Zivotinjsko carstvo...

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zivotinjsko carstvo...

Post by sanela »

Gdje si anfakbl? Blast from the past :) Kako si? Kako mracni, ovaj, bracni zivot ;) pozdravcic iz sa...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo...

Post by demijan »

anfakabl wrote:i moj mačak tamani bogomoljke. pojede sve osim glave.
pusti te teorije da samo gejevi drže mačke, stara tadžikistanska poslovica kaže:
koga vole mačke, vole ga i žene.
više mi bode oči spartakus i taj gladijatorski fazon :-D :-D
eto vidis,svidja mi se ta tadjikistanska poslovica :D
A spartakus,pa rob koji vecno krvari za druge i onda shvatis da je sloboda jedno od najvrednijih stvari...Ja se retko kunem ali kada se zakunem kunem se u slobodu,nikad u decu ili Boga ili familiju...sada se osecam jos vise slobodan jer nisam u problemu tako da je i to metafora neka...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Zivotinjsko carstvo...

Post by zeleni »

kažu da je to lopovska kletva - slobode mi :lol:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo...

Post by demijan »

zeleni wrote:kažu da je to lopovska kletva - slobode mi :lol:
hm da vidi se da poznajes sistem :D
nego gledao sam cezara malo jutros a i u zadnje vreme sam poceo da pratim njegove emisije o dresuri pasa i stvarno je dobar.kada sam drzao pse imao sam veliki problem sa njima sa lajanjem i to sto su bili dosta agresivni.posto sam ih drzao na terasi nocu po celu noc su lajali.to je bilo tamo negde krajem 99,pocetak 2000 a zena mi je tada bila trudna i to mi je bio veliki problem posto mi je beba bila na putu.Jedno par noci kada pocnu da laju sam izlazio i izmlatim ih i oni se kao smire ali onda recimo posle pola sata ponovo.Posto sam dosta cesto i nocu bio odsutan zena kada je izlazila da ih smiri ujeli je jedno par puta i to su mladi bili a bilo mi je frka sta kada se dete rodi a oni se setaju po stanu.Inace imao sam staforda i pita.Uglavnom morao sam da ih se otarasim pa sam ih prvo poklonio jednom drugu koji mi ih je posle nedelju dana vratio jer nije znao sta ce sa njima tako da sam ih stavio u auto,odvezao jedno 30 km od grada i ostavio...
Sada vidim da mi nisu psi bili krivi nego ja.Moras da im posvetis paznju,da ih naucis poslusnosti ali na pravi nacin i do kraja.Evo bas sam jutros gledao Cezara kako resava problem sa psom koji laje za dan...ja sam ih samo tukao i onda kada me vide ucute ali im nisam do kraja objasnio zasto ne smeju da laju ili grizu ljude po kuci ili se ponasaju agresivno.jadni su reagovali na svetla,zvukove mirise jer sam ih drzao na terasi a prometna je ulica i branili su teritoriju u stanu sto je ok ali isto kako kada mi neko dodje morao sam da ih zatvaram na terasu jer su se ljudi uglavnom plasili da udju posebno zenine drugarice...
psi traze paznju,pravilan pristup i vrlo lako ih naucis ako znas te cake...Svaka cast onom Cezaru...Odusevljavame...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo...

Post by demijan »

ajde da se zezamo.jpg
ajde da se zezamo.jpg (38.21 KiB) Viewed 3405 times
ljubav.jpg
medin drug.jpg
medin drug.jpg (48.27 KiB) Viewed 3405 times
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo...

Post by demijan »

MONSTRUOZNO!!!! PRAVDA ZA MUČENU I UBIJENU SIJAMKU U KRUŠEVCU!!!

PRAVDA ZA NEVIN ŽIVOT!!!! STOP MONSTRUOZNOM UBIJANJU ŽIVOTINJA U KRUŠEVCU!!!!

ZAHTEVAMO DA SE POČINIOCI DELA KAZNE!!! ZAHTEVAMO DA SE SVI KOJI KRŠE ZAKON O DOBROBITI ŽIVOTINJA POČNU KAŽNJAVATI!!!! ZAHTEVAMO DA POČNE DA SE POŠTUJE ZAKON REPUBLIKE SRBIJE KOJI JE DONET!!!


APELUJEMO NA SVA UDRUŽENJA DA NAM POMOGNU I JAVE NAM SE DA BI I ONI PODNELI KRIVIČNE PRIJAVE, JER OVAKVO ZVESKO ZLOSTAVLJENJE I UBIJANJE U KRUŠEVCU MORA DA SE ZAUSTAVI!!! OVAKVA ZVERSKA IŽIVLJAVANJA U REPUBLICI SRBIJI MORAJU DA SE VEĆ JEDNOM KAZNE!!! NE SME SE VIŠE ZATVARATI OČI!! NE MOGU SE VIŠE SLUČAJEVI ŽIVOTINJA STAVLJATI U STRANU JER SU TO "SAMO" ŽIVOTINJE!!!!

OVOG PUTA VIŠE NIJE NN LICE!!! OVOG PUTA SE ZNA KO JE IZVRŠIO ZLOČIN! OVOG PUTA NEMOJ DA DOZVOLIMO DA NADLEŽNI ODBACE SLUČAJ!!! ZAHTEVAJTE OD OSNOVNOG JAVNOG TUŽILAŠTVA DA URADE OBDUKCIJU I DA SE UZMU OTISCI PRSTIJU!!! JER SU POKUPILI SVE DOKAZE NA LICU MESTA!JER JE POČINITELJ VEĆ POZNAT!!

ZAHTEVAJMO VEĆ JEDNOM PRAVDU ZA SVE NAPAĆENE, IZMUČENE I UBIJENE ŽIVOTINJE U NAŠOJ ZEMLJI!!!


TAKOĐE MOLIMO MEDIJE DA NAM POMOGNU PRI OBJAVLJIVANJU OVAKVOG MONSTRUOZNOG UBIJANJA.

OVIM PUTEM TRAŽIMO POMOĆ SVIH GRAĐANA, UDRUŽENJA I MEDIJA DA APELUJU NA OSNOVNO JAVNO TUŽILAŠTVO I MUP U KRUŠEVCU DA SE MONSTRUM OVOG DELA KAZNI KAZNOM ZATVORA!!!

Dana 09.10.2012. oko 20h, Predrag M koji deli dvorište sa Stanimirom C. je imao sukob, gde su se posvađali. Posle verbalnog i fizičkog sukoba su se razišli. Kasnije u toku dana Predrag M. (vlasnik sijamske mačke) je čuo pretnje od strane Stanimira C. u vezi mačke, samo par trenutaka kasnije Predrag M. je čuo stravičan krik mačke. Tada je video kako Stanimir C. iznosi kofu (od kreča) i nosi dalje od kuće. Predrag M. je uzeo da ga prati. Video je kada je ubacio kofu u kontejner. Predrag M. je otišao po svog brata, kada su se vratili iz kontejnera je izlazio dim, pomoću lampe su videli da je kofa u kontejneru i da se u kofi nalazila mačka, rase sijamac, mokra i zapaljena. Na licu mesta su došli članovi ORPAK-a (Ferrari Scuderia -Danijel Đorđević i Danijela Rajcic Lazarevic) gde su zajedno sa vlasnikom izvadili kofu i mačku. Oko vrata mačke je bio obavijen kanap, gde sumnjamo da je mačka davljena a potom upaljena. Ubrzo su stigli pripadnici MUPa, po nalogu Osnovnog javnog tužioca na licu mesta je izašao i forenzičar gde su na licu mesta pokupljeni dokazi i uzete izjave svedoka.
10.10.2012. godine. jutros je MUP Kruševac otišao kod osumnjičenog i oduzeli su mu oružije.

ORPAK organizacija će podneti Krivičnu prijavu Osnovnom javnom tužilaštvu, MUPu Kruševac. Zahtevaćemo da se osumnjičeni kazni kaznom zatvora za zversko mučenje i ubijanje životinja.


Adrese su:

Основном јавном тужилаштву у Крушевцу

Ул. Трг Косовских јунака бб

37000 Крушевац
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo...

Post by demijan »

drska zeno plava.jpg
drska zeno plava.jpg (41.54 KiB) Viewed 3347 times
384207_478755125503220_1962296858_n.jpg
384207_478755125503220_1962296858_n.jpg (30.2 KiB) Viewed 3347 times
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo...

Post by demijan »

tri praseta i vuk.jpg
tri praseta i vuk.jpg (34.06 KiB) Viewed 3323 times
maca na vagi.jpg
maca na vagi.jpg (25.62 KiB) Viewed 3323 times
znao je previse.jpg
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo...

Post by demijan »

ne stavljaj nos gde mu nije mesto.jpg
osveta.jpg
osveta.jpg (37.34 KiB) Viewed 3323 times
mrdaj guze.jpg
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo...

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply