neizreciva zahvalnost

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

neizreciva zahvalnost

Post by ime nije vazno »

znam da sam rekao da necu vise pisati ali procitah jutros nesto sto me jako obradova i osjecaj zahvalnosti sto osjetih nedade mi mira. pale, potvrdio si sliku koju si imao pored svog imena. dosao si tiho i usao u legendu, dragi doc. procitah katarinin post da si i ti otvorio neki forum a vidim da mi nema smajlica zadnji dana tj ramone pa povezah da taj forum vec ima ucinka i neophodne pomoci ovom forumu. procitah negdje da si otkrio od the stooges fun house i vidim da je na tebe uticao u pozitivnom smislu. nesmijem ni pomisliti sta ce biti kad otkrijes raw power ili sick of you ili kill city. ma imaju oni inspirativnog materijala samo tako. samo te molim nemoj ruku na sebe, iggy je jedan.
neizrecivo zahvalan i jos jednom uvjeren da se cude dogadjaju. halelujaaaaaaaa
znao sam da ce ovo sunce od -1000 C donjeti divan dan
ma najvolim vas sviju i cunaj te se
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

heheh....dzesi ti?
Vlado evo Ime......
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

IME nam se vratio....ma evo i meni odma osmijeha na licu...

Nedostajao si nam...bar meni jesi!!!

Cuj cunajte se...c c c c c :-D
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

hajd, kad sam ga pojeo i javio se da i jedem do kraja.
e vodolija
meni je jako drago da si se i ti vratila. posebno me vesele tvoje poruke u dnu tekstova. drago mi je vidjeti da si svjesna velicanstvene kvalitete pakla u kojem si bila i sto je jos najbolje od svega nebusas se u prsa vidite mene kako sam zajebana tj kolika sam "zivotinja" za istrpiti. vec lagano i skromno guras naprijed i trudis se da vratis svoj zivot sebi. nesto u vezi tvoje bolesti koja je sasvim normalna posljedica konzumiranja speeda. ja sam bio u vezi sa djevojkom ( ona sto je popusila par pleski od mene) koja je bolovala od anksiozne panike. ja znam da ta bolest nema veze sa tvojom ali ona je bila 2 godine na ksanaksima(tako nekako) dok mene nije upoznala. tad sam je ja navukao kvalitetno na dop. mislim nije bilo tesko jer je ona vec bila ovisnik o hasisu(svakodnevna upotrba) i tim tabletama. kad je ona postala veci od zadovoljstva i tih pleski, nepustila me je tj ja sam to sa zadovoljstvom prihvatio. poslije par godina sreo sam je na jednom od AN sastanaka. bila je cista od svega a na moje divno cudo i tih sretnih tebleta. ja neznam sta se sa njom dogadja danas sem da je upoznala nekog momka na ljecenju, rodila sa njim. eto, neznam sto sam ti ovo napisao o njoj.
e luna
pa daj vise reci koliko cisti dana ima kod tebe, sta sutis, pohvali se malo. a ja cu sad tebe zamoliti za jednu veliku uslugu. posto si ti lijepo rjecita i znas to fino temeljno baciti na papir. ako ti se da , da nam opises tvoje iskustvo sa subotexom

sve najbolje
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Hej Ime!!!

Baš sam se obradovala kad sam vidjela da si se javio!!!

Puno te pozdravljam iz snijegom zatrpanog Sarajeva.

Sanela
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Ime....xanax-jedna od najopasnijih zepama...Ja sam jednom ( i samo jednom ) popila pola....Nisam mogla da spavam(davno). I ujutro stari kao ulazi u sobu i ja sjedim na krevetu i govorim njemu-sta si usao vidis da spavam....bezze me budis. Kasnije-pitam tatu sto si me probudio jutros-kaze on...pa ja nisam ni bio kuci sta ti je.
zamisli tripa. Sve bih dala da sam imala kameru da se snimam da vidim jesam li fakat sjedila na krevetu i pricala sa nevidljivim tatom...
U vezi subutexa-pa vec sam pisala o tome. Prije...
i na opstim i na onim terapijama...
ne gumo opet. mozda da potrazim to od prije pa copy i paste....
ma neka si ti tu s nama.....
drago mi je ....
Vladoooooooo.....gdje siiiii???????
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Evo me. Posvadjao sam se jutros sa direktorom i razgulio sa posla. Zaboli me, znam da sam u pravu. Ovaj put. (obicno nisam)

Jutro mi je krenulo samo tako. Jebe me pravo ova zima. Probudim se sav razjeban, bole me misici od basketa, izadjem na jebenih -20 C i sve mi se cini da sam na krizi... Isto kao pocetak krize. Onda budem nervozan prvih sat - dva na poslu, pravi nadrkani kreten. Kasnije bude toplije i malo se otkravim i razmrdam...

Nego, da vas pozdravim. Nema me pretjerano zadnjih dana, ali sam dobar. Igram fantasy basketball na euroleague.net i dobro mi ide. Tu trosim cijelo internet vrijeme. Bilo bi dobro kad bi Penn i Halperin eceras dobro odigrali, kad bi Scola i Jankunas bili standardi... Tako nekako.

Drago mi je sto ovdje vidim nove stare konstruktivne ljude...

Kokane, u mojoj birtiji nema nista novo. Navikli se ljudi da pijem caj od meniskusa i vise me ne prozivaju. I ja se navikao... Nemam vise ni osjecaj da sam nepodnosljivo dosadan (mada ga drugi garant imaju). Kzu da ce od Nove godine u Bagziju poskupiti piva na 1,5 km... Jebo ih PDV.

Sad ce mi rodjendan u nedjelju i pojma nemam sta cu sa njim. Sta da radim za rodjendan ?

Odavno nisam nista novo napisao. To je pozitivno. Nemam volje da odgovaram na mejlove i postove. I zesci sam smrad. Ne bih vam se ni javio da se nisam posvadjao sa seronjom... Bas sam provalio da pravi sebicni supak - pizdio sam ovdje mjesecima na forumu, a cim mi je bilo bolje, odmah pobjegao... Ja nikome ne pomazem. Bravo JA.

Poseban pozdrav za Kopenhagen.

Plus jos jedan za okolinu San Diega.

Evo i nesto pozitivno za kraj - cist sam od svih droga, ukljucujuci i aspirin,od9.09.2005. To je 113 dana. Jebote.
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Cestitka

Post by mustafa »

Cetitam Vlado. Borbi nije kraj ali si zaista daleko dogurao. Ti si zasluzio bolji zivot .
M. Sarkic
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Bravo Vladoooo, care.Svaka ti čast, meni se čini da Omćo tone dublje i dublje u depresijuuuu, počinjem da razmišljam ono o izletu, tj. uzmi barem za Novu ili uzmi samo jedanput.Sinoć mi se opet takvo stanje desilo, i sta sam mogao nego da popijem 2 apača i legnem spavati.Pravo mi je loše, nisam dobar nikako.
Kan
Posts: 9
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:00 pm
Location: Sarajevo

Bas mi je milo

Post by Kan »

Dragi Vlado,

zaista si me obradovao sa svojim javljanjem i izmamio osmjeh i suze (radosnice naravno). Samo tako nastavi, nadam se da ce dani preci u godine...

Zelim ti sretan rodjendan (svi strijelci koje poznajem su ljudine), sve najbolje, ja sam u godinama kad prvo zazelim dobro zdravlje, pa stoga i tebi zelim zdravlja, ljubav (nepopravljivi romanticar), srece i para. Takodje sve najbolje i u Novoj 2006.

Samo jos da pozdravim Lunu

Luna citam te, i redovno pratim sta se dogadja, ja na zalost kod kuce nemam komp. a na poslu nam nije dozvoljeno previse vremena koristiti internet, a ja uvijek zaboravim svoj pass, pa se moram logovat ponovo, pa dok procitam na hotmailu novi pas...elem dok otvorim ovu stranicu moje vrijeme skoro isteklo.
vidim da ovdje ima dosta izmjena ali da je stara ekipa i dalje tu i da se borite...svaka cast. Draga Luna i tebi zelim sve najbolje u novoj godini, da sve ruzne stvari ostanu iza tebe i da te prati ljubav i sreca. Cuvaj se i sretno.

Ime, dobrodosao natrag

Vjerovatno necu uspijeti ponovo se javiti prije nove godine pa koristim priliku da vas pozdravim i cestitam dolazak nove 2006 da uzivate u miru, radosti, zdravlju i ljubavi.


Svako dobro
Post Reply