CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

debelana
Posts: 50
Joined: Fri Jul 18, 2008 3:11 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by debelana »

ni slučajno. pms. tad se ima 2 kga više s luud da stanem. pa umrela bih odma :snakeman:
debelana
Posts: 50
Joined: Fri Jul 18, 2008 3:11 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by debelana »

Zapravo primetila sam da mi se rugaš...Sigurno jako cool izgleda kad se neko bode za raziku od mene koja jelte žderem..al aj..msm nije zato sad baljezgam...
inače tužna sam danas..tužna sam jer sam izneverila sebe po ko zna koji put i sada mi izgleda nemoguće da ću ikada uspeti da se izborim s ovim sranjem
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Param-parcad »

ma nema veze...danas jos pojedi 17 kila snickers-a,marsa-a,twix-a i ostalih cokoladica,kad si vec recidivirala...a od sutra samo krem banane.
User avatar
sofia
Posts: 6
Joined: Thu Jan 03, 2013 1:29 am

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sofia »

loše..loše mi je u zikri, a čini mi se jos gore kada uzmem :cry:
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by preispitivac »

Da me znate, i da znate sta mi se sad dogadja, mislili bi suprotno, ali bas suprotno. No medjutim, new personal low.
Jurim rep
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by sunrise »

Pozdrav ljudi

Dugo me nije bilo na forumu mada sa pojedinima ima kontakt sa fejsu pa smo u toku...

Param, zao mi je za frendicu....

Ja i Kika smo dosle u hrv negdje u maju. Promjena je ogromna,posljedice jos vece, moja obitelj se razdvojila trenutno. Cim sam dosla sam nasla odlican job preko ljeta tako da i sad jedva cekam da pocnemo raditi i zaradjivati. Zime su duge u ljetnim krajevima i nista se ne desava, job naci je kao jack pot.....
Ja sam se i psihicki oporavila od stresa u Austriji i dosla na svoje,od maja do sada sam pala 20kg i sve psiho-fizicke probleme nemam. Malena je super, malo joj tesko prilagodba pala ali sad se opsutila i nasla si je sta je trazila, a to je drustvo starijih muskaraca koji je gledaju kao svoju,pa tako ona bude po par sati kod susjeda i mojim clanovima obitelji. Vozi se motorom,svi je obozavaju,znaju, napokon, nismo vise same....

Vidim imamo neke nove clanove, demijan je dosta prisutan...

Oxo, ma ne bediraj se, sve to dodje i prodje,imas job i ok si, cura dodje,ode, nova dodje ili ako ti je stalo izvines se i molis staru za oprst...Drago mi je da si ok


Veliki pozz svima
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Zmaj
Posts: 59
Joined: Wed Nov 03, 2010 5:11 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by Zmaj »

Pozdrav svima! Pratim ovaj forum od 2008-me godine,tj kada sam posle sedmogodisnje apstinencije napravio recidiv i poceo ponovo da se drogiram :( .
Od tada je bilo i uspona i ponovnih padova,ali za "nasu felu" nista neuobicajeno.
Hocu da kazem da ni 7 puta Drajzerove 90-ih godina,ni Rusija i "VRAC ZOBIN",nista nije uspelo u mom slucaju osim jake volje i zelje za skidanjem 2001 god u leto.Izolacija,fizicki rad,pa posle polako redom izbacivanje raznih lekova,postapalica....:(,ali desi se taj recidiv,desi se kad se covek najmanje nada,kada ti je sve potaman,djavo ti spotakne nogu,
Ja sam od marta 2010 cist,msm cist da kazem tako sto sam jednu drogu zamenio drugom,i sto sam letos popio takava overdose ,da to nije normalno.Iz kuce je Hitna morala u cebetu da me iznese,dali su mi 2 Naloxona na licu mesta,i srecom ostadoh ziv ponovo. Over je bio od 2 boce metadona IV i oralno , i 20-ak Flormidala.....:(
Ljudi da li ce se ikada nasi mozgovi navici na strejt,da li cemo celog zivota strepeti kao sto ja strepim???
Rokam se Speedom,kokom,sve mi je NEDROGA osim opijata,tako se tesim.
Dobio sam i pre par meseci prelepu cerkicu,sve idealno,ali nista da me podigne.
Kazu dete kada dodje,promeniti zivot,ako si sjeban u glavu,nista ne moze da te oraspolozi.....:(
Pozz svima pa ako ima neko neku pametnu neka se nadoveze...:)
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by pop@j »

Zajebano @ Zmaje :)
Ulazim u 7 godinu apstinencije od Heroina i zamjenskih substituta. Mogu ti reći da si me sad zadevero :?:
Šta ti bi bolan, bolan čovječe ?
Za ne povjerovati...
Ne znam, da sam ikad rekao baš nikad opijate. Kakvi god da su, ali samo neka su u tečnom stanju, pa kako god :)
Speedom, kokom, se nisam rok'o ima par godina. Znaš @Zmaj ima oko Sarajeva u ovo doba godine bijelog koliko hoćeš, skoro a kako preferiram DROGE u tečnom stanju, "dizalicama" se dižem po vodi, samo, što je u DRUGOM agregatnom STANJU. :)
Vidi što izbaci :)
A ne osjećam se tako. Imam 35 godina i skrbništvo, trenutno se skidam sa Nikotina i ponašam se k'o boodala :)
Zdravo raja,
moje ime je pop@j
i ja sam budala :)
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Post by zeleni »

:-D

Ćevapi su jeftiniji, a ujedno i zdraviji od droge.
mudro veli čoek
:rock:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply