ZANIMA ME....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ZANIMA ME....

Post by sanela »

Različiti postovi izazivaju različite reakcije na forumu....
killabeez
Posts: 8
Joined: Wed Mar 04, 2015 10:19 pm

Re: ZANIMA ME....

Post by killabeez »

sanela wrote:Različiti postovi izazivaju različite reakcije na forumu....
Pa da, neki ljudske neki zivotinjske ;)
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ZANIMA ME....

Post by sanela »

killabeez wrote:
sanela wrote:Različiti postovi izazivaju različite reakcije na forumu....
Pa da, neki ljudske neki zivotinjske ;)
Molim te, kakav si komentar očekivala kad si došla na forum za podršku u oporavku i pitala kakav je osjećaj uzeti lsd?
Paramparčadov komentar nije uvreda, nego je komentar koji je u skladu sa tvojim pitanjem.
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: ZANIMA ME....

Post by dzankoza »

najbolji nacin da saznas kako droge deluju je da probas. sve sto bi ti neko drugi rekao nije isto. tad ce ti biti sve jasno. a ti vidi pa nastavi da eksperimentises pa ce ti vrlo brzo biti mesto na ovom forumu. NA TEBI JE IZBOR, BUDI PAMETNA!!!!!!! :?
User avatar
W.White29
Posts: 78
Joined: Fri Sep 28, 2012 2:49 pm
Location: RS

Re: ZANIMA ME....

Post by W.White29 »

Salij bolan votke,likera u sebe i ako je frka spremi si za jutra kafetin jedan da drmnes...mani se hemije za koju ionako ces bacit pare i nabasat na govno u ovoj regiji,uostalom pogledaj malo ovog dokumentarca.
http://www.youtube.com/watch?v=dYzmZ1IU4zY
strmina
Posts: 1
Joined: Wed Mar 25, 2015 2:25 pm

Re: ZANIMA ME....

Post by strmina »

za koliko vremana se navuces na buprenorfin?
ako neko zna ,voleo bi da znam i ja.
student
Posts: 12
Joined: Mon Mar 02, 2015 3:41 pm

Re: ZANIMA ME....

Post by student »

Nikad nisam razumio kako ljude moze privlaciti LSD i drugi psihotomimetici. Uzmes to i cjeli dan haluciniras. Dozivis psihodeliju od koje same poludis. I jos zato das i novce :roll: Dovoljno je dva tri uzimanja tog smeca da ti mozak ode nepovratno u k..c. Ni trava nije bezopasna. Od svih droga oduvijek sam najvise prezirao psihodelike. Batali to i nemoj nikad probati!!!
Post Reply