Može se!!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Može se!!

Post by ivica »

Tako treba ženska!!!
ignorance is bliss!
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

tridesete

Post by be a warrior »

Pozdrav dragi moji!!!
Evo mene su stigle i tridesete...ali veselim se svakom novom danu,mjesecu i godini....
Napokon ...pravi život....i sve što ide u paketu...veselim se lijepim i malim stvarima....nedaće i nevolje su također ponekad tu, ali sad imam snage i volje riješavati ih, a ne gurati pod tepih...
Sve u svemu ::: la vita bella!!!
Pozdrav iz Zagreba!!!

don t worry, be happy!!
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Može se!!

Post by Param-parcad »

Blago tebi kad te sve veseli...
User avatar
majka NS
Posts: 215
Joined: Tue Dec 13, 2011 1:58 pm

Re: Može se!!

Post by majka NS »

be a warrior wrote:Ja sam i dalje straight, nisam posustala..(ali bilo je u jednom vrlo teškom trenutku vrlo upitno hoće li tako i ostati)..no, othrvala sam se tom glupom porivu da tugu utopim u dopu i to je bila još jedna mala pobjeda za mene...
be a warrior wrote:Evo mene su stigle i tridesete...ali veselim se svakom novom danu,mjesecu i godini....
Napokon ...pravi život....i sve što ide u paketu...veselim se lijepim i malim stvarima....nedaće i nevolje su također ponekad tu, ali sad imam snage i volje riješavati ih, a ne gurati pod tepih...
Lepo je ovo pročitati, drago mi je za tvoj uspeh. Čitajući tvoje postove, stiče se utisak, da si ti svoj put izabrala, izgradila sebe...znaš šta hoćeš od svog života ... srećno... držim ti fige da nastaviš tako...
I da - sretne ti tridesete... :)
Veliki pozdrav
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Može se!!

Post by winston85 »

Param-parcad wrote:Blago tebi kad te sve veseli...
:)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

da...blago meni...seronja!!!

don t worry, be happy!!
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Može se!!

Post by Param-parcad »

aj ne seri folirantkinjo,roknes se i ceo svet volis i sve ti je ekstra...ne ide to tako kada se covek skine.a iz nicka se ionako moze skoro sve zakljuciti..."be a warior"...nije,nego...
be a warrior
Posts: 97
Joined: Wed Jul 20, 2011 5:53 pm
Location: Zagreb

Re: Može se!!

Post by be a warrior »

pomalo si već patetičan sa svojim glupim komentarima..umjesto da stalno visiš ovdje, probaj živjeti u stvarnom životu...
i mala opaska na tvoj komentar da me sve veseli...
naravno da me ne vesele problemi, onda stvarno ne bih bila normalna...rekla sam da su problemi i nedaće tu, ali da ih riješavam i suočavam se s njima, za razliku od prije kad sam to sve gurala pod tepih....
i nije sve med i mlijeko, ali se sad napokon osjećam spremnom za sve kaj me čeka u životu..nedavno mi je preminuo otac i bila sam u velikoj kušnji, no nisam posustala...i neću...sviđa mi se biti bistre glave i zapravo su mi smiješni tvoji ljigavi komentari na moje i tuđe postove...ti si neko zlo biće jer se ne znaš boriti sa svojim nedaćama , pa se veseliš tuđim...
toliko..
Lijep i VESELI pozdrav!!!!

don t worry, be happy!!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Može se!!

Post by demijan »

ja volim pozitivne ljude koji ne cvile i ne kukaju stalno a i svidja mi se tvoj nick ali ja ga dozivljavam drugacije.Zivot je borba,stalna konstantna borba a posebno za nas sto smo u problemu.Ako nas uhvati malodusnost i bezvolja nema gore...ja kada me uhvati neka malodusnost uvek sednem i pravim spisak sta mi se pozitivno desilo u predhodnom periodu i razmisljam o greskama,zasto,kako sam ih napravio i sta da radim da mi se to ne ponovi...
Be a warrior...svidja mi se tvoj mentalni sklop...I meni se svidja sto sam sve bistrije glave i sto na recimo pritisak reagujem tako sto razmisljam o resenju tog problema a ne kao pre jedan period sto me uhvatio bio da pobegnem od njega ili da ga sklonim u stranu...Pa svaki dan ima neki pritisak i stres...Da li ce biti plata,da li ce kasniti,da li ces moci da izmiris racune i da ti ostane da imas da jedes do sledece...To je svakodnevnica vecine ljudi oko nas...Preziveli smo problem,pobedili sebe a cini mi se da jedna stara poslovica kaze najteze je pobediti samog sebe i priznati da si ti taj koji je odgovoran za svoje greske.I sto mi je najbitnije ja licno sam svestan da sam jos u problemu i da ne smem da se opustim i uzivam u lovorikama...Nikad vise!
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Može se!!

Post by Param-parcad »

Ma sve si provalila u vezi mene...i da sam zlo bice i da ne umem da se izborim sa svojim problemima pa se radujem tudjim...da ne zivim,svaka ti cast.ti si sad jos i neki kurcev psiholog,je l'?Svejedno i dalje stojim iza toga da je cela ova prica sranje.evo i ja sam dosta cist,mozda vise i od tebe pa znam kakav je osecaj ali opet,sta ja znam..ipak sam ja samo obican smrtnik za razliku od tebe"WARRIOR-a"...bitno je da si ti rekla"MOZE SE!!"posto si me prosvetlila tom izjavom sad mogu opusteno da pristupim problemu jer cu se,naravno,ugledati na tebe.sad krece suplja prica...
Post Reply