Prvi dan

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Prvi dan

Post by ivica »

AnAna_mo wrote: Mogao si nabaviti i nešto za spavanje i smirenje, olakšat će ti bar malo. Ali nikako ne na bazi opijata!
Znamo kako ti je i uz tebe smo!
Pozdrav! :)
ta nije lud uzet tablete za smirenje od toga bi nakon 3 dana podemonio.
ignorance is bliss!
dzankoza
Posts: 106
Joined: Thu Dec 09, 2010 1:16 am

Re: Prvi dan

Post by dzankoza »

Kako napredujes
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

pozzz forumasi.evo da se javim da se pohvalim.uspeo sam da se skinem.i to bes nikakvih medicinskih pomagala:))))))).sada sam mnogo bolje.poceo sam da se vracam u normalu.jos malo moram da sredim psihu.jedino to me j...be sada.pozzz pa se pisemo .........
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: Prvi dan

Post by teodora4 »

eej pozz! bravo!!! samo nastavi, i pisi!

a psiha....haha...ja se ne drogiram vec skoro 4 godine ali me zeza psiha ponekad, ma sta ponekad, cesto...i to, ne kao da mi se radi neesto, sa tim sam zavrsila nego, kao kapiram koliko posledica imam, kako reagujem na neke stvari, i nacin na koji si nervozan ili tuzan, kapiram koliko je izmenjeno to sve zbog droge.ali, na kraju je najvaznije kako se suocis i boris sa svim tim, nista drugo.
istraj u svemu! pozz
..........
Posts: 30
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:36 am

Re: Prvi dan

Post by .......... »

13 nov 2010, 02:03 prvi put pisanje na forum.razlog:skidanje od h sam bes icije pomoci.od tog 13 nov 2010, 02:03 skidao i opet navlacio 10000000000000....00 puta.ali ovih zadnjih 2-3 meseca sam presao granicu.nemogu da pominem dan ispod 4-5g h.radim posao gde imam novac isped nosa,pa tako uspevam da pokrijem tih 4-5 g.naravno da kradem od tih para,ali nekako za sada to pokrivam.ali znam da necu uspeti jos dugo.sledi popis za koji dan.:( plata kako dosla, tako posla.1 jebenu cokoladu nisam kupio od plate.sve ide u moj jebeni nos.MISLM DA JE KRAJNIJE VREME DA SE IDE U KOMUNU.ne ide ovako vise.zuto mi jebila prva droga koju sam probao sa 15 god.a sada jos 2 mes.punim 30.ja mislim da je dosta.a sta mislite vi.......:?????
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Prvi dan

Post by nanii »

ja mislim da ti je vrijeme za upravo to što si rekao. Imala sam sličnu situaciju, radila sam u jednoj prodavnici i napravila pozamašan manjak i kako se približavao popis svašta mi je padalo na pamet od toga da isceniram pljačku( što je bila apsolutna glupost jer su me znali svi inspektori u gradu) do bacanja bombi i sličnih gluposti.......da ne povjeruješ, totalni kreten ali kao da narkoman može da razmišlja normalno. na kraju sam dala otkaz malo poslije popisa i naravno ljudi su skontali manjak. srećom nije bilo većih problema, pretpostavljam da im sva papirologija nije bila u redu pa im nije odgovaralo da zovu policiju..........ali kod tebe je slučaj vjerovatno drugačiji.......tako da razmisli,. do tebe je. najbolje što možeš da napraviš je da odeš u komunu i neće biti lako ali treba da odeš svjestan toga. U suprotnom može biti samo gore.......
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
Bivsi32
Posts: 4
Joined: Sat Dec 08, 2012 4:48 pm

Re: Prvi dan

Post by Bivsi32 »

Au brate,au brate... AUU BRATEEE.... Strasno... Citam ovu tvoju temu,cas slazem tuznu fazu,cas srecnu facu,cas mi je trago sto si se skinuo cas mi je krivo sto nisi... Brate,meni je sa vutre bilo tesko a nmg da zamislim tek kako je tebi sa h-a :/ .... Samo da ti kazem imas potpunu podrsku! Razmisljaj u pravcu,gde to vodi? Imas 30 godina.. Pretpostavljam da cesto razmisljas o tome "Au brate 30 godina,15 godina dopa,sta sam ja u zivotu uradio?Zena,deca" Pa i ja sa 18 cesto pomislim kako bih voleo da vec imam porodicu,ovako mlad.. I uvek formiram dugu vezu,znam da to sada nema veze sa skidanjem ali ima veze sa zivotom! Razmisljaj o svom zivotu,razmisli gde to vodi... Ti sada mozes sve da pocnes iz pocetka,da za tvoju proslost niko ne zna.. Ili mozes da ceo zivot ostanes dzanki koji ima 3 ortaka i jednu drugaricu i svi se radite zajedno.. To brate ne vodi nikuda! Pokusaj da procitas tvoj prvi post,dobro sam zapazio kada si rekao nesto na foru "Ne trazim savet,znam da cu da uspem sam samo ce mi biti lakse ako to napisem ovde,i pomaze mi citanje vasih ispovesti." Eto onda procitaj sve nase ispovesti.. Ja sam siguran da je 90% forumasa posotavilo svoju (naravno,i ja sam ali to sada nema veze). Pokusaj da razmisljas "GDE VODI OVAJ ZIVOT,KRADEM TUDJ NOVAC DA BIH UZEO 5 GRAMA DOPA DNEVNO,DILERU PUNIM PARE,POSTENI LJUDI ZBOG MOJE DROGE NEMAJU LEBA DA JEDU,ZENA,DECA?!" ... I bice ti lakse... Ja sam posle duze avanturice sa vutrom uspeo da se manem toga... Kao sto sam i u mojoj ispovesti napisao nije bilo lako,ali nije bilo ni fizicke krize,povracanje,vrtoglavica,nesanica.. Ali uz cilj mi je sve to proslo lagano.. Evo meni je danas vec 4-ti dan i samo pomislim ponekad kako bih mogao sada da se naduvam.. Znam posle 15 god dopa tebi je vutra k...c ali meni je bilo jako tesko i kapiram kako je tebi! Ali nedaj se! Nadji nekog prijatelja,prijateljicu koji moze da te podstakne na to... Ja sam imao robe kod mene,imao sam i para... Idalje mi ta vutra stoji u steku ne znam sta cu sa njom... Al ja sam sebi postavio cilj ovako
Bicu cist,nacicu normalnu devojku i bicu srecan. Pokusaj i ti da postavis neki daleko veci cilj u zivotu...
E sada u ovo nisam 100% siguran ali cuo sam od ortaka koji se skinuo sa dopa nekom magicnom tehnikom koju kao nikome nece da kaze.. Vrv je bio u ustanovi ali prica se kako se skinuo laksim drogama... Smanjivao,jbm li ga sta je radio,speed,ekseri,lekovi i uspeo da se skine i cist je i dan danas... Toliko od mene evo roman sam ti napisao ako si trenutno u krizi mozda ti ovo otvori oci ili ti bar odvuce paznju i smanji bolove na 5-6 minuta dok ne procitas:) ... Pozz :D
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Prvi dan

Post by preispitivac »

Ne ide to tako lako bivsi...
Jurim rep
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Prvi dan

Post by ziki »

preispitivac wrote:Ne ide to tako lako bivsi...
Slazem se u popunosti i potvrdjujem, ne ide to tako lako...
...
Bivsi32
Posts: 4
Joined: Sat Dec 08, 2012 4:48 pm

Re: Prvi dan

Post by Bivsi32 »

Pa ja nisam rekao da ide lako! Sta u zivotu ide lako ? Aj navedi mi jedan primer koji se lako dobija osim sranja i problema... Lako je navuci se na dop a tesko je skinuti se sa njega...
Ja sam samo hteo da pomognem,da kazem coveku par reci koje cu mu bar koliko toliko smanjiti bol,ako nisu bar su mu odvukle paznju na koji minut...
Ja sam svestan koji su to bolovi i koliko je to sjebano koliko je samo crv zaje*ana stvar a kamoli fiz. kriza ...
Ali ja sam rekao da ili stisnes petlju,ostavis to sranje,postavis sebi cilj u zivotu.. Ako se vec skidao 150 puta na suvo sa razlogom "Dosta je bilo" jer je njemu prekurcilo ... neka proba da uradi to zbog drugih... Neka nadje devojku,prijateljicu nebitno,neko ko je strejt i ko ce mu dati podrsku! Verujem da razgovor uvek pomogne oko crva... Toliko od mene,hejta bez pozdrav :D
Post Reply