Balkanske prevare

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Balkanske prevare

Post by demijan »

Gledam vec par epizoda na OBN-u i bas dobra emisija.Pre neko vece je jedan od voditelja dobio ubod nozem u vrat a sinoc izbacuju lika koji neplaca stan i onda se ispostavi da je to bivsi svaler od gazdine zene a ova htela da mu se osveti tako sto je zvala sa muzem ove da ga izbace iz stana jer neplaca kirije i racune i onda se ispostavi da je u stvari htela da mu se osveti zato sto je ostavio a imali su dogovor da neplaca nista dok su zajedno...
Jes vala lud ovaj svet...Kada zagrebes ispod fine glazure ovog normalnog sveta svakakva prljavstina ispadne...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Balkanske prevare

Post by Param-parcad »

cekaj demijane,stvarno mislis da je to sve autenticno a ne namesteno?sa sve voditeljem karamelom?idi bre,nemoj zajebavati...pa dete ne bi prevarili a tebe su obmanuli...ipak mislim da se zajebavas.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Balkanske prevare

Post by preispitivac »

Ima tona tih bolesnih emisija, amerikanizacija i debilizam. Nije mi jasno kako neko to gleda
Jurim rep
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Balkanske prevare

Post by demijan »

Isto pricam sa drugom sinoc kaze gde gledas to,to je sve namesteno...ne razmisljam o tome dali je namesteno,gledam to kao zabavnu seriju.zanimljivo mi.Ako je i namesteno dobro su ga snimili.najvise gledam nacionalnu geografiju i wild uopste gde god ima nesto o zivotinjama,to najvise volim da gledam,posebno kada prikazuju neku emisiju o predatorima,plenu i to.
Ove realitije uopste ne gledam.Ja mislim da sam jedini koji nema pojma nista o velikom bratu.jedino sam pratio prvi serijal survajrera na foksu i to najvise jer sam tada jos bio u jednoj ustanovi obrazovnog tipa :-D
Prva epizoda ovih balkanskih prevara mi bila bezveze ali posle poceo da gledam po neku.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Balkanske prevare

Post by AnAna_mo »

Ono je najveća katastrofa ikad smišljena! Ko je ono pristao snimati i prikazivati još je veći bilmez! A ti ako misliš da je ono sve spontano i nenamješteno, imam nešto da ti kažem: Djed Mraz postoji, kao i Uskršnji Zeko! :wink:
Potpis.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Balkanske prevare

Post by Param-parcad »

AnAna_mo wrote:, imam nešto da ti kažem: Djed Mraz postoji, kao i Uskršnji Zeko! :wink:
joooj,demijane...pravo ti ga suknula:)
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Balkanske prevare

Post by sanela »

Param-parcad wrote:
AnAna_mo wrote:, imam nešto da ti kažem: Djed Mraz postoji, kao i Uskršnji Zeko! :wink:
joooj,demijane...pravo ti ga suknula:)
Joj vas dvoje....
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Balkanske prevare

Post by demijan »

Param-parcad wrote:
AnAna_mo wrote:, imam nešto da ti kažem: Djed Mraz postoji, kao i Uskršnji Zeko! :wink:
joooj,demijane...pravo ti ga suknula:)
neme veze navikao sam ja da se na mene mucenika svi izdiru :-D
ne verujem da postoji deda mraz ali ga volim :D Tako mi i ovo interesantno.
Sinoc sam malo samo pred kraj gledao i mogu reci da zene nisu nista manje sposobne od muskaraca kada treba da se vade...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Balkanske prevare

Post by AnAna_mo »

Jeste gledali sinoć, kofol frajer prokocko kuću i navuko se na kokain pa ga prebilo ko konja, došli mu deda i baba čija je kuća. I sad "detetivi" pokazuju snime, jdani deda se hvata za glavu, a baba se izvrnula srce se strefilo, niko da joj pomogne... :D
Sanela, znaš da se ja i Dačo volimo i ne mislimo ništa loše! :wink:
Pozdrav Demijan! :D
Potpis.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Balkanske prevare

Post by sanela »

AnAna_mo wrote: Sanela, znaš da se ja i Dačo volimo i ne mislimo ništa loše! :wink:
Znam, znam, niste se ofavno volili na forumu :grin:
Post Reply