Najveca ljubav i droga

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Najveca ljubav i droga

Post by demijan »

Code: Select all

NARAVNO NAJBITNIJE JE DA ČOVEK SAM SHVATI DA JE ISTINSKI U POTREBI DA MENJA ZIVOT TADA NISU POTREBNI NI LEKOVI NI INFUZIJE BLOKATORI... NEGO JEDNO ZDRAVO SUVO SKIDANJE JEDAN STVARAN POGLED NA SVET OKO NAS 
Potpuno tacno.Posebno ovo zadnje

Code: Select all

JEDAN STVARAN POGLED NA SVET OKO NAS
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Najveca ljubav i droga

Post by nepopravljiv »

procitao sam ovu pricu i onda vidio datum,valjda je do sad sve to prebolio i naso novog momka,znam jednog momka koji je gej,nije mu bilo lako u sredini koja je crna gora biti gej,oca im jebem :D ,zivjeti u crnu goru i biti gej.e to se njemu desilo em sto je svako malo zavrsavao po ulici razbijene arkade,vjerovatno bi se i na drogu navuko ali mu niko nije htio zavrsit nista jer je gej,ponekad neko i bi ali to je sve kratko trajalo.tuzna ljubavna prica,ovo sto sve procitah.ali nista to je odavno bilo,sad je ili skroz cist i zivi normalno negdje ili je navucen.kao sto rekoh tuzna ljubavna fensi komercjalna gej prica gdje su mnogi se saosjecali dok su citali pricu.jer ipak najtuznije je sve tu sto je jedan zivot ugasen,svi smo izgubili nekog dragog u zivotu neko prijatelja,neko djevojku,neko kao u ovoj prici ljubavnika,ali zivot ide dalje.neke stvari se nemogu promjeniti.
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: Najveca ljubav i droga

Post by edy »

demijan wrote:Kada tetke pocnu da pricaju o svojim ljubavima moram da :butthead: ponekada...
I ja se nadam da je ziv i zdrav i da je svojima priznao da se drogira,zavrsio skolu,nasao sebe pa makar sa nekim drugim deckom,konacno malo sazreo i da je prestao da izlazi sa tzv prijateljima koji ga cascavaju sa kokom zato sto im je simpatican...

predrasude su stvar koja se događa nama narkomanima, pa zato mi nebi trebali imat predrasude prema drugacijem, pa bili to i homosexualci, al eto treba ispast faca i macho.

masovni treninzi hiljade i hiljade trbusnjaka..ovo ono sve neki gangsteri i zajebani likovi jbt :-D
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Najveca ljubav i droga

Post by demijan »

Nisam ti ja kristijan niti imam zelju za dokazivanjem klincima...A jos manje imam predrasude prema homoseksualcima.Znas koliko puta mi se desilo da mali napaljenci sede samnom a mnogi su bili isto i da ih cascavam?iks puta.zasto?Zato sto su mi interesantni trenutno a sutradan cu ih iskoristiti naterati na delo uzecu im dusu zbog toga sto meni tako odgovara...
Tetkice...predrasude...macho...faca...Nema ovde faca...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: Najveca ljubav i droga

Post by edy »

demijan wrote:Nisam ti ja kristijan niti imam zelju za dokazivanjem klincima...A jos manje imam predrasude prema homoseksualcima.Znas koliko puta mi se desilo da mali napaljenci sede samnom a mnogi su bili isto i da ih cascavam?iks puta.zasto?Zato sto su mi interesantni trenutno a sutradan cu ih iskoristiti naterati na delo uzecu im dusu zbog toga sto meni tako odgovara...
Tetkice...predrasude...macho...faca...Nema ovde faca...

pa po tvojim postovima tako sam te dozivio, ne znam mozda grijesim al djelujes mi ko komplexas i to teske kategorije, sorry ako grijesim al jbg kazem onako kako te dozivljavam

pa sam naziv tetkica ti je na neki nacin omalovazavanje, bar po meni..
iskreno ni ja ih bas ne gotivim i nisam nikad bio u njihovom drustvu jer nemam nista zajednicko s njima..

al gledam to sa te strane da kao sto njih ljudi nazivaju raznim pogrdnim imenima i imaju predrasude tako je isto i sa narkomanima

btw.. najgora kletva za balkance je da Bog da ti sin zeta doveo u kucu :-D
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Najveca ljubav i droga

Post by demijan »

oprosti ako moje reci deluju uvredljivo.Nekih stvari se jos nisam otkacio...Jesam kompleksas bio...najteze kategorije...Olos,bitanga,dno.Zao mi je zbog toga ali to nemogu vise da promenim...Mogu samo da probam ako mogu da se iskupim.U stvarnom zivotu a ponesto i ovde.Imam ponekada preklop filma pa malo ishitreno reagujem.
Inace to tetka sam cuo od njih kada se svadjaju i da ne pricam kakve sve stvari nije pristojno...tako ako sami izmedju sebe tako komuniciraju zasto i ja da ne kazem to?Ako ja kazem,jesam narkoman sam i olos sam pa i on je to sto jeste.
btw.. najgora kletva za balkance je da Bog da ti sin zeta doveo u kucu
Najgore sto sam ja cuo je da ce mi napraviti dete da bude narkoman...Sto se toga tice bolje lezbejka nego to...eto...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Najveca ljubav i droga

Post by yasujirozu »

mangupiranje kad volis da se kurcis vise nego' leba da jedes.jpg
mangupiranje kad volis da se kurcis vise nego' leba da jedes.jpg (48.59 KiB) Viewed 2469 times
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Najveca ljubav i droga

Post by demijan »

Ha...Sta reci u petak sam imao konfuziju sam sa sobom...Inace sta se pecate na pateticne ljubavne pricice?
Kako pateticne.pa lepo decko prica o ljubiva njegovoj o liku koga upoznaje na heroin seansi...Upoznaje starijeg djankera i radja se dramaticna velika ljubav...Prc malo jos nisam upoznao narkomana kome je ljubav klinke,klinca preca od prasine...Onda odu na more 7 dana,ljubav bla bla i onda se matori djunki ubije i ostavi paket sa majcom i gacama koje je imao kada su se upoznali a zove ga brat koji je u fonu nasao memorisan broj moja ljubav...Ne znam nijedan slucaj da je neko overio a da ga nije startovala prvo policija da ga malo ispita posebno sto vecina narkomana brojeve dilera memorise kao momke devojke etc...i kao vrh svega pojavi se neko saosecajan koji place kada cita ovu ispovest a istovremeno pise neku pricicu gde doticni nar5koman momak isto umire...Ma budalastine...Decko prodaje pricu trazi novog sponzora da ga vodi na more i da ga cascavaju sa kokom...I onda se ljudi koji bi da izadju u susret i pomognu zaista nekom upecaju na pricu dokone tetke i tako....
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Najveca ljubav i droga

Post by nepopravljiv »

e neka si ga reka !
milica78
Posts: 45
Joined: Sun Jul 31, 2011 7:45 pm

Re: Najveca ljubav i droga

Post by milica78 »

:D ko je uopšte i iskopao ovako staru priču......a i demijan je ispričao ,hahahahaaaaaaaaaa .Ovo je klasična priča i najtragičnije u njoj je što je on gej a inače često je da navuče momak devojku ili devojka momka.Mene više zanima što je od jednom prestao da piše :?:
Post Reply