Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by sanela »

demijan wrote:Dragi moj u poslu i ljubavi je sve dozvoljeno...Saveznike koristis dok su korisni kada prestanu da budu korisni i kada pocnu da smetaju odbacis ih...To je zivot.kako bi ti uradio bas me zanima?Napisi kada budes imao vremena...
To se tako ne radi.
Dozvoljeno je sve dok ne ugrozavas nekog drugog. Sve drugo su prljave igre koje govore o losem karakteru igraca. A takvi ubrzo ostanu bez saveznika i stvore gomilu neprijatelja. I valja ti onda svaki dan boraviti na bojnom polju... stres, neugoda, nervoza....
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: Čini drugima što želiš sebi...

Post by pop@j »

QUISQUE SUAS SUSTINET CRUCES wrote: Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine
...
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
pop@j
Posts: 109
Joined: Thu Jun 14, 2012 3:46 pm

Re: ljubavna :D

Post by pop@j »

demijan wrote:
pop@j wrote:ako želiš da živiš u sreći i veselju,

navijaj za Želju :D
vidi,vidi...Manijak...
hzk.jpg
Reci mi sta je sa njima?U bivsoj jugi su bili medju najjacima,odavno ne pratim ta desavanja ali bili su onda dobra ekipa...
šta će biti sa krivo usmjerenim ?
neki dođu tobe, neki ne.
Mornar sam Popaj ja, žena mi Oliva, sin mi je Kićo, auto Fićo, jer mornar sam Popaj jaaa!!! Tu-tuuuu!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by ivica »

a gle sanela je promijenila sliku a gle sad sam primjetio.
ignorance is bliss!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

sanela wrote: To se tako ne radi.
Dozvoljeno je sve dok ne ugrozavas nekog drugog. Sve drugo su prljave igre koje govore o losem karakteru igraca. A takvi ubrzo ostanu bez saveznika i stvore gomilu neprijatelja. I valja ti onda svaki dan boraviti na bojnom polju... stres, neugoda, nervoza....
Svaki posao gde se okrecu neke pare je pun prljavih igri,namestanja i izdaje...Nema to veze sa karakterom to je tako od kada je sveta i veka.Saveznici su neophodni a neprijatelji su nuzno zlo.Postoje normalni i zivotinjski nacini ophodjenja sa ljudima.posto je covek covek i kod vecine ne uspevaju samo normalni metodi neophodno je pribeci i nekim drugim sredstvima...Kada god sam resavao stvari na neki normalan nocan imao sam problem,kada sam koristio oba sistema uvek sam dobro prolazio.Prvo sto shvatis kada radis nesto je da moras da se zastitis od tzv prijatelja,saveznika najblizih saradnika.Oni ce prvi da ti zariju noz u ledja...
Ja sam imao dosta neprijatelja u zivotu i vecinu stvari sam resavao pricom ali kada dodje do otvorenog sukoba to bih radio tako da se vise nikada ne podignu i da zapamte.
Kada ti neko u poslu pomogne,uvek ce ti to nabijati na nos i smatrace da si mu duznik.kod normalnih ljudi je to ok i uvek cu im izaci u susret kod bitangi je to neizvodljivo jer ce samo traziti nesto od tebe tako da je to razlog zasto sam rekao ono za saveznike...Saveznike uvek nadjes.Neke postupcima,neke kupis a nekima odgovara da budu sa tobom.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Čini drugima što želiš sebi...

Post by demijan »

pop@j wrote:
QUISQUE SUAS SUSTINET CRUCES wrote: Hej, nemoj jebat me
jednog dana, kada tada,
ja cu sjebat' te

Sve se vraca, sve se placa, majmune
jebat' cu ti mater
za dvije, tri godine
...
Jeli to neka navijacka pesma ili nesto upuceno meni licno...Previse ruznih reci koristis popaje ako je meni licno upuceno...ja ne pretim ja samo reagujem na takve pretnje ali ovo je forum tako opusti se malo i zapali jedan cigar i ne budi levat...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

doslo mi da malo filozofiram 8) Posto je ovo moja ispovest valjda mi se nece zameriti...
Ljudi su vecinom nezahvalni,pritvoreni,pohlepni i dok im cinis dobro,tvoji su.Nude ti svoju krv,zivot,decu i to kada nema potrebe ali zadesi li te nevolja okrecu ti ledja...
Prijateljstva koja se kupuju novcem a ne velicinom i plemenitoscu su kratkotrajna i na njih ne mozes da racunas u slucaju potrebe...
Narod je takav da vredja onog koji se trudi da bude voljen pre nego onoga koga se boji...
ljubav je spona obaveze koja se kida,zato sto su ljudi olos cim je licna korist u pitanju dok se pomisao na strah od kazne nikada ne gubi...
I ljudi uopste vise sude ocima no usima,svako vidi kako ti izgledas a malo njih cuje i primecuje ono sto jesi...
Onaj koji hoce uvek,u svim prilikama da bude dobar mora da propadne medju ostalima koji nisu dobri i zato covek mora da se navikne da ne bude dobar i da se time sluzi po potrebi...kada bi svi ljudi bili dobri ni ovo ne bi bilo ok ali posto su ljudi losi i posto bi se i oni prema tebi isto ponasali covek koji hoce da opstane u ovim mutnim vremenima mora da bude takav....
Covek treba da ostavlja utisak da je blag,od reci,covecan castan i da bude to ali mora biti spreman i da okrene list i da ako zatreba ne bude takav.
I nikada ne ostavljaj ponizenog i porazenog protivnika ako ga nisi do kraja upropastio da ili ne moze vise nikada da se podigne ili da ima takvo postostovanje i strah da jednostavno nesme da ti uzvrati...Nista gore nego poniziti nekog do pola i opustiti se...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

konfuc10.jpg
konfuc10.jpg (28.41 KiB) Viewed 1374 times
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Aleksandar
Posts: 26
Joined: Thu Jun 28, 2012 7:21 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by Aleksandar »

demijan wrote: I nikada ne ostavljaj ponizenog i porazenog protivnika ako ga nisi do kraja upropastio da ili ne moze vise nikada da se podigne ili da ima takvo postostovanje i strah da jednostavno nesme da ti uzvrati...Nista gore nego poniziti nekog do pola i opustiti se...
Ti bre ko da radis u nekoj multinacionalnoj kompaniji, i upravo se spremas da napadnes poziciju izvrsnog direktora Adriatic regije...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

:wink: To je isto,radio u trafici ili multinacionalnoj kompaniji...Inace stvarno sada radim u jednoj stranoj firmi koja ima ogranak u Srbiji a vlasnik je odavde...Ja to gledam i ovako"ko nije za sebe nije ni za druge"...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply