Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by zeleni »

demijan wrote: Onaj koji hoce uvek,u svim prilikama da bude dobar mora da propadne medju ostalima koji nisu dobri i zato covek mora da se navikne da ne bude dobar i da se time sluzi po potrebi...kada bi svi ljudi bili dobri ni ovo ne bi bilo ok ali posto su ljudi losi i posto bi se i oni prema tebi isto ponasali covek koji hoce da opstane u ovim mutnim vremenima mora da bude takav....
Covek treba da ostavlja utisak da je blag,od reci,covecan castan i da bude to ali mora biti spreman i da okrene list i da ako zatreba ne bude takav.
I nikada ne ostavljaj ponizenog i porazenog protivnika ako ga nisi do kraja upropastio da ili ne moze vise nikada da se podigne ili da ima takvo postostovanje i strah da jednostavno nesme da ti uzvrati...Nista gore nego poniziti nekog do pola i opustiti se...
jevandjelje po demijanu :D
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

zeleni wrote: jevandjelje po demijanu :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ap-Dw0Z2U3o[/youtube]
8) Zivot je najbolja skola i praksa...Ko pretekne barem nesto nauci...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by pop@j »

demijan je poludio :)
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

pop@j wrote:demijan je poludio :)
hahaha...pored onoliko ludaka koje sam sretao i ja mucenik sam na kraju odlepio...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Cuvam jedno pismo vec sest godina i stalno mi je u novcaniku...primio sam ga pre sest godina na danasnji dan pa verovatno ga zato i iscitavam od jutros sto puta...
pocinje ovako
"Ljubavi,sve vise mi nedostajes...."
a zavrsava se
"obozavaju te tvoje dve zene"
uhhh bem ti zivot...tada sam bio u zatvoru i dobio sam ga dok sam bio u samici zbog nekog incidenta koji sam napravio i secam se da sam ga milion puta procitao...to mi je jedno od par pisama koje sam dobio bio od bivse supruge a to dve zene misli na nju i na cerku ...I samo se setim kako zene znaju da budu gadne jer tada kada mi je pisala to vec je bila u vezi sa jednom budalom...Eto sta ja cuvam i nosim sa sobom svaki dan ko budala...4 oktobar...mrzim ovaj dan...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by pepeljuga84 »

A ti bi nju čekao, i ne bi je prevario...Nije bitno dal je varala, već dal te je sačekala kad si izašao...
Uostalom, ti nisi bio na njenom, ona nije bila na tvom mestu tako da ne možeš znati...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

oktobar ke cudan mjesec ja recimo volim oktobar uopste volim jesen zimi mi je zima u proljece sam sav malaksao ljeti mi je vruce ali jesen je pravo godisnje doba obozavam jesen imao sam i ja neka pisma nekad dok ih moja ljubomorna zena nije pocjepala sjecam se ko juce da je bilo cjepa pisma pjeni i ponavlja kurve,kurve cak sam i imao jednu golisavu sliku sa jednom djevojkom ono hard core golotinja genitalije ,sise sve se vidi sad ja mislim imam neko pismo iz tinejdjerskih dana nedje po kuci skriveno .
Post Reply