Moja ispovjest..

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Tino
Posts: 1
Joined: Sun Dec 13, 2015 3:22 am

Moja ispovjest..

Post by Tino »

Pozdrav za sve..
Ovo pišem usred "sesije".. 6 komada speed-a smo pošmrkali u zadnjih 28h (žena i ja), ja sam nekad u prvih 6h uzeo i exser, sad trenutno, poslije igranja online bilijara nekih 8h, zdrukao sam 24mg lexaurina da me spusti.
Takodje, na početku furanja sam uzeo 4 tablete L-arginina (kruća erekcija)..
Dakle, rasut sam k'o stoka..
Prvu bobu sam uzeo 97. god, partijanja na sve strane...onda sam se navukao na kokain nekih 4-5god.
Bio sam čist do prije tri god, onda sam počeo sa ženom uzimati speed..(inače nisam nikad smatrao da je speed droga-više mi je to bilo zajebancija za omladince)..ali zadnjih par mjeseci ne fula nas barem 6kom, obično 10gr.
Iskreno, jedino mi se svidja što se pretvorim u sex-hulka.
Ja koji sam obično imao 5min sex, pretvorio sam se višesatnu mašinu za spolno općenje! Rekord mi je 10h neprekidnog "vodjenja ljubavi"...
Imam već preko 40 god i osjetim da me jebeni amfetamini kontrolišu! Ne znam kako da si pomognem. Ali, valjda i ovo nesto znači-priznao sam!
Eto, dragi moji.. ako me možete negdje uputiti, biću jako zahvalan. To je jedino što sad mogu...anonimni speedaš!
Vesten
Posts: 4
Joined: Thu Nov 19, 2015 1:55 pm

Re: Moja ispovjest..

Post by Vesten »

Prije svega treba da se otvoriš, ja ne vidim da ti tražiš pomoć, nisi ni spomenuo to, tebi je lijepo to što si sex-hulk, što uživaš sa svojom ženom?
Mene zanima, koliko vaši bliži znaju za to? Je li znaju u okolini za vas ili ste to dobro krili svo ovo vrijeme, ali nakon toliko 18 godina mislim da nisi mogao sakriti, imate li djece, jer bolje sada se ostavite svega i krenite sa djecom. :)
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Moja ispovjest..

Post by oxo »

Klasicna prica, sad sam se puko pa planiram kako cu da se skidam

ajde srecno, da batalis te gluposti, nikad nije kasno
Post Reply