna ti nova” i ubacivale mi u usta po polovinu ili cetvrtinu exa. Moja sestra nije nista uzimala, jer joj ja to nikako nisam dozvoljavala. Te veceri razmenila sam broj telefona sa M i on je jako brzo postao moj decko. I opet sebi postavljam pitanje zasto sam toliko tragala za nekim ko ce biti pored mene?Da li sam toliko bila usamljena i nedovoljna sama sebi pa sam se lepila za svakoga ko bi mi se svideo u nadi da ce me taj neko voleti i zastiti..?Ne znam.. Znam da sam uvek bila divlja mala curica koja se uvek izdvajala iz mase....
Moja veza sa M nije trajala dugo ali je bila cista speed i exer veza. Znaci kad god bih dosla kod njega na stolu bi me cekala razvucena linija jako kvalitetnog speeda, a exeri su uvek bili u kombinaciji. Provodili smo vreme kod njega ili na zurkama,ili kod njegovog kuma koji je takodje bio pod brzinama, ja sam u to vreme samo radila te droge sa njim,heroin mi nije padao na pamet.Retko kad smo bili str8.
Nasa veza se malo tragicno zavrsila jer je on poceo da me vredja preko telefona i svasta da mi prica. To nisam dozvoljavala i ostavila sam ga. Kasnije mi je trebalo jako puno vremena da se otkacim od njega, pokazalo se da je on samo psihopata. Eeee, sa kim sam bila...Strashno!
Sada kad pogledam sa strane,moj zivot se od prvog uzimanja exa na rodjendanu pre nekoliko godina pa preko dopa svodio samo na zajebavanje,na drogiranje i alkohlisanje. Kao da sam pokusavala da nadjem sebe a nalazila sam samo neki virtuelni svet u kome sam bila srecna,ali ta sreca nije bila prava....Nisam razmisljala o posledicama,niti o buducnosti. Nisa razmisljala o tome ko cu postati ako nastavim tim tempom i putem...Ali na tom jebenom putu nailazila sam samo na narkomane i drogu...Kao magnet...neko privlacenje..Neobjasnjivo....
Uskoro ja i M2 upoznajemo decka koji je iz Novog Pazara i pocinjemo da se druzimo sa njim. I zamislite slucajnosti – i on je zavistan o heroinu! Slucajnost,nema sta....Ali tada nisam zelela heroin,zelela sam da radim trodone. Pocela sam da ih radim skoro svako vece, on mi mi ih je nabavljao. Jednom me je ponudio dopom ali ja sam odbila. Zacudila sam samu sebe zbog toga.....E od tih trodona pocinje sasvim druga prica...da napomenem da je u to vreme dosla i M iz Soko banje i da smo zajedno odradile trodone onako za dobrodoslicu!
Sto se tice moje majke, takodje ne znam da li je provaljivala ili nije da maximalno ludim. I ako jeste,cutala je. Dobro,bilo je perioda kada me je vodila na testova ali jako retko...nekako ne mogu da se setim kada i kako je to bilo, na zalost...To sve ostavljam njoj da napise iz njenog ugla.
Imam gomilu rupa u glavi, dosta sam stvari i propustila da napisem.....kao na primer da sam prvi put kad sam bila navucena osim zlata prodala i svoj discman.
Zaboravila sam da pisem o svojoj porodici i detinjstvu koje je mozda bitno a mozda i ne....ali sve to ostavljam za kraj,sve propusteno i ne napisano..
Ostalo je na tome da sam pocela trodone da radim povremeno i da je doslo toplo prolece i vrelo leto koje nikada necu zaboraviti....


Nastavice se............... :-) :-D
Last edited by DarkAngel on Fri Oct 20, 2006 4:09 pm, edited 1 time in total.
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
Post Reply