-Prvo pa HEROIN-

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

-Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

Dobro vece svima ,citam vas vec 10ak dana non-stop.i bas je lijepo imati kome ispricati sve.ja cu vam napisati svoju pricu,ali ne sad,samo vas zelim pozdraviti.ja sam prvo probala dop,ali pricacu vam sve.nadam se da ste mi dobri! :oops:
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by sanela »

Dobrodosla!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

hvala,Sanela :-D Pocetak-Koga bi uopste zanimala jos jedna u nizu narkomanska prica?Mozda mene samu da poslozim neke kockice.Mada ne znam ni odakle da pocnem.Da li da prvo objasnim sadasnju situaciju,ili da krenem od pocetka.(da se zna ne uzimam dop 2.6god)Dakako,sve ne mogu napisati,jer ima puno bas puno crnih rupa u mojoj glavi.Pozaboravljala sam puno dozivljaja,i ne samo to,negn uopsteno,jako mi je izbrisano pamcenje,kad neko prica o nekim opcim podacima,
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

ja sam svjesna,da sam i ja to znala,ali vise ne.Nego dobro,ja okolisam nikako da pocnem,vidjecemo mozda od svega ne bude nista,kao sto je to kod mene slucaj inace.Prije sam jako puno pisala i dobivala pohvale,ali to je bilo neko drugo vrijeme. Kad sam bila 6razred,procitala sam -Mi,djeca sa stanice zoo-Cilj je valjda da ti se gadi cjela ta prica,i da zatvoris to poglavlje i prije pocetka,a znate li sta sam ja napravila?Cvrsto sam sebi obecala,to mi je bilo najcvrsce obecanje u zivotu,da cu kad porastem
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

postati Narkoman.Da,bas tako i jedva sam cekala taj momemt.Moje dotadasnje"iskustvo" sto se tice narkomana postojalo je u 2slucaja.Cerka majkinih prijatelja je upala u te vode,u to turbulentno vrijeme '90.-ih,nas grad su preplavili italijanski mafijasi ,donjevsi drogu na velika vrata.Moja mama je isla kod njih,glumila glavnog kauboja,stavljala se ispred njenih roditelja,posvecivala se maximalno,sto meni nikad nije.Ali mama je sasvim druga prica,u velikoj mjeri me gurnula kroz vrata pakla,
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

ne,to nije narkomanska obmana,nesto slicno mi je rekao jedan od psihijatara koje sam posejcivala.Drugi slucaj je isto bila u pitanju prijateljica,i njen sin narkoman.Ovaj put oni su dolazili kod nas kuci i to se desava u vrijeme kad sam procitala -zoo-Decko je bio 17god stariji od mene.ja sam se zaljubila u njega kako samo to djevojcica umije.Posto ga mama nije pustala nigdje od sebe,dolazili su svako vece.zima je bila.Dolazili jadni izmuceni ljudi nevoljom,jer je moja mama u to vrijeme imala "nadnaravne
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

moci"koje su bile realne ko narkomansko postenje,ali ljudi su se vatali za slamku.I tako nam je pricao svoje avanture,ja sam odusevljeno slusala i zivila za momenat da porastem i da pocnem da se klepam dopom.Sjecam se kao da je juce bilo,kako me uzeo za obje ruke i rekao: "dabogda,se obje ruke osusile onome ko ti prvi da dop".-mislim da se B. nisu osusile,nisam ga ni cula ni vidjela godinama.I dobro to je bilo to moje iskustvo.Oni su ubrzo otisli kuci za Srbiju,ja sam patila za S. vremenom sam ga
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

zaboravila,ali ne i svoju odluku.
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

Nekih 6-7g. kasnije.Ja sam u medjuvremenu zavrsila skolu.za to vrijeme nisam imala dodira sa drogom,osim sto sam sredinom 8og razreda,posle skole otisla u apoteku,zatrazila kutiju bendzosa od 10mg,teta mi je prodala bez rjeci?!i krenem sa odlukom da popijem svih 30kom da se ubijem.Dosadio mi zivot uz takvu majku,ali na putu kuci sretnem druga M. godinu starijeg od mene.Kazem mu sta sam kupila.I on predlozi da podjelimo,ja pristanem,predpostavljam da mi je spasio zivot.Odemo mi u jednu kucu sto se gradila
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
lutalica
Posts: 64
Joined: Fri Feb 21, 2014 9:24 pm
Location: split

Re: -Prvo pa HEROIN-

Post by lutalica »

udjemo unutra,sjednemo pored drugog i onda skuzimo da nemamo vode,nista podjelimo po 15kom. i tako smo gutali na suvo jednu po jednu.To mi je bilo pravo gadno,popiti 15bensedina bez je u najmanju ruku odvratno.Onda lijepo napisemo oprostajna pisma,jer smo ocekivala da necemo prezivjeti.Kao sto mozete primjetiti ja jesam,a odgovorno tvrdim da je i M.Nabaljezgali smo tu svasta,inace mója torba i ta pisma su ostala u toj kuci kako su dospjeli kod moje majke nemam pojma.U glavnom mi smo hodali po gradu satim
Kriza,agonija zivih mrtvaca!
Post Reply