MOLIM VAS POMOĆ... MISLIM DA SE MOJ DEČKO DROGIRA.

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

tam
Posts: 18
Joined: Sat Aug 08, 2009 7:44 pm

Re: MOLIM VAS POMOĆ... MISLIM DA SE MOJ DEČKO DROGIRA.

Post by tam »

sale wrote:jeli ima sta novo ovdije?
Evo da se javim. Moj dečko je sada bivši no nismo prekinuli već sada ima status muža. Čist je od kada sam se zadnji puta javila i kao da je nagrađen što se više ne drogira jer mu se ostvarilo sve što je htio u životu (tako barem kaže) :)
Nije primao nikakvu terapiju, skidanje donekle odradio u zatvoru, a kasnije nastavio vani.
Pauzirala sam na fakultetu i cijelo vrijeme bila s njim, zajedno smo radili, šetali noćima, zajedno smo bili kada bi se tuširao i apsolutno sve. Kada ja nisam mogla, uz njega bi bili njegovi roditelji (maksimalno sat dnevno).
Drastično, ali tako je on htio i tako je uspio. Novcima nije dugo poslije upravljao.

Sada imamo potpuno normalan život i više ga uopće ne kontroliram. Ako će opet početi, počet će bez obzira na to koliko ga kontrolirala ali s time se ne zamaram niti se ne osvrćem.

Ovim postom sam željela dati nadu curama i ženama koje imaju partnere ovisnike.

Lijep pozdrav svima!!!
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: MOLIM VAS POMOĆ... MISLIM DA SE MOJ DEČKO DROGIRA.

Post by Šmizla »

Eto prvo sam se rasplakala na početku priče i napisala drugarici kako sam se ubedačila (jer ne znam jel vrijedi da se ovoliko trudim i žrtvujem) i onda na kraju pročitam ovo i opet mi se vrati nada...
BUDI NA ŽIVOTU!!!
Mladjan96
Posts: 6
Joined: Wed Mar 14, 2012 10:43 am

Re: MOLIM VAS POMOĆ... MISLIM DA SE MOJ DEČKO DROGIRA.

Post by Mladjan96 »

Drago mi je zbog tebe TAM, zasluzila si ....
tam
Posts: 18
Joined: Sat Aug 08, 2009 7:44 pm

Re: MOLIM VAS POMOĆ... MISLIM DA SE MOJ DEČKO DROGIRA.

Post by tam »

UPDATE: muž je još uvijek čist.

svako toliko svracam ovdje (iako samo čitam) jer mi je još jedna od najdražih ljudi u životu ovisnica, moja prijateljica koja je preselila u drugi grad i držim joj fige. pozdrav svima i budite mi sretni!
bolle
Posts: 9
Joined: Sun Nov 25, 2012 3:29 am

Re: MOLIM VAS POMOĆ... MISLIM DA SE MOJ DEČKO DROGIRA.

Post by bolle »

spakuj se lutko i polako doma svojima,nema tu ljeba..
tam
Posts: 18
Joined: Sat Aug 08, 2009 7:44 pm

Re: MOLIM VAS POMOĆ... MISLIM DA SE MOJ DEČKO DROGIRA.

Post by tam »

Pozdrav ljudi.... Evo me nakon dosta vremena. Suprug je i dalje čist. Nikad ne zaboravljaš šta je bilo i koja je to borba bila. Ali borba koja se isplatila.
Pozdrav
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: MOLIM VAS POMOĆ... MISLIM DA SE MOJ DEČKO DROGIRA.

Post by sanela »

Super!
Drago mi je...
Hvala ti sto si se javila i pokazala da postoji sansa za uspjeh! Sretno! :D :D :wink:
tam
Posts: 18
Joined: Sat Aug 08, 2009 7:44 pm

Re: MOLIM VAS POMOĆ... MISLIM DA SE MOJ DEČKO DROGIRA.

Post by tam »

Pozdrav ekipa.... evo, 2018 i muž je još uvijek čist.. . dobili smo 2 djece...borba je to koja nikad ne prestaje... držim fige svima...

nažalost, moja prijateljica nije ok... ostat će i bez djeteta zbog ovisnosti... ja joj ne mogu pomoć jer je daleko, i užasno mi je žao šta nema nikog tko bi joj pomogao...
dina_d
Posts: 265
Joined: Sun Mar 10, 2013 1:44 am

Re: MOLIM VAS POMOĆ... MISLIM DA SE MOJ DEČKO DROGIRA.

Post by dina_d »

Drago mi je bas je borac i ti i on srecno vam bilo
jovancica998
Posts: 1
Joined: Tue Apr 05, 2022 1:11 am

Re: MOLIM VAS POMOĆ... MISLIM DA SE MOJ DEČKO DROGIRA.

Post by jovancica998 »

Googlajuci ne zelim da se drogira i slicne stvari , naisla sam na ovaj forum.
Naime,moj decko mi je rekao kad smo se upoznali, da je ovisan i ja sam tu trebala znati i trebala sam prekinuti na vrijeme.
No vrlo sam ga zavoljela u jako kratko vrijeme i iako je cist neko vrijeme,okruzen je ljudima koji konzumiraju na dnevnu bazu. Cesto se pitam jesam li ja sebicna da krenem svojim putem koliko god ga volim?On je svjestan da ja ne zelim da se drogira,razgovarali smo mnogo puta o tom,cak sam u trenucima slabosti pitala i njegove da mi pomognu s tim. Toliko sam ljudi izgubila radi droge da vise nemam snage. Cak sam u zadnje vrijeme postala suicidalna,jer nemam snage se boriti,ali nemam snage ni otici...hjoj, vraticu se brzo
Post Reply