Može se!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Može se!!

Post by preispitivac »

Krenula je vec. Vratio se Param ljudi
Jurim rep
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Može se!!

Post by Param-parcad »

kad smo kod suplje...evo ga preispitivac,napuseni filozof...imas li i ti neku teoriju ili jos nemas inspiraciju jer je bong prazan?
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

@Param - skini mi se s ku...
Ja mogu..ja ..hoću...i nedam se više u taj krug...
jebemu pa kaj imam od toga da kukam kak mi je sve u banani, kad nije...stvari su se posložile na mjesto i sad mogu dalje...naravno, nikad ne reci nikad, da se ne poserem sama sebi u usta..
Nisam nikakv psiholog, mada mi je zo bila želja biti...još stignem...LP

don t worry, be happy!!
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Može se!!

Post by Param-parcad »

be a warrior wrote: Ja mogu..ja ..hoću...i nedam se više u taj krug...
kakav stimulisuci govor...vec sam ti rekao da si ti moj idol i te fore a sada za ozbiljno,zasto se toliko primas?prva si mi zajasila na ku...sa opaskom"seronja"(sto i nije daleko od istine) a ja sam stvarno mislio kada sam ti rekao blago tebi.rokaj se,strejtuj,veseli se,placi,skaci...it not make any diference to me...eto,ja sam odjasio a ti mozes da nastavis svoju pricu"MOZE SE"...kao da cujem zvuk fanfara u pozadini...
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Može se!!

Post by yasujirozu »

priznaj sebi bit ce ti lakse.

rijec pamjet ne ide sa mojim imenom u istoj sentenci, i tisti me djomlino ponasanje poslije mardelja:
varao me znam,
malo sam poljuljan


ae sad, yasukurton, yasukozu, yasu...

ne budi infantilan, i ne kuzi ovo kao napad na tvoju apolonski izdefiniranu figuru, dobronamjerno zborim.
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: Može se!!

Post by Djomlanija »

eeee japanac iskuliraj malo ...
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Može se!!

Post by yasujirozu »

djomlo, frend of majn, ne posjezi oma za kratez... zatvor-potrijeba-nagon, to su normalne stvari, dogodilo se i stamenijima.
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: Može se!!

Post by Djomlanija »

...prvo da pozz ratnika i ...nastavi da ratujes nema ti druge. druga stvar yasu nismo mi nikakvi prijatelji
yasujirozu wrote:zatvor-potrijeba-nagon
jel ti znas nesto vise o tome il si to gledao na filmu,sinovac nije ti ovo Amerika ne jbe se svako i tek tako,mnogo si ti gledo filmova.
yasujirozu wrote:to su normalne stvari
e takve naj vise vole kojima su to normalne stvari,steta sto nisi bio tamo negde i sto verovatno i neces jer to devojcici kao sto si ti ne sme da se dogodi, napravili bi od tebe pravu gejsicu.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Može se!!

Post by yasujirozu »

ljutis se... ne volim kad si takav... hajde sad, pa nije to sram... nitkog nisi drukao, a to sto si malo furundzijao i blajvao, pa moralo se, zaboravili te tvoji sa cigaretama, a nije da nije bio i otklon od sumora svakodnijevice... oraspoloz.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Može se!!

Post by Param-parcad »

Evo priznajem da sam glup i gej ali nije mi nesto puno lakse...imas li jos koji koristan savet kako da olaksam sebi dusu?Hajde japanac,potrudi se,ljubi te brat :wink:
Post Reply