DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
manson4ever
Posts: 36
Joined: Tue Sep 30, 2014 10:30 am

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by manson4ever »

ma nije tako lose popit ponekad, pivo pogotovo.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by sanela »

manson4ever wrote:ma nije tako lose popit ponekad, pivo pogotovo.
Kljucna rijec je - ponekad. Ne svaki dan.
Druga kljucna rijec je - popiti. A ne napiti se.
To su bitne razlike.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by oxo »

Jbga i ja sam strejt skoro 6 godina,ali popijem sa vremena na vreme (mada nisam okusao prve 3-4 god), ne mislim da je to neki problem

ne pijem nista vise od npr mog rodjenog brata, manje od vecine kolega itd

Mada nikada nisam imao problem sa alkoholom, iskljucivo sa drogom

cak mislim da mi prija da se napijem sa vremena na vreme, posao, pare, problemi, to mi dodje kao dobar ventil iako sam siguran da to nije pozeljno razmisljanje bivseg narkomana

U svakom slucaju na drogu ni ne pomisljam godinama(ukljucujuci i marihuanu), vidjam je samo u snovima(bukvalno, cesto sanjam da sam uzeo dop ili nesto drugo, i to mi je ultimativni kosmar, i dalje me proganja) , podsvest je cudo

toliko od mene, stay straight, ostalo ce doci samo od sebe na svoje mesto :wink:
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by zeleni »

de si nepopravljivi, mrdaš li?

samo mahanje :)
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

mrdam koprcam se tamo amo! :D gore dolje :D .sto se tice piva,popijem ga popijem i dva 3.cisto ono da malo mi zagolica mozak.ali zanimljivo je to da ja volim to ujutro na zoru posle u toku dana nesto i nemam neku volju za oko rucka zveknem jos jedno ,dva posle nista.ali kad se sabere popijem dnevno 3,4 nekad 5 piva onih zidarskih nula pet.i to traje vec neko vrijeme.ne smeta mi nista konkretno samo eto sto stalno me opominju.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by sanela »

Zapitaj sto te opominju. Nije to zajebancija, jarane!
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

Stvarno treba znat djecu vaspitat pogotovo roditelj koji je dugo bio na drogama.nimalo lako ili previse dozvolim djetetu ili obrnuto.nimalo lako.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by demijan »

nepopravljiv wrote:Stvarno treba znat djecu vaspitat pogotovo roditelj koji je dugo bio na drogama.nimalo lako ili previse dozvolim djetetu ili obrnuto.nimalo lako.
hhhuh...istina.ja ne pricam sa cerkom vec par meseci.isprozivala me da sam olos.Ajde da je rekla bitanga ali olos...jedino pare sto dajem svaki mesec i tako.Sta reci necu ni da kukam ni da cvilim.izgubio sam i idem dalje.Ti buraz imas sansu jer ste zajedno a i ako neko ima zivotni fakultet to si ti.samo napred ne sumnjam u tvoju sposobnost da budes dobar otac!
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
vivien
Posts: 4
Joined: Fri Dec 19, 2014 12:54 am

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by vivien »

Djecu je tesko odgajat i kad nemas nekih svojih problema.Ono sto je sigurno je da im treba pruziti ljubav i paznju,jednom ce se toga sjetiti i znati ce to cijeniti.Nema savrsenog roditelja niti "prave tehnike"kojojm cemo sigurno dobro odgojiti dijete.Mislim da se treba truditi kako bi znali da smo pruzili koliko smo mogli u datom momentu i odredjenim problemima.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: DjECEMO ZNAMO LI DjECEMO?

Post by nepopravljiv »

nek je srecna nova godina da je zdravlja i para a ostalo cemo kupit. :D
Post Reply