Zivotinjsko carstvo

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nepopravljiv »

imali ista gore od histericne djevojke koja je navucena puca se u nevenku.bjezi koliko te noge nose sutni je nogom u guzicu kad ti pocne histerisat i za kragnu je uvatis i preko vrata sa njom,nemoj je tuci ali je prepani dobro ludacki nema ti druge da se otkacis vjestice.
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by milica78 »

ja sam žensko ali svaka žena koman mi je fujjjj........ još muškarce i mogu da istolerišem ali kombinacija vas dvoje nije nikako dobra , ako misliš nešto da menjaš u svom životu teraj je dalje od sebe !! Probaj koliko je moguće da se okružiš normalnim i pozitivnim ljudima i ako vi sad nemate baš puno zajedničkog , vremenom ćeš se i ti bolje osećati , ovako se samo u prazno vrtiš i vrlo brzo bićeš opet na početku ........
User avatar
Dijanica
Posts: 1
Joined: Mon Jul 23, 2012 3:33 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by Dijanica »

nepopravljiv wrote:imali ista gore od histericne djevojke koja je navucena puca se u nevenku.bjezi koliko te noge nose sutni je nogom u guzicu kad ti pocne histerisat i za kragnu je uvatis i preko vrata sa njom,nemoj je tuci ali je prepani dobro ludacki nema ti druge da se otkacis vjestice.
:vom:
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by demijan »

Ja sam jedan debil neopevani...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nanii »

milica78 wrote:ja sam žensko ali svaka žena koman mi je fujjjj........ još muškarce i mogu da istolerišem ali kombinacija vas dvoje nije nikako dobra , ako misliš nešto da menjaš u svom životu teraj je dalje od sebe !! Probaj koliko je moguće da se okružiš normalnim i pozitivnim ljudima i ako vi sad nemate baš puno zajedničkog , vremenom ćeš se i ti bolje osećati , ovako se samo u prazno vrtiš i vrlo brzo bićeš opet na početku ........
.

I ja sam žensko i zamisli drogirala sam se, a zbog takvih tebi sličnih moje dijete danas ima hepatitis jer su vjerovatno i doktori razmišljali tako kao ti kad sam se porađala. Zbog takvih kao ti, jedna djevojka kojoj već dugo vremena pokušavamo pomoćio je bukvalno zatvorena u ludnicu sa teškim slučajevima ludila i mentalnih retardacija , skoro kao da je živa zakopana, zato što socijalni radnici mi9sle da su narkomanke fuujjjjjjjjjjjjjj.
nemam riječi za takvo osuđivanje i predrasude, ali ti si vjerovatno jedna fina djevojčica koja nije imala puno problema u životu i vjerovatno ti je fuujjjjjjjjjjjj neko tamo mišljenje od jedne fujjjjjjjj bivše narkomanke, mi smo niža rasa..................e pa meni je fujjjjjjjjjjj to tvoje osuđivanje i predrasude
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by nanii »

nepopravljiv wrote:imali ista gore od histericne djevojke koja je navucena puca se u nevenku.bjezi koliko te noge nose sutni je nogom u guzicu kad ti pocne histerisat i za kragnu je uvatis i preko vrata sa njom,nemoj je tuci ali je prepani dobro ludacki nema ti druge da se otkacis vjestice.
Joj Nepopravljivi..........as zašto bi to radio, a ti Demijane lijepo reci toj ženi, djevojci, šta li je, da si i sam bivši narkomqan i da vas dvoje zajedno možete samo nadrljati i loše uticati jedno na drugo, i ne puštaj je4 u kuću ako dođe, ne razumijem uu čemu je problem, pa nisi nesposoban
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
Night Butterfly
Posts: 9
Joined: Mon Aug 02, 2010 4:17 am

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by Night Butterfly »

milica78 wrote:ja sam žensko ali svaka žena koman mi je fujjjj........ još muškarce i mogu da istolerišem
I onda kazu da su muskarci pokretaci seksizma.
Fuj.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by sanela »

Eh da tema ne bi otišla u pogrešnom smjeru, ovisnost je bolest, specifična bolest, ali bolest. E sad hajmo ovako - @Milica78 hoćeš li za ženu koja ima dijabetes reći da je fuj, a da možeš istolerisati muškarca s dijabetesom? Nećeš, e pa nemoj onda ni degradirati žene ovisnice, jer način kako su ušle u ovisnost je uglavnom vrlo sličan kao i muškarci.

Dalje, demijaneeee, ja bih te sad istukla :) pa bolan ne bio, šta radiš? Ali, hajde, još nije kasno da nešto napraviš po pitanju deložiranja djevojke iz kuće. Razgovaraj s njom i nemoj padati na manipulaciju, nisi od jučer, čovječe. Razmisli o tome šta je cijena njenog ostanka kod tebe u stanu. Koliko će ti trebati da padneš? Ne gledam u karte ni u kristalnu kuglu, ali neke stvari su toliko očite. Pročitaj šta si napisao i šta bi ti savjetovao da je neko drugi to napisao? I uradi to. Izazovi su svuda oko nas, ne možeš im pobjeći. Bježao si cijeli život u drogu, u zaborav, u stond. Nema više droge, nema više bježanja. Čist si neko vrijeme, ideš na grupe, na terapije, pa hajde da vidimo jel to dalo rezultate. Jesi li naučio kako da izađeš na kraj sa problemom. Izaći na kraj sa problemom ne znači boraviti u stanu s tom djevojkom, nego je izbaciti iz stana. Ako želiš, javi mi se na pp.
Koliko su se promijenio? Šta si naučio? Pokaži.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by ivica »

nanii wrote:
milica78 wrote:ja sam žensko ali svaka žena koman mi je fujjjj........ još muškarce i mogu da istolerišem ali kombinacija vas dvoje nije nikako dobra , ako misliš nešto da menjaš u svom životu teraj je dalje od sebe !! Probaj koliko je moguće da se okružiš normalnim i pozitivnim ljudima i ako vi sad nemate baš puno zajedničkog , vremenom ćeš se i ti bolje osećati , ovako se samo u prazno vrtiš i vrlo brzo bićeš opet na početku ........
.

I ja sam žensko i zamisli drogirala sam se, a zbog takvih tebi sličnih moje dijete danas ima hepatitis jer su vjerovatno i doktori razmišljali tako kao ti kad sam se porađala. Zbog takvih kao ti, jedna djevojka kojoj već dugo vremena pokušavamo pomoćio je bukvalno zatvorena u ludnicu sa teškim slučajevima ludila i mentalnih retardacija , skoro kao da je živa zakopana, zato što socijalni radnici mi9sle da su narkomanke fuujjjjjjjjjjjjjj.
nemam riječi za takvo osuđivanje i predrasude, ali ti si vjerovatno jedna fina djevojčica koja nije imala puno problema u životu i vjerovatno ti je fuujjjjjjjjjjjj neko tamo mišljenje od jedne fujjjjjjjj bivše narkomanke, mi smo niža rasa..................e pa meni je fujjjjjjjjjjj to tvoje osuđivanje i predrasude
Kada je neron zapalio grad i popeo se iznad njega i pisao pjesme , tada je on bio žena.
ignorance is bliss!
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Zivotinjsko carstvo

Post by anfakabl »

bravo nanii!
all that I want is to play
Post Reply