opet isto

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

ponovo pad
Posts: 23
Joined: Tue Oct 29, 2013 6:32 pm

Re: opet isto

Post by ponovo pad »

pozzz.svima sta se radi,kako vam je krenula nova 2014g.ja sam ok.guram sve kako treba i nemam nikakvih poteskoca hvala dragom bogu,jos malo ako bog da i idem vani trebao bi do 25 januara u eu.trenutno imam dvije ponude jedna je Njemacka druga je Luxemburg jedini problem je taj sto u Luxemburg idem kod druga koji nije nikada uzimao heroin ali je sklon svim drugim porocima(kocka,alkohol,sve druge vrste droge kod njega mogu doci u obzir)a s druge strane u Njemacku mogu kod sestre ali nemam posla i sjedio bih u kuci nemislim bukvalno ali ne bih imao posla dok u Luxemburgu me ceka posao tj.mogu da radim jer drug drzi restoran(njegova zena je francuskinja i ima restoran)i kod njega mogu da radim u kuhinji uvjek.e sada to mi je jako primamljivo i vjeruj te da jedva cekam kad cu krenuti ali s druge strane me jako strah jer znam da ce tu biti cuganja i hodanja,posto sam vec jednom bio u luxemburgu nije mi stran i znam ga jako dobro i da napomenem i gore sam se pucao..bojim se a s druge strane mi se jako ide jer mi treba posao i dosta mi je vise ove bosne propale.uvjek sam bio optimista ali vjeruj te u zadnjih par mjeseci sam se toliko razocarao u sve da mi se sve popelo na onu stvar..znam da sam moram donjeti tu odluku ali iskreno bih volio vase misljenje kada bi se nasli u istoj situaciji sta bi uradili..pozzz
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: opet isto

Post by davor »

ponovo pad wrote:pozzz.svima sta se radi,kako vam je krenula nova 2014g.ja sam ok.guram sve kako treba i nemam nikakvih poteskoca hvala dragom bogu,jos malo ako bog da i idem vani trebao bi do 25 januara u eu.trenutno imam dvije ponude jedna je Njemacka druga je Luxemburg jedini problem je taj sto u Luxemburg idem kod druga koji nije nikada uzimao heroin ali je sklon svim drugim porocima(kocka,alkohol,sve druge vrste droge kod njega mogu doci u obzir)a s druge strane u Njemacku mogu kod sestre ali nemam posla i sjedio bih u kuci nemislim bukvalno ali ne bih imao posla dok u Luxemburgu me ceka posao tj.mogu da radim jer drug drzi restoran(njegova zena je francuskinja i ima restoran)i kod njega mogu da radim u kuhinji uvjek.e sada to mi je jako primamljivo i vjeruj te da jedva cekam kad cu krenuti ali s druge strane me jako strah jer znam da ce tu biti cuganja i hodanja,posto sam vec jednom bio u luxemburgu nije mi stran i znam ga jako dobro i da napomenem i gore sam se pucao..bojim se a s druge strane mi se jako ide jer mi treba posao i dosta mi je vise ove bosne propale.uvjek sam bio optimista ali vjeruj te u zadnjih par mjeseci sam se toliko razocarao u sve da mi se sve popelo na onu stvar..znam da sam moram donjeti tu odluku ali iskreno bih volio vase misljenje kada bi se nasli u istoj situaciji sta bi uradili..pozzz
Uh drug teska situacija.
To kod druga koji se gudrira mi se bas i ne svida pogotovo zato sto ces u pocetku biti primoran najvise sa njim da se druzis.Mislim super je to restoran i sve to ali da ponovo padnes nista ti to ne bi koristilo.Mozda ipak bolje kod sestre ako vec ides,na kraju krajeva nije to kod druga jedini posao na svijetu.Ja iskreno da sam u tvojoj situaciji bi prije izabrao sestru jer mi je to sigurnije.Iako kontam da te i to drugo privlaci ali sjeti se sebe :D nama nisu normalne stvari privlacne :) Javi sta si odlucio
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
ponovo pad
Posts: 23
Joined: Tue Oct 29, 2013 6:32 pm

Re: opet isto

Post by ponovo pad »

davor wrote:
ponovo pad wrote:pozzz.svima sta se radi,kako vam je krenula nova 2014g.ja sam ok.guram sve kako treba i nemam nikakvih poteskoca hvala dragom bogu,jos malo ako bog da i idem vani trebao bi do 25 januara u eu.trenutno imam dvije ponude jedna je Njemacka druga je Luxemburg jedini problem je taj sto u Luxemburg idem kod druga koji nije nikada uzimao heroin ali je sklon svim drugim porocima(kocka,alkohol,sve druge vrste droge kod njega mogu doci u obzir)a s druge strane u Njemacku mogu kod sestre ali nemam posla i sjedio bih u kuci nemislim bukvalno ali ne bih imao posla dok u Luxemburgu me ceka posao tj.mogu da radim jer drug drzi restoran(njegova zena je francuskinja i ima restoran)i kod njega mogu da radim u kuhinji uvjek.e sada to mi je jako primamljivo i vjeruj te da jedva cekam kad cu krenuti ali s druge strane me jako strah jer znam da ce tu biti cuganja i hodanja,posto sam vec jednom bio u luxemburgu nije mi stran i znam ga jako dobro i da napomenem i gore sam se pucao..bojim se a s druge strane mi se jako ide jer mi treba posao i dosta mi je vise ove bosne propale.uvjek sam bio optimista ali vjeruj te u zadnjih par mjeseci sam se toliko razocarao u sve da mi se sve popelo na onu stvar..znam da sam moram donjeti tu odluku ali iskreno bih volio vase misljenje kada bi se nasli u istoj situaciji sta bi uradili..pozzz
Uh drug teska situacija.
To kod druga koji se gudrira mi se bas i ne svida pogotovo zato sto ces u pocetku biti primoran najvise sa njim da se druzis.Mislim super je to restoran i sve to ali da ponovo padnes nista ti to ne bi koristilo.Mozda ipak bolje kod sestre ako vec ides,na kraju krajeva nije to kod druga jedini posao na svijetu.Ja iskreno da sam u tvojoj situaciji bi prije izabrao sestru jer mi je to sigurnije.Iako kontam da te i to drugo privlaci ali sjeti se sebe :D nama nisu normalne stvari privlacne :) Javi sta si odlucio
davore kralju kako si..drago mi je da si se javio..iskreno znam sta mislis i znam da si upravu i zato sam i postavio ovo pitanje jer iskreno i ja se jako bojim..moram dobro da razmislim sta i kako.znam da posao nije nesto sto mi je primarno ali iskreno brate moj molim boga samo sto prije da napustim sarajevo.volim ja sarajevo jako ali ne mogu onaj zivot vise da zivi a u sarajevu gdje god krenem tu sam se nekada pucao gdje god se okrenem ljudi su koje poznajem i koji se pucaju..ja to davore vise iskreno ne zelim niti mogu a niti hocu..druze vjerovo ti ili ne ali je tako..ja sam ovisnik s dugo staza koji je probao sve i ne mogu vise.hvala bogu cist sam i ovaj zadnji put sam na vrjeme stao jer nisam dugo uzimao pa sam se relativno lako skinuo i hvala bogu dobar sam..sada moram odluku da donesem ali ispravnu jer necu vise nazad davore druze ja ne mogu vise nazad vjeruj mi..kako si ti..drago mi je da ima ljudi ovde kao sto si ti..jer sve tvoje postove koje sam procitao su jako dobri i nema pametovanja samo onako kako jeste..drzi se druze i hvala na podrsci i naravno da cu se javiti prije nego krenem i pozdraviti a cucemo se mi i od tamo ako bog da..pozz
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: opet isto

Post by davor »

Drug :) Evo dobar gura se nekako.I kod mene slabo posla u zadnja dva mjeseca pa se osjecam ko domacica :lol:
A kontam da ti je pravo tesko i kontam i sa cim se sve boris.Ovde kod nas je dovoljno da se covjek samo malo osvrne oko sebe pa da bas onako sa merakom izgubi volju za zivotom :lol:
A znam i da si postavio ovo pitanje a vec si na njega sam sebi dao odgovor :)
Vjerujem ti da ti je vise dosta to se i vidi po nacinu na koji pises, zato bi mi bilo pravo drago da ovaj put uspijes..
Javi se obavezno i u pamet drug...Cucemo se
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: opet isto

Post by dina_d »

ovako fino bih te zamolila za tvoje dobro da zajebes luxemburg …nema veze to sto ces raditi i zaradjivati …apsulutno ..restoran drug sa porocima …to ti je kao da ides u ruke svom neprijatelju ..nebih bilo dobro da se igras stim …neradi se o tebi radi se o poroku koji je jaci od tebe …idi sestri ..budeli nafake naci ces nesto ..trazi i naci ces …nemoze tebe posao cekati i mene nije cekao …trazi bilo sta i naci ces …al luxemburg bolan covjece zaboravi …sretno ...
ponovo pad
Posts: 23
Joined: Tue Oct 29, 2013 6:32 pm

Re: opet isto

Post by ponovo pad »

pozdrav forumasima:)
evo dodjoh malo da vam se javim i kazem da sam hvala bogu ok i da jos guram cist kao suza:)
sto se tice odlaska dogovorio sam sve i ako bog da 1 februara putujem,sutra idem da kupim kartu i napustam ovo ljepo sarajevo:)nadam se da se necu morati vracati dugo vremena(iskreno to mi je cilj)da cu tamo osnovati novi zivot sve ponovo..vjerujem u sebe kao nikada do sada i znam da to mogu uz boziju pomoc.iskreno nemam zelju vise da ostanem ovde niti me sta drzi.jednostavno dugo vremena sam u ovim g..i kada se okrenem nazad i pogledam sve je to samo prezivljavanje bilo,da bio sam ja dugo cist,imao sam dobre poslove,brak,prijatelje ali jedno veliko ALI uvjek sam se vracao heroinu.zasto sam se vracao ni sam ne znam ali znam da nikad nisam ostavio staro drustvo skroz na skroz uvjek je to bilo ma necu da ih izbjegavam i tog tipa a mozda sam samo ja u dubini duse uvjek zudio za prokletim heroinom.kako god bilo je sta je bilo hvala bogu da sam sad extra da sam ponovo ustao na svoje noge i da zelim vise nego ikada da sam ponovo onaj stari ja bez heroina.neko ce reci,kako dok nerijesim sam sa sobom dzaba promjena okoline dzaba sve,sve ja to znam i stoji to da treba rjesiti prvo sam sa sobom ali ja zelim iz sveg srca da ovu okolinu zamjenim nekom zdravijom ne samo sto se tice droga nego i pozitvnosti,ko je iz bosne zna o cemu pricam,jer ovde ljudi bili na drogama ili ne samo kukaju i sve im je crno ja to ne mogu vise da slusam jer moj zivot zaddnjih 16 godina je crn,bilo je trenutaka kada je bilo extra jer sam bio cist ali i tada situacija je bila losa jer kao sto vec rekoh ljudi su ovde uglavnom negativni,nekrivim ih jer svi znamo da 80%ljudi se bori da prezivi i sastavlja kraj s krajem..ok.kako god ja im zelim srecu i sve najbolje u zivotu nadam se da ce se nekada u ovoj napacenoj bosni nesto i promjeniti..
posto sam rekao da imam dvije mogucnost ja sam odabrao jednu za koju mislim da je trenutno bolja a to je da idem kod sestre ako bog da.
kada sam sabrao sve i oduzeo ova opcija je bolja, hvala mom drugu sto me zvao ali ja bih u toj sredini ponovo dosao u iskusenje ako ne s heroinom onda sigurno s nekom drugom supstancom.
eto svasta nesto vam ja napisa a nisam imao namjeru da duzim:)htio sam samo da vas kratko pozdravim i javim da sam ziv i zdrav heheh.hvala svima na podrsci...
budi te mi ok i cujemo se jos dok neodem ako bog da...pozzz
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: opet isto

Post by davor »

ponovo pad wrote:pozdrav forumasima:)
evo dodjoh malo da vam se javim i kazem da sam hvala bogu ok i da jos guram cist kao suza:)
sto se tice odlaska dogovorio sam sve i ako bog da 1 februara putujem,sutra idem da kupim kartu i napustam ovo ljepo sarajevo:)nadam se da se necu morati vracati dugo vremena(iskreno to mi je cilj)da cu tamo osnovati novi zivot sve ponovo..vjerujem u sebe kao nikada do sada i znam da to mogu uz boziju pomoc.iskreno nemam zelju vise da ostanem ovde niti me sta drzi.jednostavno dugo vremena sam u ovim g..i kada se okrenem nazad i pogledam sve je to samo prezivljavanje bilo,da bio sam ja dugo cist,imao sam dobre poslove,brak,prijatelje ali jedno veliko ALI uvjek sam se vracao heroinu.zasto sam se vracao ni sam ne znam ali znam da nikad nisam ostavio staro drustvo skroz na skroz uvjek je to bilo ma necu da ih izbjegavam i tog tipa a mozda sam samo ja u dubini duse uvjek zudio za prokletim heroinom.kako god bilo je sta je bilo hvala bogu da sam sad extra da sam ponovo ustao na svoje noge i da zelim vise nego ikada da sam ponovo onaj stari ja bez heroina.neko ce reci,kako dok nerijesim sam sa sobom dzaba promjena okoline dzaba sve,sve ja to znam i stoji to da treba rjesiti prvo sam sa sobom ali ja zelim iz sveg srca da ovu okolinu zamjenim nekom zdravijom ne samo sto se tice droga nego i pozitvnosti,ko je iz bosne zna o cemu pricam,jer ovde ljudi bili na drogama ili ne samo kukaju i sve im je crno ja to ne mogu vise da slusam jer moj zivot zaddnjih 16 godina je crn,bilo je trenutaka kada je bilo extra jer sam bio cist ali i tada situacija je bila losa jer kao sto vec rekoh ljudi su ovde uglavnom negativni,nekrivim ih jer svi znamo da 80%ljudi se bori da prezivi i sastavlja kraj s krajem..ok.kako god ja im zelim srecu i sve najbolje u zivotu nadam se da ce se nekada u ovoj napacenoj bosni nesto i promjeniti..
posto sam rekao da imam dvije mogucnost ja sam odabrao jednu za koju mislim da je trenutno bolja a to je da idem kod sestre ako bog da.
kada sam sabrao sve i oduzeo ova opcija je bolja, hvala mom drugu sto me zvao ali ja bih u toj sredini ponovo dosao u iskusenje ako ne s heroinom onda sigurno s nekom drugom supstancom.
eto svasta nesto vam ja napisa a nisam imao namjeru da duzim:)htio sam samo da vas kratko pozdravim i javim da sam ziv i zdrav heheh.hvala svima na podrsci...
budi te mi ok i cujemo se jos dok neodem ako bog da...pozzz
Drug moj samo da pozdravim..
Drago mi je da si izabrao tu bolju opciju i vrlo pametan i mudar potez.
Tako se povlace potezi tri puta mjeris jednom rezes :D
Ja znam po sebi koliko me moja brzopletost kostala i gdje me sve odvela,najbolje je kad naucis da iz svega izvuces pouku puno manje stete napravis kako po sebe tako i po okolinu.
Dozivi ovo kao novi pocetak i ne osvrci se !
Kad ti je dosadno javi se,pisi.
Samo naprijed drug moj i sretan put!
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: opet isto

Post by dina_d »

nadam se da ces se javiti ..i iskren se nadam da ti je dobro kod sestre tj da si napusti sarajevo…pisi kako si kkao se boris pozdrav i sretno
Post Reply