molim za ozbiljnu pomoč

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

speedproblem
Posts: 4
Joined: Sun Oct 07, 2012 11:26 am

molim za ozbiljnu pomoč

Post by speedproblem »

sa svojih 16 godina počinjem vuči speed i naravno svidjelo mi se, vikendom sam obilazio partye i uzima po pola extasya... nakon 3-4 godine, exstasy je sve teže nabaviti, te šmrćem samo speed u velikim količinama petak-subota,i počinjem se baviti dilanjem, sada nakon 10 godina moj program je ovakav petak popodne vučem prvu crtu i prestajem oko 00h te idem u grad, ostajem do ujutro, te nakon povratka kući nastavljam sa šmrkanjem cjeli dan do navecer, ne jedem nista samo pijem alkohol (žestoki) šmrčem non stop do 00h ne izlazeči iz svoga stana sam ili u društvu... izlazim opet u neki od clubova dolazim ujutro kuci i borim se sa nesanicom... i tako to biva več punih 10 godina bez ijednog preskočenog vikenda (doslovno svaki ) pojavio mi se nedavno problem sa visokim krvnim tlakom cca160-170/80-90 čitavsi po internetu o speedu i tlaku zaključio sam da je uzrok visokog tlaka učestalo uzimanje speeda u velikim količinama... pokušavam se makniti od toga al mi ne ide, kada dođe petak ja postajem druga osoba (samo me presjece drugi film) i krecem u akciju... znam da sam jako zaglibio pa me zanima sta mi vi savjetujete... molio bi ovakve kao ja da mi ne daju savjete koji nisu od korist, pametovanja me također ne zanimaju, jel ja to sve kuzim jako dobro al nemogu stat
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by demijan »

Nema sta da se pametuje...u ozbiljnom si problemu kao sto i sam kazes da znas da si zaglibio.Ako hoces ozbiljnu pomoc to moras da vidis sa sobom prevashodno,nekim tvojim od familije i polako korak po korak...
Moj jedini savet ti je da ne cekas da bas bubnes skroz do dna a doci ce sigurno taj trenutak pa tek onda da ponovo razmisljas o tome...Sve najbolje...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by ziki »

U prijatelju pa ti trazis savet za nesto sto svestno radis a znas da si u problemu , i vec imas problema.
Neznam koji savet mozes da dobijes ovde, nemoze niko da odlucuje umesto tebe.
A nisi ni napisao konkretno sta hoces, da pitas sta da uzimas umesto tog spida ili ekstazija ili kako da ga ostavis?
Sam kazes da nemozes da ga ne uzmes kad dodje vikend...
Moras ti tu sam malo...
...
speedproblem
Posts: 4
Joined: Sun Oct 07, 2012 11:26 am

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by speedproblem »

radim to svijesno zato sto moram, zanima me koji da prvi korak poduzmem da dode do promjene!
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by preispitivac »

Idi kod pishologa, nesto ce se izroditi iz toga, sam da se prevaris pa da iskuliras, kao sto i sam kazes, ne moze. Zato se to i zove strucna pomoc. Nemoj bezati od toga.
Jurim rep
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by sanela »

Potraži stručnu pomoć, sam nećeš puno uspjeti napraviti...
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by nepopravljiv »

dobro si u pamet ostao posle tolko godina uzimanja tolko speeda,znam dosta ljudi sto su posli zbogom,setaju po ulici bez emocija ,tikovi cuda ili ih puste za vikend kuci iz psihijatrije blijedi mrsavi sa naduvenim stomacima setaju sa cigarom u ruku praznog pogleda sve od speeda,ekstazija i brzina.zanimljivo je to da su svi pricali jaaaaa nikad heroin samo brzine,amfetamine od toga se necu navuc,zurke koje traju po 24 casa gomila dj-jeva poznatih samo tom svjetu.za tih 24 casa pojede se samo jedna banana da pliva u stomak ma zlo zubi vilica,stisnuti,ona dolje stvar ko smoki pii uzas.dobro ti je tolko pameti ostalo da se registrujes na forum i normalan post da napises jer sve spidere sa malo duzim stazom koje znam su zbogom pameti,na sto metara ga po hodu ukocenom prepoznas da nije u redu sa njim nesto.trci kod nekog doktora ili nekog ko ti moze pomoci trci,ko da si na speed trazi pomoc.
speedproblem
Posts: 4
Joined: Sun Oct 07, 2012 11:26 am

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by speedproblem »

uglavi sam okey, samo sam jako otišo sa zivcima smeta mi i muha kad leti na poslu mi 100 puta neko mora ponovit jednu te istu stvar, preko tjedno me to nezanima, al kad dođe taj crni petak, kao da je vrag usao u mene... i onda se našmrčem i sa svima pričam kao da su mi najbolji prijatelji... a preko tjedna se necu nikom javit, nisam za nikakve razgovore, najvise volim bit sam i šutit.... čak idem na fitnes i treniram i osječam se jako dobro... samo taj vikend da ne postoji ja bi bio uvjek onaj stari.....
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by demijan »

ono sto te ne ubije.jpg
ono sto te ne ubije.jpg (8.68 KiB) Viewed 3233 times
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
speedproblem
Posts: 4
Joined: Sun Oct 07, 2012 11:26 am

Re: molim za ozbiljnu pomoč

Post by speedproblem »

predobra slika sa tekstom, bas me je dirnula... svaka cast
Post Reply