Ima li roditelja ovde?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Ima li roditelja ovde?

Post by demijan »

Istina...juce frka do neba,stigla joj poruka da ce da joj iskljuce net ako se do danas ne plati a ja radim i jedva sam stigao sinoc da joj uplatim i malopre nosio uplatnicu posto ne moze to da se proknjizi za dan da joj ne iskljuce net.Jos ne ide u skolu imala je problema sa nogom i onda joj je to maltene najveca zabava...
Bivsa gospodja je pocela da radi ali posto je javna ustanova u pitanju kasnice joj plata jedno 2 meseca tako da moram da obracam paznju na sve te sitne detalje...sta reci zove mene za svakakve sitnice a zivi sa majkom...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
Missy
Posts: 88
Joined: Fri Jan 27, 2012 4:02 pm
Location: Capital city in state of fallen

Re: Ima li roditelja ovde?

Post by Missy »

To je sjajno,Demjane druže!
Znači da ima poverenja,da se na tebe oslanja kao na nekog ko može rešiti problem,da veruje u tebe.
Sve to bi trebalo da bude (a verujem i da jeste) veliki potsticaj za tebe. Razmenjujete podršku i tako se dopunjavate.
Jednostavno sjajno! Održavaj takav odnos,na obostranu je korist.
Pozdrav oboma i sve najbolje!
Mudar covek ne kaze sve sto misli..ali misli sve sto kaze!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Ima li roditelja ovde?

Post by demijan »

Hvala Missy...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Ima li roditelja ovde?

Post by sunrise »

Kakvi su vam odnosi sada Demijane?

Moja malena je tek napunila ili vec napunila 5godina i isto nam se obitelj trenutno razdvojila ali ja nikome u okolini ne odzvoljavam jednu losu rijec da kazu o njenom ocu. Svaku noc se molimo kao i za druge tako i za njega i iako se ne cuju dugo zelim da zna da ima oca koji je voli mada sada nije tu. Ne znam ni kada ce se uopce opet vidjeti,sve je upitno ali ja cu dati sve od sebe da iako se sada niti cuju niti vide uvijek on bude u njenim mislima i srcu...Tako je i ona mene nedavno tijesila prije nego je isla na put pa mi kaze "mama,iako ja idem sad na put i biti cu daleko od tebe,ja sam i dalje uz tebe,kada na mene mislis ja sam uz tebe i volim te"...kad ti tako nesto kaze curica od 5god,sta reci*?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Ima li roditelja ovde?

Post by demijan »

Ja mojima ne dozvoljavam da pricaju bilo sta ruzno o bivsoj jer kao prvo zivi sa njom a kao drugo majka joj je...Inace mene bivsa tazbina pljuje samo tako ali ne obazirem se na to...Moja ima skoro 13 godina i mislim da je prerano odrasla...na zalost moju,mnogo brzo odrastu...I treba da joj pricas da ima oca koji iako nije da je voli...ja kada sam bio odvojen od moje cerke nije prosao dan da barem na minut ne pomislim na nju bez obzira na situacije...
Inace imam super odnos sada sa njom ali plase me neke stvari uzasno...Skoro smo pricali i pricala mi je kako je sada normalno da devojcice sa 12,13 godina imaju momka!!!Onda je u mom prisustvu trazila pivo kada smo sedeli u jednom kafeu...Ja sam bio zabezeknut.Zvao bivsu odmah i ona mi je rekla da je to sada normalna faza i da se pravi vazna...Sta reci strasno...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: Ima li roditelja ovde?

Post by pop@j »

vidi buraz,
danas sam prvi stao na bord, kao roditelj :D
da pokušam pokazat (šatro:) malcu od skoro 5 dodina.
nisam imao šansu, spustio me na svoj nivo i uzeo na iskustvo :D
zdravo hudini, puko kurton i te spike.
kad malo bolje razmislim, dok dedo psuje "Kantonalno javno preduzetće" radi redukcije
to roditeljstvo mu dođe kao apstinencija, jebga ali tako je ili ili 8)
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
underground

Re: Ima li roditelja ovde?

Post by underground »

svaka cast brate bas se vidi da brines za malu :wink:
Post Reply