Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by Hemfri »

A zamisli ovo demijane,
šta bi radio da imaš dete-ćerku koja sad ima 14 godina,a čija majka nema nikakve veze sa tobom,već 12 godina,jer je tašta toooliko perfidno i profesionalno zatrovala i ženu i to dete,tako da sad ni ne znaš tačno šta je sa njima,bivša te mrzi,njeno (tvoje)dete-ćerka,tinejdžerka,isto ne želi da te vidi jer su je baka i njena rodbina naučile i "objasnile"koliko si ti loš i kako ne valjaš ni po jednoj stavki,kako te treba apriori izbegavati i slično....i bitanga si,i narkoman,i probisvet,"zgubidan",a tvojoj ćerki neki stoti lik izigrava oca....i sve je to toooliko zag...zatrovano i pokvareno da su SVI makar čak i TEORETSKI MOSTOVI srušeni ,tako da NIKADA nećeš biti više u prilici da se makar nekako,približiš svom detetu,o bivšoj ne venčanoj ženi i da ne govorimo-ona te mrzi pa te mrziii ijaaaaoj,pa mislim da toliku mržnju nisam nikada nigde sreo,kao kod te bivše-zahvaljujući tašti...kako bi se osećao da si u TAKVOJ JEDNOJ PRIČI,to jest,da imaš u svom životu i Takvu priču,koju ni ne spominješ,jer si svestan da se tu ništa ne može promeniti ni popraviti,a nisi to zaslužio-sem što je majka te bivše žene,majke tvoje ćerke,žeeestoko zatrovala sve njih i tako ti zatvorila svaki ponavljam i teoretski prostor da imaš bilo kakve veze sa svijim detetom od 14 godina,dok neki seljak,glumi njenog oca,i koliko čujem,ne radi to naj bolje....jođ,daleko bilo,ma.....i ovo što sam napisao je preViše.....neću više nikada o ovome-veruj mi da si TI u mnoooogo boljoj poziciji po tom pitanju očinstva,ne dao ti bog da imaš Ovakvu priču sa bivšom i ćerkom koja o tebi "zna" sve NAJ gore...Zavidim ti... :(
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by sanela »

Hemfri, vjerujem da je tvoje drogiranje i ponasanje pomoglo tvojoj tasti da podstakne tvoju zenu na takvo ponadanje. Nisi ti doktor nauka, pa te zena na pravdi boga okrivila za stvari koje nikad nisi uradio.
Budi malo objektivan, i ti si tome dopronio, jbg. narkoman si i radio si stvari koje ljudi koji nisu u tom problemu radili.
Zena nasla nekog da bude uz nju, da joj pomaze, da je pazi, da joj bude partner, ti si se nastavio drogirati. Njen izbor - novi zivot, tvoj izbor - supstitucija, zajebancija, provlacenje kroz zivot, izigravanje zrtve (sto ovo sto si napisao potvrdjuje).
Hoces mostove!? Zasuci rukave i u potpunosti promijeni svoj zivot. Ali, to se ne moze s kauca i ispred monitora, nego krv, znoj i suze. Aaa, to je pravo tesko.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Huh Hemfri.jeste ti gora situacija nego meni.jedino sto je mene to gurnulo u ludilo svega i svacega jos dublje.da mi je neko pricao da cu zbog toga da padnem toliko ne bih verovao.e sad dok sam pravio pare bio sam zlatan,kada sam poceo da se krijem postao sam bitanga i neradnik.ja ne mrzim moju bivsu,smatram da je kao majka divna,razumeo bih i to sto je poklekla i bila sa drugim ali ne razumem kako je mogla da se zaljubi i slomi mi porodicu zbog tog...stvora koji mi se predstavljao kao prijatelj i sa cijom zenom je bila dobra.malo mi je falilo onda da ga zatrpam uh.nebitno sada.nego ja sam najvise kiksnuo izgledami ovo zadnje kod cerke,znaci od skoro me izbegava ali nisam ni ja frajer,vidim ko mi je bacio kosku pa cu na finjaka da izgladim situaciju.evo im ga na svima.ne drogiram se vise i nemam nikakve veze vise sa tim.ocistio sam i odlezao skoro sva sudjenja.nisam u zadnjih par godina pao ni za jedno novo delo,opet pravim masku legalnog posla i kada stanem na noge lagane imacu porodicu ponovo.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Hemfri
Posts: 206
Joined: Mon Feb 06, 2012 5:49 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by Hemfri »

sanela wrote:Hemfri, vjerujem da je tvoje drogiranje i ponasanje pomoglo tvojoj tasti da podstakne tvoju zenu na takvo ponadanje. Nisi ti doktor nauka, pa te zena na pravdi boga okrivila za stvari koje nikad nisi uradio.
Budi malo objektivan, i ti si tome dopronio, jbg. narkoman si i radio si stvari koje ljudi koji nisu u tom problemu radili.
Vidi Sanela,Ne poznaješ mene i moju posebno TU priču i situaciju da bi mogla da donosiš sud o tome u kratkom postu-pod 1-ja tada nisam ni travu pušio a kamoli nešto jače,nisam imao nikakve veze sa narkomanima,niti sam tad bio prestupnik ili bilo šta što će tek posle totalnog pucanja te priče nastati,dakle ne želim da više produbljujem tu temu,nisam je ni u svojoj ispovesti nikada pominjao niti ću,ali razlozi koji su me ocrnili kod tašte nisu imale nikakve veze sa narkomanijom-a kako su i mogle da imaju veze kada nisam ni znao šta je narkomanija u tom periodu,dakle,nemaš dovoljno informacija,samo ti moram napisati da grešiš,opet ne zato što si loša,već ZATO ŠTO NEMAŠ PRAVE INFORMACIJE,a i zašto bi imala...mnogo su komplikovaniji razlozi zašto je to puklo,ne želim da pišem uopšte više o tome,ali narkomanija ili nerad nisu,ali ajd...sad zaista više ne bih o tome.
"Ne ljutim se ja Što TI Mene Lažeš-Već Što Misliš da ti ja Verujem!" - (PRA stara Kineska poslovica)
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Hemfri,u stvarnom zivotu ja nikom ne pricam o ovome.bio sam i na grupnim terapijama,isao kod psihijatra,u reto centru gde svojoj senki pricas bukvalno ceo zivot,cak me je psihic slao kod neke nevladine organizacije koja leci osobe sa ptsp-om.nikad nista o porodici nisam hteo da pricam.ovde ,u virtualnom svetu pisem o tome.i lakse mi je,ne drzim to u sebi.pricam sa virtualnim osobama,koje mi ne predstavljaju pretnju,ne mogu da iskoriste to protiv mene.ovo ti pricam jer taj kamen sto nosis je mnogo tezak kada ga sam nosis.ja sam imao fioku u glavu gde sam sklanjao i zaboravljao,u stvari mislio da zaboravljam,mnogo stvari,imao sam punjenje te fioke ranije ali ovo ju te raznelo i sve je izletelo.ja jesam koristio PAS ranije ali sam tada podivljao,pogubio se.pricao sam sa sobom,ljudi su mislili da imam epilepsiju zbog napada panike.ti tada nisi bio narkoman,ok,izadji iz toga.napravi plan za dalje mada verujem da si sam vec nesto organizovao.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

huh sta mi je sa muzikom?e ....sada moram da trazim posebno.pozdrav svim bivsim narkomanima :D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
pavaoiztarza
Posts: 30
Joined: Fri Mar 13, 2015 7:41 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by pavaoiztarza »

demijan wrote:Necu da tupim o nekim krizama i to.ovde je vecina imala jos gore probleme od mene ili su bili jos vise navuceni ali ako je meni sto sam maltene pomirisao sve to bilo nezgodno.Mogu samo da zamislim nekog drugog.Uglavnom posle strahovite neke depresivnosti,konstantnog znojenja,nespavanja jedva sam uspeo da se donekle zalecim fizicki.Imam onu odvratnu zivotinju onog rovca sto mi ponekad proradi ali nedam se zasada.
Ne valja mi sto sam se ovoliko ucaurio ali i jos vise bi trebalo mozda posto jedine posete imam od narkomana koji valjda dolaze da likuju i da vide da li sam posustao...
Brate, ti baš se izubija. Ne znam šta da ti kažem osim da sam i sam prošao razvod braka, ali mi je u toj izmaglici pala na pamet jedna knjiga, koju sam pročitao davno, gdje je pisalo da je razvod stres na rang listi i to trećem mjestu ( 1. stres je konc logor 2. stres je gubitak voljene osobe a 3. razvod braka) Pa sam ja lijepo vapio Bogu da mi pomogne, što je On i učinio: našao sam bračnog terapeuta, certificiranog za te probleme. On je sa mnom imao razgovore 3 mjeseca i objasnio mi da to radi poput plime i osjeke - prvo te udaraju jaki valovi, onda manji valovi a onda će ti samo malo zapljuskivati tabane. Poanta je - za šta ćeš se držati, kad te bubaju veliki talasi ? Ja sam se držao za Isusa i sa te me stijene nisu mogle poplave odnijeti.

Preporučujem ti da ga zamoliš, evo ja ću zamoliti umjesto tebe: "Kriste! Čuj ovog sina svog, kojeg zapljuskuju valovi! Čuj ga Kriste i pomozi mu odmah! Ja molim u njegovo ime, da mu ti pošalješ svaku pomoć i da mu potpuno okreneš životnu situaciju u njegovu korist! Neka ovaj čovjek bude na slavu tvog imena Kriste! Samo tebi je moguće da pobjediš duhovne neprijatelje, Gospode. POmozi ovom čovjeku to te ja molim ,kao što si pomogao i meni. Amen"

Eto brate, već si riješio, Bog će ostalo sam da uradi.
User avatar
costa rican dream
Posts: 4
Joined: Fri Aug 28, 2015 2:53 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by costa rican dream »

Cao
Svaka cast
:D :D :D
COSTA RICAN _DREAM
Post Reply