topli pozdrav svima

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

wosa88wosa
Posts: 7
Joined: Tue Jul 16, 2013 6:30 pm

topli pozdrav svima

Post by wosa88wosa »

Dakle,
pratim i čitam ovaj forum brat bratu jedno 3 godine,ali eto pre nekako odlučih da se registrujem,da podelim sa vama moje muke,zatražim po neki savet,a mogu i da udelim savet jer se dalje od pajda držim skoro 3 godine...
Što bi rekli solio sam mislim najčisti hors što se na balkanu može naći,i posredovao sam,trampio ma sve živo,ali jedno je sigurno,imao sam odličnu šemu from kosova,merili smo i čistoći bila je 85%...BG dileri su ga krstili
200% i komani su opet hvalili robu,što bi rekli kljucali od pola kvotera.....Nikada nisam koristio igle i to,samo dakle šmrk šmrk,u jednoj fazi sam
vukao i do 3 grama dnevno....ali ta 3 grama su kao 10 neke leve ulične prljave robe..Još uvek imam šemu na kosovu isti ljudi su u poslu,zvali su me da radim ponovo,jer sam ja bio posrednim izmedju njih i nekih navijačkih grupa i donosio sam im ogroman profit..dakle JA sam bio poveznica,nisam švercovao nisam dilovao,samo sam upoznao čoveka sa čovekom i uredno dobivao profit,koji sam trošio na nos i dilovao samo dvojici poznanika,da bih imao za dzeparac...Da ne ulazim više u tu priču jer postajem nemiran dok se setim onih albanski sela i ljudi,želim da vam izložim svoj problem.Dakle,živim u Srbiji,grad nije bitan,bitno je sledeće.....Bez ikakve potrebe,nagona ili ičega sličnog sam počeo da uzimam suboxone..Odavno sam se skinuo sa heroina.a suboxon sam počeo da uzimam uglavnom subotom i nedeljom da bih popravio raspoloženje i mogu vam reći pola tablete od 2mg mi je jako dobro sedalo posle speed i cocaine izlazaka i provoda..Dakle uzimao sam suboxone da bih oterao onu odvratnu amfetaminsku depresiju...U početku mi se gadio onaj njegov cedevita šmek,mogao sam dva dana maximalno da povežem jer mi je bilo odvratno šmrkati to...kasnije sam tek uvideo da se tako zloupotrebljava suboxone....i tako dan po dan mesec po mesec,eto mene na suboxonu...Drugar donosi iz Hrvatske i prodaje po bezobrazno visokim cenama,ali roditelji će platiti koliko treba samo da im detetu bude bolje...meni nije naplaćivao i tu me je i nasamario...jedno vreme sam vukao na nos i po pola osmice što je svakako za moje pojmove puno...sada mogu da izdržim maximalno 3 dana bez njega,odma me krene ona odvratna jeza,bol u nogama koji je neopisiv,ma strašno.svi se sad pitate vidi lika skino se sa pajda a bez razloga navuko na suboxon..tako je!! priznajem...
Sve u svemu uzimam tačno 6 meseci za neki dan će biti,suboxone na nos...prva 2,3 meseca sam uzimao 1mg na nos i bilo mi je dovoljno...sad uzimam bukvalno mrvice samo da mogu normalno da funkcionišem..
Što je možda zanimljivo nikada u životu nisam probao niti metadon niti heptanon niti trodon...
Čitao sam ovaj forum dosta ali nisam mogao da izvučem pravi odgovor....dakle moje pitanje je
Koliko traje detoksikacija od suboxona,kada će mi se osmeh vratiti na lice,ovo je ne podnošljivo,svako jutro dok se probudim,ako ga nisam uzeo prethodnih 48 sati odma mi onaj čuveni rovac vrti...Nemam želju da se uradim što bi rekli,već samo uzmem mrvu mrvinu bukvalno da mogu normalno da radim,da me ne bole noge,da mogu da živim normalno..od jedne tablete od 2mg mogu da funkcionišem 4 5 dana...Čitajući neke postove,vidim da većina uzima puno veće količine od mene..Rekao sam 3 meseca sam uzimao po 1mg na nos,onda zatim malo povećao,pa smanjivao ali nikad nisam preterivao...Fizički sam dosta što bi rekli propao,nemam apetiti ako ne uzmem suboxon,niti volje ni za šta,ne mogu spavati i ostalo...Igrao i trenirao sam fudbal 12 godina i sad ga igram rekreativno,ali prvo moram mrvu sube pa na fudbal....Želim iskreno da to više okončam....dakle moja pitanja su sledeća;
..Koliko vremena je potrebno da mi prestane bol u nogama,jeza i svi simptomi krize,jeste to ona blaga kriza,daleko slabija od heroina,ali ne želim to da osećam,sa heroina sam se skidao na suvo,samo sam pio flormidale za spavanje i dooosta vutre...Hoću normalno da živim,ali izdržim 3 dana i onda opet uzmem mrvu suboxona na nos i tako u krug...Da li mi je samo potrebna jača volja,ili je stvar u nečem trećem?

Znam smešno je to,heroin nisam uzeo 3 godine,i posle 3 godine se navučem na suboxon...za neverovati...
Čitajući forum i vaše postove vidim da je metadonska kriza isto haos za neke ljude,sreća nikad ga nisam ni očima video...Nemam želju za uzimanjem heroina iako mogu besplatno da ga uzmem tačnije dobijem kao poklon kad god hoću....čisto da kažem peticu sam plaćao 30e na kosovu i to ga je naš farmaceut merio i bio je 85.nešto posto čist,dakle čisti se ne može naći ovde...
Ne zanima me heroin,ne zanima me metadon,samo me zanima,koliko mi vremena treba da se vratim normalnom životu,da me prodje ova suboxon kriza....Lud sam bio kad sam ga prvi put uzeo,ali je uspešno otklanjao amfetaminsku depru...i sad kao rezultat svega ne mogu bez njega...

Zato molim nekog ko je imao ili ima sličan problem da mi da jasan prost i jednostavan odgovor...
Koliko dana treba da se ježim i prolazim ovaj pakao i da li će mi biti bolje posle svega...
Majke im ga napraviše ga goreg od dopa,ono kod pajda 3 4 dana si sj**an i posle sve kul...promeni se sredina mesec dana i kao nov...a od ovog ne znam šta ću sa sobom,mesec dana je prošlo ja nikako da ga ostavim,izdržim 3 dana maximalno i mrvim da oteram bol u nogama i jezu..

pozdrav svim ljudima ovog foruma!!! Budite čisti,ostanite jaki i dajte neki savet kako da se rešim ovog farmaceutskog zla...unapred zahvalan živi bili
Dado manson
Posts: 31
Joined: Sun Jun 02, 2013 5:05 pm

Re: topli pozdrav svima

Post by Dado manson »

Brate suboxone je lijek napravljen da te drzi dalje o dopa dakle apstinencija,al ti si se u startu zajebo sa 1 mg poceo si da uzimas vise i to na nos,on je napravljen da se stavlja pod jezik tako najbolje djeluje!!!E sad metadon nemoj da ti pada na pamet,jer je gori i od heroina i suboxona zajedno!!!Najgora kriza ti je na metadonu,a bzv lijek ne radi uopste,dakle met zaobidji odma!!Ja sam na suboxonu vec godinu dana 2 mg dnevno odrzavanje i pito sam dokotora kad odlucim kako da se skidam,znaci sistem je slican kao i kod svake gudre kad se skidas po malo smanjujes dok ne dodjes na nulu,al ne moze odjednom,evo za pocetak kreni od 2 mg al pod jezik i uzimaj 20 dana,pa onda smanji na 1,5 mg opet 20 znaci polako nista ne moze preko noci brate...I doces na 0,25 i to uzimaj samo kad osjetis frku i polako ces ga izbaciti!Posle toga uzmi neki antidepresiv tipa zoloft,nesto lagano za bolove tipa diklofenak i za spavanje nesto ksalol,rivotril itd... i jedino tako ,a preko noci o toga nema nista ,jebo fiziku brate,kod svih opijata psiha je kljucna u recidivu...znaci lagano dok ne dodjes na 0,25 i onda neki antidepresivi neko vrijeme dok ti ne bude bolje i to je to!A METADON nemoj da te guja ujede,ak se na njega nakacis...msm bolje da si kantu govana pojeo odma!!!Ajd i sretno i javi sta se desava...???POZZZ
wosa88wosa
Posts: 7
Joined: Tue Jul 16, 2013 6:30 pm

Re: topli pozdrav svima

Post by wosa88wosa »

Hvala matori na odgovoru!
Pa vidi,ja vec mesec dana uzimam bukvalno mrvu i manje od 0,25 cisto da mogu da funkcionisem,i to svaki drugi treci dan...Tesko spavam i kratko spavam,ne mogu da sastavim 5 sati u komadu nikako...Reci mi molim te samo taj antidepresiv Zoloft,jel treba recept za njega,jer ja nisam nigde zaveden kao narkoman,od tih jacih tableta mogu samo bensedine da dobijem jer mi zena u apoteci daje nedeljno kutiju od 10mg...
Ako mi treba recept za taj Zoloft onda ne znam kako cu doci do njega ali snaci cu se,i da li ima neka slicna zamena za zoloft,i da li uopste moze bez recepta da se dobije anti depresiv...za bolove je dobar kafetim jer ima mislim 15% kodeina,a kodein je odlican za bolove,jedino je steta sto ima i 50% kofeina pa srce lupa i neda snu na oci....Jedan rus mi je pricao kako oni kupe 10 kutija kafetina pa ga smrve pomesaju sa vodom i dovedu ga na neku temperaturu,uglavnom i izoluju i ostane im cist kodeim koji je oodlican za bolove u nogama i ostalo,nema rad ali stvarno je dobar za bolove,jedino je steta sto u kafetinu imas bezpotrebnog paracetamola i kofeima...imas na netu uputstvo kako se odvaja kodein iz kafetina ako ti zatreba :D
a molim te odgovori mi za ovaj anti depresiv,jel mi treba recept ili mogu da ga pazarim lagano?
hvala na odgovoru jos jednom,a metadon nikad nisam hteo da uzimam jer jos dok sam solio pajdo naslusao sam se sve najgoreg o njemu,da zize traju po 2 meseca itd...hvala i pozzdrav
wosa88wosa
Posts: 7
Joined: Tue Jul 16, 2013 6:30 pm

Re: topli pozdrav svima

Post by wosa88wosa »

eto sad problema...drugar mi ostavio jednu karticu od 7 tableta od 2mg i to mi je sveon otisao na kruzer da radi...ne znam gde cu nabaviti za dalje....haos..uzas..
Dado manson
Posts: 31
Joined: Sun Jun 02, 2013 5:05 pm

Re: topli pozdrav svima

Post by Dado manson »

Brate zoloft ti je antidepresiv koji se pije ujutru da ne budes sjeban da te digne,da imas volje i to,jer posle skidanja sa bilo cega ti si u depri i nemas volje ni za cim,u tu skupinu lijekova spadaju jos flunisan,seroxat,asentra,znaci to su antidepresivi koji se piju ujutru nikako navece!!!Treba ti recept za njega al ako znas nekog u apoteci mogo bi dobiti nije to toliko strasan lijek!Ja ti preporucujem flunisan ili zoloft,jer asentra je zajebana za ejakulaciju ako imas ribu ne mozes svrsit jbg...A za vece ako ti godi bensedin mozes,mada se ne preporucuje sa suboxonom,ja pijem rivotril i meni je ok e sad ti vidi al moras pazit ne idu sve tablete za smirenje sa suboxonom!!!Probaj sa rivotrilom znaci govorim ti iz iskustva meni je ok!Drzi se pa se cujemo
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: topli pozdrav svima

Post by demijan »

da,zoloft je AD ali potrebno je barem 15 dana od pocetka terapije da pocne da deluje.imaces nus pojave dok se organizam ne prilagodi i moj ti je savet da pijes uz nadzor lekara jer prvo mora da se vidi kako deluje na tebe pa ako ti ne odgovara onda promene.Ja ga pijem dugo vec,izgubio sam vise pojam o vremenu i onda sam bio resio da samostalno prekinem sve da pijem ali nije mi bilo dobro posle par dana pa sada polako smanjujem doze.sada pijem polovinu od onoga od pre mesec i nesto dana a i to cu uskoro da ukinem ali nikako naglo ne sme da se prekida.
Mene zoloft sada ne dize,jednostavno me vraca u normalu a kada ga pijem kao andol da sam popio.
Ukoliko krenes da ga pijes ne planiraj to na 10,15 dana vec barem par meseci...
sretno
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Dado manson
Posts: 31
Joined: Sun Jun 02, 2013 5:05 pm

Re: topli pozdrav svima

Post by Dado manson »

demijan brate jesi samo zoloft pio od tih vrsta antidepresiva,ili si malo istrazivo????Ja sam pio asentru mjesec dana,ma nema svrsavanja pa sam zamjenio za flunisan on mije malo bolji ocu da te pitam kako na tebe uticu ti lijekove sto se tice sexa i to???
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: topli pozdrav svima

Post by demijan »

ja u pocetku uopste nisam hteo da pijem nista od terapije.prva kombinacija mi je bila zoloft,tritico sa dodacima lorazepama i uvece sanval.onda sam pio sve to bez tritica jer i to je AD i mislim da mi je previse i on bio.pa sam izbacio lorazepan,pa sanval i sada smanjujem zoloft.
iskreno da ti kazem toliko problema i muka mi se nakupilo od ranije koje moram da ispravim da o seksu i ne razmisljam toliko na taj nacin.ima uticaja naravno ali ako mogu zene da foliraju foliraj i ti malo :wink:
sta reci...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
wosa88wosa
Posts: 7
Joined: Tue Jul 16, 2013 6:30 pm

Re: topli pozdrav svima

Post by wosa88wosa »

Prijatelji dragi da vam se javim posle nekoliko meseci..

Dakle uspeo sam da se skinem sa suboxona i posle svega sto sam oko njega prosao mogu sa vama podeliti neka iskustva i savete..

Dakle da je zlo, zlo je to stoji,dobio sam cak i jednu privatnu poruku gde me je jedan navijac rekao bih ispljuvao zato sto sam pomenuo neke stvari u postu,(javi se sad ovde junacino ako si jos medju nama)a vidi se iz te poruke da je nagudran,a ovde deli savete ljudima kojima je potrebna iskrena pomoc i savet..

Opet dakle,znam da ce zvucati malo glupo,ali jeste istina je... Fizicka Kriza od suboxona traje 3 do 7 dana ali zavisi od osobe do osobe,vremenskog perioda koliko dugo su uzimali,kako su uzimali i koje miligraze su uzimali.(SVE JE U VASOJ GLAVI PSIHA JE CUDO!!!).. Najbitnije je da se hemija mozga potpuno oporavi a za to je potrebno 21 dan,jer nase telo je naviklo na ovaj opijat i kada ga prestanete uzimati mozak jednostavno oseti da ga ne unosite,slabije luci hormon srece(serotonin) te odatle ta mrzovolja,suicidne misli itd...
Neverovatan je osecaj pomovo osetiti emocije svet oko sebe,nema vise one zatupljenosti,ajde priznajem osolim se dsom ili kokom tu i tamo ali nikad 3 dana nisam spojio.
Napominjem nisam pio nikakav antidepresiv posle samovoljnog prekidanja sa subom,jednostavno ako hocete da se skinete skinucete se samo formula je volja!!!
Dakle ko hoce da se skida sa Suboxona evo moje preporuke i iskustva!!
Prvo se dobro naoruzati Bensedinima,rivotrilima,marihuanom(nije preporucljivo za svakoga) ali meni je jako jako pomogla oko apetita i socijalizacije,zavarim buksnu i 3 sata sviram gitaru izgubim se u vremenu..
Druga stvar znam da je tesko ali morate se pomeriti sa mesta iz sobe iz stana,shetnja voznja bicikla plivanje,basket bilo sta od cega cete se oznojati..znam da nije lako u zikri raditi to sve ali posle sat vremena fizicke aktivnosti hemija u mozgu radi svoje i kad posle trcanja sednete videcete o cemu sam vam pricao..Meni su isto govorili idi trci pikaj basket mrdni se malo nece samo od sebe da ti bude bolje,nisam im verovaro ali bili su u pravu.takodje svaki drugi treci dan nije zgoreg popiti vitamin c .
U svemu ovome i ishrana vodi veliku ulogu,tako da se preporucuje laksa hrana salate,riba sto vise povrca,voca smanjiti meso(ja sam izbacio meso iz ishrane i nisam imao grceve i bolove u stomaku tokom detoxa)..

Sve u svemu ima tu dosta faktora ali istina je da skidanje sa suboxona nije isto za svakoga i stojim iza toga. Ne mozete sediti na stolici lezati u krevetu kljukati se medikamentima i misliti da kad se probudite da ce biti bolje,mrdnite se laga setnja,sve od cega ce te se oznojiti..
Jos jedna stvar sto je nekom mozda bitna...ako vam roditelji ne znaju da ste navuceni na neki opijat,odglumite da ste prehladjeni (svedno cete kihati i to) budite cirka nedelju dana u krevetu probajte odspavati koliko god mozete i jako jako bitno posle tih 7 dana moorate se mrdnuti sa gajbe!! rekao sam vec trcanje setnja pikanje lopte,jer ce to ubrati da se hemija mozga vrati u normalu..

Citao sam postove od Lujke cini mi se gde devojka prica kako ne moze da napravi 10 metara hoda,znam da je tesko ali zacrtajte si u glavi da morate i budite srecni sto ste tu gde jeste ako citate ovaj post..

Nadam se da ce neko izvuci nesto iz ovog posta,prijatelji drzite se budite jaki!!

Lep pozdrav svima,ovaj forum mi je jako pomogao oko dosta stvari!!

Salud :drinkers:
wosa88wosa
Posts: 7
Joined: Tue Jul 16, 2013 6:30 pm

Re: topli pozdrav svima

Post by wosa88wosa »

Zaboravio sam napisati Demijan mani se tritika znam da je na biljnoj bazi,pricam ti iz iskustva,moj drugar ga pije 4 godine i vise ne moze da smisli zivot bez njega,uzme koku lose mu je uzme dspi lose mu je sta god da uzme lose mu je ali ako uzme tritiko uz nesto od toga onda je kul..samo kazem da i on zna biti zavrnut posle dugo uzimanja...
Post Reply