Pomoc

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

Pozdraav :)
Mogu ti reci da smo sinoc imali malo duzi razgovor u kojem mi je obecao ( obecanje ludom radovanje haha ) da cemo zajedno potraziti pomoc.Rekla sam mu ako je njegova ljubav prema meni zaista iskrena, da ce pokusati to. Priznao mi je i da je sam razmisljao o tome,ali nije hteo da me zamara,nije hteo da znam da mu treba pomoc i da svakim danom problem postaje ozbiljniji.Necu se nesto previse nadati i vjerovati mu,videcemo sta ce bit,svakako cu mu biti podrska u toj odluci.
Imat cemo mi jos razgovora, verujem, dok se ne desi to cudo,a iskreno se nadam sa hoce :)
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pomoc

Post by dzankoza »

To je dobro da je svestan da mu treba pomoc. sad je na tebi da malo ubrzas stvari da sto pre pocnete sa lecenjem.Moras naci nacin da odete u neku ustanovu koja se bavi tim problemima.Ako postoji u vasem mestu. meni je licno dosta pomoglo to bolnicko lecenje.E posle toga bi mu i neka komuna dobro dosla. u svakom slucaju ce mu neki psihijatar vise pomoci oko svega nego sto bi mogla ti ili on samom sebi. meni je bas tesko bilo sam da se skinem. uvek sam padao posle par dana.
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

Da, prvo ustanova neka,a raspitivala sam se malo o komuni,kazu da je jako dobra,a pri tome i besplatna.
Iskreno se nadam da ce biti sve okej,ako ne iz prvog puta,pa Boze moj,ima drugi put.
Nadam se da si i ti sad okej i da ide na bolje, iskreno svima vama zelim puno srece,tebi posebno,jer si mi iskreno pomogao :)
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pomoc

Post by dzankoza »

Ja sam sad ok. redovno cepam svoju terapiju i ucim se novom zivotu sto mnogo teze ide nego samo skidanje. iskreno neznam koliko sam ti pomogao. lepo bi bilo da se ukljucio jos neko sa svojim savetima.Verovatno ima neko mnogo strucniji po pitanju tih brzalica tj spida i eksera... meni je heroin prioritet ali pa bi ti iz te oblasti mogao vise pomoci. ovako sam te savetovao na osnovu iskustva svojih druugara koji su bili u tom fazonu.Jedino sto je u svemu tome sigurno je da svaka droga vodi ka dnu
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

Samo tako nastavi,iskreno se nadam da ces jednog dana biti skroz okej,bez terapije i svega :)
Nema veze,tvoji saveti su mi svakako pomogli u toj odluci koju sam svakako htela da ispunim,samo je trebao neko da mi da savet ko zna vise od mene i ko je prosao bar nesto od toga. :)
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Pomoc

Post by nepopravljiv »

kolko ti godina ima momak?
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

27 :wink:
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pomoc

Post by dzankoza »

pozz beel. pisi kako napredujes. ili i dalje stojite u mestu. ima li nekih promena. jeste li startovali ili makar neki korak napravili. Za pocetak je i mali korak veliki. mislim na planove, razgovore ili mozda neka poseta lekaru.pisi za svaku promenu, dobru i losu. nekako je nedovoljno inf. da bi ti bilo ko poslao pravi savet.
User avatar
Beel_
Posts: 38
Joined: Sun Jan 11, 2015 12:18 pm

Re: Pomoc

Post by Beel_ »

U biti stojimo u mestu, do sledece sedmice, kad smo planirali da posetimo lekara,pa cemo videti sta i kako dalje. On je jos uvek pri tome da je uzimao travu,speed,neke bobe i fazon to je to. Cekamo, eto, sledecu sedmicu,bitno je da probije led kako tako.
I mogu ti reci da je od onog razgovora nekako drugaciji prema meni, u boljem smislu naravno, dobar je on uvek bio,ali sada je nekako poseban i vise vremena provodimo zajedno, razgovaramo na tu temu. Eeeej, pa on se ne opire takvom razgovoru,cak i prvi pocne da prica o tome. Nadam se da ce biti dobro sve :)
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Pomoc

Post by dzankoza »

drago mi je sto se tako sve odvija. jako je bitno sto je on ukapirao njegov problem i sto hoce da saradjuje. to je onaj najtezi korak. iskreno mi je drago sto je tako :D
Post Reply