Bol u listu noge

Sve u vezi smanjenja štete uzrokovane upotrebom droge.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
john doe
Posts: 7
Joined: Sun Jul 24, 2005 11:07 am
Location: Novi Sad

Bol u listu noge

Post by john doe »

Pre pola godine povukle su mi se sve vene na rukama pa sam prešao na šmrkanje (na nos). Međutim, neke dve tri nedelje unazad probao sam ponovo i sa strane na ruci (na obe) pronašao sam jednu venu što je još uvek mogla. To doduše nije potrajalo, tako da sada stvarno nemam više gde (prepone ne dolaze u obzir). Naravno, nisam odmah lako odustao tako da sam se solidno izranjavao i sad imam dosta podliva i otoka. No, to i ne bi bio toliki problem, nego mi se juče javio bol u listu leve noge, a nisam imao nikakvu fizičku aktivnost da bih pomislio na upalu mišića. Bol je vrlo sličan kao kod upale, ne mogu se lepo oslanjati na tu nogu i nema drugih vidljivih manifestacija poput oticanja ili promene boje na koži. Moje pitanje vama ljudi je: može li to imati veze sa nekom vrstom tromboze? Ili ima li uopšte veze sa tim što imam na obe ruke podlive i otečena mesta uboda. Nisam siguran da sam dovoljno jasno opisao problem ali svaka sugestija je dobrodošla. Ako imate šta pametno dodati molim vas podelite to sa mnom.
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Bol u listu noge

Post by Voyager »

Moze biti u pitanju neka vrsta infekcije krvi ili tromboza, ko ce znati.
Niko na forumu ti ne moze puno pomoci, jer sto se sugestija i saveta tice, verujem da je jednoglasno - hitno se javi lekaru.
User avatar
john doe
Posts: 7
Joined: Sun Jul 24, 2005 11:07 am
Location: Novi Sad

Re: Bol u listu noge

Post by john doe »

Trebalo je par nedelja ali se bol povukao. Posle je na kratko prešao na drugu nogu ali sad je sve ok.
Post Reply