1000 dana ponosna!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: 1000 dana ponosna!

Post by davor »

Valerija wrote:Evo mene posle duzeg vremena i dalje cista i dalje uzdignute glave. :D
Nadam se da ce to vecina sa ovog foruma jednog dana moci reci. Samo hrabro i drzite se svoje porodice!
Ljubi vas sve Valerija
Puno pozzzzz :smt006 :smt006 :smt006
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
Valerija
Posts: 7
Joined: Sun Apr 21, 2013 8:23 pm
Location: Novi Sad

Re: 1000 dana ponosna!

Post by Valerija »

Prođe i četvrta godina... :) Svratih da vas pozdravim i da vas podsetim da je sve moguće ako to dovoljno jako zelite. Veeliki :*
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: 1000 dana ponosna!

Post by dina_d »

divana si valerija ..svaka cast samo naprijed i svarati ponekad …pisi …daji savjete …ovdje pomoc treba ...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: 1000 dana ponosna!

Post by sanela »

Valerija wrote:Prođe i četvrta godina... :) Svratih da vas pozdravim i da vas podsetim da je sve moguće ako to dovoljno jako zelite. Veeliki :*


=D> =D> =D> =D>
Svaka čast, draga!
Samo naprijed...
Valerija
Posts: 7
Joined: Sun Apr 21, 2013 8:23 pm
Location: Novi Sad

Re: 1000 dana ponosna!

Post by Valerija »

Uh covece! Evo je i 7 godina prolazi a ja i dalje bez i jednog recidiva i ponosna do neba. Sada u drugoj drzavi gradim svoj zivot i bolju buducnost za svoje dete. Ako kome treba razgovor, savet ili samo rame za plakanje tu sam. Puno pozdrava za sve!
hip hop
Posts: 5
Joined: Wed May 31, 2017 12:09 pm

Re: 1000 dana ponosna!

Post by hip hop »

Valerija pozdrav!

Pa evo mene zanima tvoje iskustvo. Kako si se skinula? kako si sve to izdrzala,kako je proslo? koliko imas godina? Ja sam sad evo 3 godina ide da sam cista ali mogu reci da nije uopce lako. iako mi ne pada na pamet na vracanje na staro, moja konstatacija je da je ovo borba,teska. hvala ti,pozdrav
Valerija
Posts: 7
Joined: Sun Apr 21, 2013 8:23 pm
Location: Novi Sad

Re: 1000 dana ponosna!

Post by Valerija »

Pozdrav hip hop...

Kao sto sam napisala, skidanje je proslo uz moju porodicu koja mi je jako pomogla. Kada sam mislila da cemo da se raspadnemo mi smo se najvise skupili i svi zajedno, mogu tako slobodno da kazem, pobedili najvece zlo zvano heroin. Prvih 7 dana sam ponekad popila tabletu za spavanje a antidepresive mozda 2 nedelje. Kod moje majke je to sve svedeno na minimum jer se uzasava tableta. Sto se u mom slucaju ispostavilo i kao dobro. Odlazila sam i privatno kod psihologa ali ne mogu reci koliko mi je ona zapravo pomogla. Pomogli su mi moji roditelji, otac cije suze su me dotukle, sibnule na dno i naterale da se vratim jos jaca, da iz ove price izadjem kao pobednik. Od prvog dana sam mnogo trenirala. "Mnogo" je prvih dana bilo i dva otrcana kruga oko odbojkaskog terena. Vremenom je bivalo sve lakse. Godinu dana sam pila blokatore, zivela u potpuno drugoj sredini od one u kojoj sam se drogirala i drustvo promenila iz korena. Imala sam srecu sto u mom selu niko nije znao za moju proslost kada sam se vratila tako da je bilo lako obnoviti prijateljstva sa normalnim ljudima iz detinjstva. Opet ponavljam sigurna sam da je najvecu ulogu u mom skidanju odigrala porodica, znali su kada trebaju da budu strogi, da zaprete a kada da me zagrle najjace i kazu kako ce sve biti u redu. I naravno moja jaka volja i zelja za normalnim zivotom. Oprosti sto si dugo cekala na odgovor, na godisnjem sam pa sam se totalno iskljucila.
Valerija
Posts: 7
Joined: Sun Apr 21, 2013 8:23 pm
Location: Novi Sad

Re: 1000 dana ponosna!

Post by Valerija »

I da... nije lako, samo moras biti jaka i istrajna. Pomisliti sta donosi to zlo a koje su mogucnosti kada si cist. Zelim ti puno srece i samo hrabro!
Post Reply