ELICEA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

cocolo
Posts: 4
Joined: Mon Jun 24, 2013 5:53 pm

ELICEA

Post by cocolo »

PoŠTVOVANI, VEC, SVE U SVEMU UZIMAM ELICEU MJESEC DANA, PRVO POLA TABLETE, POSLE ČITAVU I OD JUČE MAX, DOZU OD 20 MG. iMAM SOCIJALNU FOBIJU, VIŠE PUTA SAM SE RAZOČARALA U POSAO, PROMJENILA SAM 4 U 4 GODINE. NAJGORI OSJEĆEJ JE UJUTRO KAD SE BUDIM,OSJEĆAJ NERVOZE U Ž
ELUDCU, BEZVOLJNOST, OSJEĆAJ NEKORISNOSTI.... DA LI IMA NEKO KO JE IMAO ILI IMA ISKUSTVA SA ELICEOM I KOLIKO JE VREMENA POTREBNO DA SE POSTIGNE RELATIVNO DOBAR EFEKT. ( VRTOGLAVICE I MUČNINE SU PRESTALE), ALI BI ŽELJELA DA MOGU BEZ STRAHA I TREME IZAŽI IZ KUĆE, DA SI NE POSTAVLJAM MILION PITANJA ZAŠTO I KAKO.
hVALA NA VAŠEM ODGOVORU :)
Aleksandar
Posts: 26
Joined: Thu Jun 28, 2012 7:21 pm

Re: ELICEA

Post by Aleksandar »

Je l ti hoces da se drogiras tim tabletama ili lecis? Ako hoces da se drogiras, na pravom si mestu. Ako hoces da se lecis, tesko da ces dobiti adekvatan odgovor. Cak i da je neko na ovom forumu uzimao te tablete, nije uzimao po pola ili jednu.
Zelim ti uspeh u lecenju, ali mislim da si promasila forum...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ELICEA

Post by sanela »

Ideš li na psihoterapiju?
Sami lijekovi ti neće puno pomoći, ako uz njih ne idu neke promjene u razmišljanju/ponašanju.
Moj prijedlog ti je da nađeš dobrog psihoterapeuta s kojim možeš raditi.
User avatar
nenormalan-a-lud
Posts: 292
Joined: Mon Oct 17, 2005 6:30 pm
Location: beograd

Re: ELICEA

Post by nenormalan-a-lud »

a sta je to elicea,kakav je to lek,nisam cuo za to u srbiji
bilo nas je 4oro brace i svi su trazili svoju zlatnu pticu srece,jedan je poginuo u ratu,jedan je umro od sushice,jednog su ubili na tvrdjavi....ja svoju vishe ne trazim

Mesha Selimovic
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ELICEA

Post by sanela »

nenormalan-a-lud wrote:a sta je to elicea,kakav je to lek,nisam cuo za to u srbiji
Pitaj 'Google' :D
Dado manson
Posts: 31
Joined: Sun Jun 02, 2013 5:05 pm

Re: ELICEA

Post by Dado manson »

Imam jedno pitanje kako ti uspjeva da tako nalazis poslove?Cuj 4 promjenila za 4god!Ja ne mogu da nadjem nijedan!I vecina koje poznajem sa zavrsenim faxovima vise na birou!
cocolo
Posts: 4
Joined: Mon Jun 24, 2013 5:53 pm

Re: ELICEA

Post by cocolo »

Kako misliš Aleksandre da sam pogriješila forum???? Pitanje je sasvim bilo normalno, čitala sam šta su drugi forumaši pisali.... ne kontam. Je li to što je sajt narkomanija.ba ili ?
Ako niko nema iskustva, nema veze, ima drugih foruma, nije problem. Pozdrav
cocolo
Posts: 4
Joined: Mon Jun 24, 2013 5:53 pm

Re: ELICEA

Post by cocolo »

sanela wrote:Ideš li na psihoterapiju?
Sami lijekovi ti neće puno pomoći, ako uz njih ne idu neke promjene u razmišljanju/ponašanju.
Moj prijedlog ti je da nađeš dobrog psihoterapeuta s kojim možeš raditi.

Hvala Snela na pitanju. Da idem redovono na psihoterapije, mislim da sam našla osobu koja zna moje problema od samog početka i to već traje 4 godine, a razgovori traju i po sat vremena... što kažu, izvuče me iz čarapa ponekad ;) Pozdrav Sanela
cocolo
Posts: 4
Joined: Mon Jun 24, 2013 5:53 pm

Re: ELICEA

Post by cocolo »

Dado manson wrote:Imam jedno pitanje kako ti uspjeva da tako nalazis poslove?Cuj 4 promjenila za 4god!Ja ne mogu da nadjem nijedan!I vecina koje poznajem sa zavrsenim faxovima vise na birou!

Imala sam neku sreću, vjerovatno sa iskustvom iz inostranstva u hotelijerskoj branši, ali to je više za mene gotovo, samo si rob i ostaješ rob. Helem, ne bitno, hvala u svakom slučaju :) :D
Dado manson
Posts: 31
Joined: Sun Jun 02, 2013 5:05 pm

Re: ELICEA

Post by Dado manson »

Svaka cast ne moze to svako,et ti razloga da budes srecna...pozzz
Post Reply