Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

pavaoiztarza
Posts: 30
Joined: Fri Mar 13, 2015 7:41 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by pavaoiztarza »

Dragi prijatelju,

evo kako eskimi love vuka:

1. iskopaju rupu u ledu
2 u rupu stave nož, okrenut drškom prema dole i oštricom prema gore
3 zaliju nož vodom i ostave da se zaledi
4 zaliju nož krvlju i ostave da se zaledi
5 i sve tako red leda, red krvi i na kraju opet jedan red krvi.
6 ostave to tako i odu kući

Vuk dođe i oliže red krvi. Onda slijedi red leda pa se vuk razdraži i počne grabežljivo lizati. Onda slijedi red krvi, pa red leda. Vuk se do tada toliko izbezumio da - zagrize cijelu stvar i ostane mrtav.

E sada. U cijeloj si ti priči vuk a sotona je eskim.

Sotona savršeno zna da ti nećeš pristati na "velike greške" - nećeš si ubrizgati smrtonosnu dozu i slično. Ali ti je on lijepo zamrznuo red krvi i red vode i čeka da se izbezumiš.

Koje je rješenje za tebe ? Nađi nekoga, ko je pobjedio sotonu.

To je uradio Isus u pustinji. U tom događaju i molbi Isusu da te izbavi nalazi se rješenje tvog problema.

Svaka je druga priča gubitak vremena.
Spiridon K.
Posts: 2
Joined: Tue Nov 24, 2015 6:23 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Spiridon K. »

Temu sam procitao od pocetka do kraja.Od pocetka sam primetio neke nelogicnosti,ali ajde da krenem redom...
Meni se cini da ovaj momak pokusava da pise neki svoj dnevnik(ili sta vec).Najpre pocinje sa spustanjem na suvo,koje je veoma tesko,da ne kazem besmisleno,bez lekova,bez pomoci lekara,prijatelja...No,i to je moguce,"najlaksi" je fizicki deo krize.Nastavlja se sa uspehom-sve ide super,izdrzljivost,oni me nude-ja necu i tako to...Vec posle 10 strana sam pomislio kako ce ipak ovaj "ateista" poceti govoriti o Bogu.Pogodio sam.
Onda sledi veliki preokret.Posten i dobar momak koji se spustao,umesto da daje savete ljudima kojima je tesko-obavestava da on "radi".Prodaje hors,kokain,spid,ORUZJE,jer jbg covek mora od necega da zivi.Tad mi je vec nesto gadno proslo kroz stomak.Ostali ga podrzavaju jer je ON CIST,a pare se moraju nekako zaraditi.Jos je falilo da ostavi e-mail.da "pomogne" ljudima.Koga zabole koliko je meseca cist kad covek javno govori da prodaje ORUZJE?Na kraju,njega nema 2 godine,bio je na robiji,ali je sad dobro...Pa ga opet nema.
Necu da sudim o ljudima koje ne poznajem,ali mi njuh govori da ovde vise niko ne zna sta je laz,a sta istina?Lepo su primetili ljudi,kao da pisu 2-3 coveka.Ja licno,ne verujem u nijednu rec koju je napisao ovaj covek kao svoju "ispovest".
PS I na kraju,trazi pomoc kako da nadje devojku???Ma daj...Trebalo je od pocetka da stoji naslov-Smotan sam,pomozite mi da nadjem devojku.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by sanela »

Detektiv?
Analitičar?
Spiridon K.
Posts: 2
Joined: Tue Nov 24, 2015 6:23 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Spiridon K. »

Ma ne Sanela...Pre bih rekao iskusan covek.Ma kako god to zvucilo...
PS Nisam imao nameru da nikoga vredjam,samo sam rekao svoje misljenje.A temu sam procitao od pocetka do kraja.Bukvalno sve postove.Ovo je prva tema koju sam uopste procitao....
Ne dopadaju mi se ljudi koji cvile kao p*zde u stilu "Sta da radim",a posle otvoreno govore da prodaju drogu i oruzje!?Nema logike nikakve.
Onaj ko se bavi takvim stvarima sigurno ne cvili nego cuti i trpi.I koji to normalan covek pise na Forumu da prodaje drogu i oruzje???
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Don Dop »

Don Dop wrote:Kako naci ljubav svog zivota ili ljubav uopste... uh... ko bi to znao. Svi uglavnom tragaju za tim odgovorom, ali odgovora nema dok se sam ne pojavi, a uglavom nismo ni svesni da upravo to sto nam se desava je bas ta ljubav. Cesto se desi da se prica zavrsi pa tek onda shvatimo, ali osim patnje za tom osobom dobijamo i iskustvo vise. Moje misljenje generalo gledano je da je ljubav uvek tu pred nama, ali je tesko prepoznati. Tesko je na vreme leptirice u stomaku pravilno definisati. U tvom slucaju, s' obzirom da imas 30 i kusur godina { ne mislim da si star, vec kompletno zreo muskarac } je potrebno da prvo nadjes posao i sebe finansijski obezbedis. Finansije daju coveku samopouzdanje, a onda obnovi kontakte sa dragim osobama iz proslosti, "slucajno" naleti na drage devojke iz proslosti i otvori se za nova poznanstva. Verovatno je tvoja generacija vec duboko u roditeljstvu, ali siguro ima slobodnih osoba koje traze sto i ti i jednu stvar moras da rascistis pre nego udjes u ljubavnu pricu sa nekom osobom. Postaraj se da si narkomaniju ostavio iza sebe. budi iskrena osoba otvorena za ljubav i davanje, a ne osoba koja ce potopiti snove zeni koja te voli.

Zelim ti srecu u potrazi i ocekujem da ces nas uskoro obradovati sa lepim vestima jer ljubav je definitivno nesto najlepse sto covek moze doziveti.

Pozdrav.
- Moja razmisljanja se moraju ponavljati i stampati. Ma Ja sam sebe unizio.

- Ja nisam brend, Ja sam institucija!
Ja sam Bog
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by sanela »

Don dop da ne bi postao bivša institucija na forumu, de se malo skuliraj i ne piši budalaštine na svakoj temi na forumu.
I nemoj vrijeđati ljude po forumu.
ssss87
Posts: 1
Joined: Thu Jun 04, 2020 9:01 am

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by ssss87 »

Zna li se ista šta je sa ovim čovjekom?
jana.1234
Posts: 1
Joined: Sun Oct 10, 2021 9:46 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by jana.1234 »

jel se zna ista o ovom covjeku, je li dobro
User avatar
Nemanjayxc
Posts: 74
Joined: Tue Jan 21, 2020 3:05 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by Nemanjayxc »

Iščita sve .Lepa bajka.Nadam se da je čovek živ i zdrav.
blazinarkoman
Posts: 32
Joined: Fri Jul 01, 2022 6:15 pm

Re: Istinita priča o jednom životu koji je otišao u k....

Post by blazinarkoman »

evo, procitah sve na ovom forumu i jedino sto mogu reci je da se nadam da je ovaj covjek dobro i da je zadovoljan sa zivotom, ziv i zdrav. zbog ove ispovijesti sam se i prijavila na ovaj forum i jedino sto mogu reci je jedno veliko HVALA. A Vanji i ostaloj ekipi iako znam da ovo nece ni vidjeti, sretno.
𝘯𝘦𝘮𝘢 𝘻𝘪𝘷𝘢 𝘤𝘰𝘷𝘫𝘦𝘬𝘢, 𝘬𝘰𝘫𝘪 𝘯𝘪𝘫𝘦 𝘴𝘦𝘣𝘦 𝘯𝘪 𝘫𝘦𝘥𝘢𝘯𝘱𝘶𝘵 𝘻𝘢𝘮𝘪𝘴𝘭𝘪𝘰 𝘬𝘢𝘰 𝘮𝘳𝘢𝘮𝘰𝘳𝘯𝘰 𝘱𝘰𝘱𝘳𝘴𝘫𝘦.
Post Reply